Прикольні привітання з днем народження колезі чоловіку

Базіка, жартівник, улюбленець! Наш згуртований колектив душевно і радісно вітає тебе зі славним днем народження! Нехай легкий характер дозволить і далі жити азартно, і відчувати себе щасливим улюбленцем долі.

З днем народження, колега. Бажаю ніколи не тягнути кота за хвіст і завжди впевнено йти до вершин успіху, а ще бажаю нервів, як канати, здоров’я, як скеля. Нехай в твою світлу голівоньку приходять світлі ідеї, нехай твоє розкішне життя приходять шикарні можливості.

Суперського мужчину і чудового колегу з днем народження. Нехай по роботі буде пруха, а в житті суцільна везуха, нехай бабло капає на кишені, а щастя буде щирим та світлим.

Від імені та за дорученням, а також за власним бажанням оголошуємо твій День народження Днем корпоративної єдності! Ти призначений душею компанії, головним виночерпієм і VIP-персоною на майбутню вечірку, і колеги готові почати її негайно! Стіл накритий, компанія в зборі, труби горять, і дуже їсти хочеться!

Дорогий колего! Від усієї душі вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам всього самого найкращого, міцного здоров’я, життя довге й щасливе, удачі у всіх Ваших справах і здійснення всіх найпотаємніших бажань! Нехай Вас завжди оточують тільки доброзичливі люди, і нехай цей поздравок підніме Вам настрій і змусить радісно посміхнутися! Адже посмішки – це єдина валюта, яку не потрібно економити!

Щасливі повідомити, що сьогодні, в День народження, у нас діють знижки на відчайдушних друзів, чарівний сміх і душевні посиденьки. Постався серйозно до вибору супутників і міцних напоїв, пам’ятай, що скупий платить двічі. Вітаємо!

Бажаю у жінок та дівчат різних вікових груп викликати захоплення і бажання поспілкуватися, досягти всіх існуючих висот в обраній професії, бути успішним і незалежним Чоловіком у всіх відносинах.

Колего, з днем ​​народження! Святкуй по повній програмі. Будь завжди на позитиві. Нехай в особистому житті все буде класно. Прокидайся вранці з першого разу, а не переводи будильник по десять разів. Нехай ніколи нічого не ламається. Нехай в аеропорту стоїть твій особистий вертоліт, а в гаражі мотоцикл.