Привітання зі святами українською мовою

Унікальне й щире привітання – це саме та деталь, що допомагає створити неперевершений святковий настрій. Більшість свят повторюються з року в рік, і далеко не кожен гість здатен постійно вигадувати щось нове і дійсно неповторне. Наш сайт допоможе вам у цьому – в нас представлена чудова збірка прозових та віршованих привітань з будь-якої нагоди.

З днем народження

Вибір підходящого привітання залежить від того, хто іменинник і скільки йому років. Якщо людина не позбавлена почуття гумору, від звичних нудних побажань можна відійти заради веселих приколів, які просто піднімуть людині настрій. Внести нотку оригінальності можна, відшукавши оригінальне привітання у вигляді вірша, або навіть пісні – в форматі голосового повідомлення на телефон.

Перейти до привітань

З Новим роком

Найбільш «магічне» свято навіть у дорослих асоціюється з надією на чудо, тож побажання мусить бути відповідним. Люди вірять, що новий рік буде кращим за старий і дасть те, чого так не вистачало, тож цього і побажайте – щоби давні мрії нарешті здійснилися.

Перейти до привітань

З 8-м Березня

Свято весни – той день, коли кожна жінка хоче відчути себе справжньою королевою. Вишукане привітання з головним жіночим святом дозволить їй наблизити це відчуття, якщо ви зосередитесь на тому, що вона – вже царівна або богиня. Побажання в цей день мають відповідати бажанням конкретної жінки – прекрасна стать найчастіше мріє про щире взаємне кохання і зразкову сім’ю.

Перейти до привітань

З 23-м лютого

Серед представників старшого покоління багато хто досі святкує чоловіче свято «за старим стилем», адже служив ще в радянській армії. Та служба була серйозним випробуванням на міцність, тож варто висловити свою повагу до чоловіка, який має повне право називатися сильним і мужнім захисником.

Перейти до привітань

З днем закоханих

Якщо у вас є людина, яку можна привітати з цим святом – значить, ви вже щаслива людина, і ваша половинка, напевно, теж. Оскільки головна тема свята – щире кохання – у вас уже є, побажати тут особливо нічого, лишається тільки вкотре висловити своїх безмежні почуття. Зробіть це якомога натхненніше, адже зараз особливий привід.

Перейти до привітань

З весіллям

Утворення нової сім’ї – це величезне свято, яке в ідеалі має бути головним днем усього життя для молодят. Гостей на такі заходи завжди приходить багато, тож ви мусите вигадати дійсно оригінальне побажання, аби не повторити чиїсь слова, вже сказані сьогодні. Побажайте любові та злагоди, однак знайдіть можливість висловитися незвичними фразами.

Всі свята: