Поздравления с днем рождения другу в прозе на украинском языке

Привітання з днем народження другу в прозі

Дорогий мій друже!

У твій День народження бажаю тобі бути багатим. Багатим душею і серцем, багатим розумом і здобутками, багатим здоров’ям і красою, багатим близькими людьми і сімейним затишком, багатим на перемоги і Божу благодать. Ну, і звісно ж, багатим матеріально, щоб мати змогу реалізувати усе багатство своїх планів, задумів і мрій!***

Щастя кожного чоловіка у тих, хто поруч із ним і хто йому дорогий - у батьках, дружині, дітях, рідних і друзях. Задля них він живе, працює, бореться і перемагає.

Зичу тобі, мій друже, щоб ті, кого ти любиш і задля кого живеш, цінували все, що ти робиш для них. Щоб оточували любов’ю і затишком, розуміли тебе і поділяли твої погляди, підтримували у всіх починаннях і завжди були тією тихою гаванню, до якої хочеться повертатися.

З Днем народження!

***

У твій День народження, друже, міцно тисну твою руку і бажаю тобі міцного здоров’я, міцно стояти на ногах у житті, міцно тримати штурвал долі і міцно обіймати кохану! А ще - міцно вхопити Птаха Удачі і за жодних обставин не випустити його із рук!

***

Те, чого прагнеш, досягнути. Те, що маєш, примножити. Те, про що мрієш, втілити. За те, у що віриш, боротися. З тими, хто дорогий серцю, бути поруч. Те, що розпочав, завершити. Тих, хто на тебе сподівається, не підвести. Те, для чого народився, реалізувати!

Простого тобі чоловічого щастя! З Днем народження!

***

Не можна побувати у всіх куточках землі, не можна заробити усіх грошей, не можна скуштувати усіх страв, не можна покохати усіх жінок...

Тож бажаю тобі, мій друже, побувати лише у найкращих місцях, мати стільки грошей, скільки тобі треба, смакувати лише найсмачнішими стравами і щоб поруч із тобою - найбожественіша із жінок!

З Днем народження!

***

Спокою у душі, здоров’я у тілі, кохання у серці, грошей у кишенях і на банківських рахунках, добробуту в родині, злагоди у домі, успіхів у справах, позитиву у кожному дні, порядних і надійних людей в оточенні, чистоти у помислах, мирного неба над головою і рідної землі під ногами.

Щастя тобі, мій друже!

***

Бажаю тобі, мій друже, виконати свою чоловічу місію: народити сина, а на додачу – ще й доньку, і якщо забажаєш - повторити цей процес не один раз! Побудувати дім для власної родини, потім - для сина, і для доньки, і для усіх діточок, якими обдарує тебе Господь! І умеблювати, і оснастити, і прикрасити, і облаштувати. Посадити дерево, і друге, і третє, щоб виріс багатий сад!

І щоб на усе вистачило здоров’я і грошей! І щоб Господь дав довгого і щасливого віку насолодитись твоїми чоловічими здобутками!

***

Якщо змін - то лише на краще! Якщо ідей - то лише геніальних! Якщо вчинків - то лише достойних! Якщо кохання - то лише взаємного! Якщо подорожей - то лише захоплюючих! Якщо вражень - то лише незабутніх! Якщо планів - то лише здійсненних! Якщо друзів - то лише вірних!

***

Мрія батьків - виростити достойного сина, щоб був він здоровим і щасливим у житті.

Мрія дружини - мати вірного чоловіка, який би матеріально забезпечував родину, виконував усі бажання і до нестями її кохав.

Мрія дітей - мати люблячого батька, який би розумів і піклувався про них, і якнайбільше часу проводив із ними разом.

Я бажаю тобі, друже, втілити усі ці мрії! І обов’язково реалізувати власні - найзаповітніші, найнепередбачуваніші, найфантастичніші, найнеймовірніші, наймаштабніші, найамбіційніші! І хай Господь Бог тобі у цьому допоможе!

***

Ніколи не жалкуй про те, що зроблено, - його вже не зміниш. Ніколи не задовольняйся тим, що маєш, - прагни до більшого. Ніколи не розпорошуй себе на дрібниці - працюй над пріоритетами. Ніколи не оточуй себе нікчемами - вони тебе не варті. Ніколи не переймайся поразками - вони вказують шлях до майбутніх перемог. Ніколи не звертай на манівці - іди своїм шляхом.

Насолоджуйся кожним днем, бо його не повернеш! Живи на повну, бо життя не проживеш наново! Хай щастить тобі, мій друже! З Днем народження!