Поздравления с днем рождения бабушке в прозе на украинском языке

Привітання з днем народження бабусі в прозі

З Днем народження, бабусю!

Скільки пам'ятаю себе, ти завжди була для мене найдобріша, найуважніша і найтурботливіша. Твої страви - найсмачніші, а казки - найцікавіші.

Я бажаю тобі довгих років життя, щоб кожен день був для тебе особливим, нехай нарешті здійсняться всі твої мрії.

***

Дорога бабуленько, від щирого серця вітаємо тебе з днем народження.

Такої прекрасної, люблячої бабусі не знайти більше на всьому білому світі.

Бажаємо тобі дуже довгого, здорового і щасливого життя.

Ти, як сонячний промінчик, зігріваєш нас своїм теплом і ласкою. Нехай же твоє життя буде у всьому вдалим, а будь-яка робота ладиться і приносить задоволення.

Бажаємо завжди бути веселою і життєрадісною.

Нехай всі навколо поважають тебе за терпіння, доброту і мудрість, а гарний настрій ніколи не полишає тебе.

Нехай Господь у всьому благословляє тебе, наша дорогенька.

***

Люба бабусю, вітаю тебе з днем народження! Від щирого серця дякую тобі за ласку, турботу і ніжність, за увагу і доброту. Бажаю тобі здоров’я, енергії і сил на довгі щасливі роки.

***

Дорога бабусю, вітаю тебе з днем народження! У цей день я дякую тобі за всі безсонні ночі, які ти провела біля мого ліжка, за всі чарівні казки, які мені розповідала, за всі смачні страви, якими завжди пригощала! Дякую тобі за любов і тепло, які ти і зараз даруєш всім нам.

***

Люба бабусю! Я вітаю тебе з днем народження, і бажаю не тільки щастя, а й усього, що може бути корисним у твоєму поважному віці: міцного здоров'я, гарного настрою і душевних сил на безліч нових гарних справ!

***

Мила бабусю! У день твого народження я бажаю тобі прожити ще сто років і завжди залишатися бадьорою і життєрадісною, насолоджуватися кожною хвилиною благополучної, тихою старості в оточенні люблячих тебе онуків!

***

У твій день народження вітаю тебе, бабусю, і від щирого серця бажаю бути найщасливішою. Нехай гарний настрій сяє, як сонце. Обіцяю завжди піклуватися про тебе, любити і не забувати жодної миті, що мине поруч з тобою в спокої й затишку.