"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Тости на всі випадки життя

Мудрі філософські тости

 • На вшанування Уінстона Черчиля з нагоди його 80-річчя один фоторепортер звернувся до нього із запитанням:
  — Я сподіваюся, пан Черчіль, що мені буде дозволено і в день сторіччя сфотографувати Вас?
  — У такому випадку, — відповів Черчиль, — вам доведеться двадцять років ретельно піклуватися про своє здоров’я.
  Я готовий тридцять років піклуватися про своє здоров’я, щоб мати можливість привітати Вас в день Вашого століття!

 • Був у одного злодія учень і вирішив злодій влаштувати йому іспит. Підвів до дерева, на якому було пташине гніздо і сказав:
  — Викради яйце так, щоб не потривожити пташку.
  Учень обережно заліз на дерево, підкрався до гнізда і вже майже витягнув яйце, коли пташка почула ледве чутний шурхіт його одягу і злетіла. Засмучений учень зліз з дерева, а його вчитель сказав:
  — Дивись як треба.
  Як тільки пташка знову сіла на гніздо, вчитель роздягнувся, залишив одяг внизу, а сам тихо, як змія вповз на дерево і вкрав яйце. Коли він спустився вниз, ні його одягу, ні учня внизу не було.
  Так вип’ємо ж за учнів, що перевершують своїх вчителів!

 • Посадив один чоловік дерево. Його маленький син підійшов і порахував кількість листочків на ньому і запам’ятав. Через деякий час він знову взявся за це заняття. Порахувати було вже важче. Через пару років він не зміг сказати точно, скільки ж листя стало тепер. Так вип’ємо ж за те, щоб ви прожили скільки років, скільки було листя на тому дереві.

 • Давайте вип’ємо за ледарів! Тому що без ліні ніколи б не було наукового прогресу. Давайте вип’ємо за них, оскільки саме лінь, відрізняє справжнього мислителя! Адже саме вона лежить в основі будь-яких винаходів, починаючи з колеса і закінчуючи пральною машиною! Нехай же і далі це людська якість працює на благо нашої цивілізації!

 • Спробуйте не погодитися зі старовинним східним прислів’ям: «Вогнем пробують золото, золотом пробують жінку, а жінку пробують чоловіком» Так вип’ємо ж за нас — чоловіків,які з честю подолали всі проби і випробування!

 • Настав же час! Хоч куди глянь, все скаржаться на життя, убоге настрій, і все інше. А може потрібно задуматися, адже може, ми самі не пускаємо щось хороше в своє життя ?! Давайте ж ворушитися, інакше натхнення одного разу прийде, постоїть, і піде назад. Давайте посміхатися, і рухатися вперед — назустріч щастю!

Більше привітань

Тости на День народження

 • На вшанування Уінстона Черчиля з нагоди його 80-річчя один фоторепортер звернувся до нього із запитанням:
  — Я сподіваюся, пан Черчіль, що мені буде дозволено і в день сторіччя сфотографувати Вас?
  — У такому випадку, — відповів Черчиль, — вам доведеться двадцять років ретельно піклуватися про своє здоров’я.
  Я готовий тридцять років піклуватися про своє здоров’я, щоб мати можливість привітати Вас в день Вашого століття!

 • Пролітала бджілка над містом, побачила чудову квітку, сіла на неї, а квітка не дала себе опиліть. Тоді вона підлетіла до іншої, менш красивої квітці і та дала себе опиліть. З’явилися величезні хмари і подув сильний вітер. Добра квітка, яка дала пилок, витримала і не зламалася, а та, що не дала — зламалася. Так давайте ж в твій день народження вип’ємо до дна за те, щоб люди завжди йшли тобі на поступки і не ламалися!

 • Одного разу одна маленька-маленька юна пташка долетіла до середини океану і зрозуміла яку жахливу помилку вона зробила. Але, на її радість, на допомогу прийшов старий мудрий кит. До чого ж я все-таки веду? Та до того, що ти став на рік дорослішими, і тепер твій досвід і мудрість може врятувати якого-небудь маленького жовторотика. За тебе!

 • Бажаю тобі сил таких, як у бика, мудрості — як у сови, завзятості — як у осла, витонченості — як у пантери, граціозності — як у газелі, здоров’я — як у слона. Ну і грошей стільки, скільки вся ця живність важить.

 • Я хочу, щоб в істерику Ви впадали тільки від сміху, щоб Ваша голова йде обертом, а серце завмирало виключно від любові. Сльози на Ваших очах нехай бувають тільки від щастя, і все, що не робиться, хай буде на краще. З Днем народження!

 • Піднімімо наші келихи за те, щоб наш іменинник, переходячи божевільне перехрестя, побачив таблички на дорогах: шлях направо – на щастя, шлях наліво – до здоров’я, вперед – до багатства, назад – до добра! І щоб це перехрестя ти обійшов уздовж і поперек!

Більше привітань

Тости на весілля

 • Кажуть, що кожна людина має право помилятися, але тільки мудрий визнає свої помилки. При цьому тільки сильний попросить вибачення, і тільки любляче серце зможе піти на примирення. Я хочу побажати цій прекрасній парі, щоб в їх сімейному житті завжди вистачало мудрості, сили і любові для того, щоб знайти взаєморозуміння!

 • Дорогі ____ і _____ (імена)! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною, тому бажаю вам всього найкращого, а головне, хочу нагадати: любити — це значить не тільки дивитися один на одного, але і дивитися в одному напрямку! Дивіться в одному напрямку і будьте щасливі!

 • Хай життя подружнього стежина
  Буде завжди білим цвітом вкрита,
  Хай кохання ватра незгасима
  Зігріває Вас зимою й літом.
  Будьте вірні у своїй любові,
  І минуть Вас грози і напасті,
  Хай покропить вірність Вашу долю
  Сонячним дощем п’янкого щастя.

 • Знаєте, багато хто говорить, що після весілля з відносин йде вся романтика, а залишаються лише сірі будні. Хочеться вам сказати, що все залежить від вас самих. Пам’ятайте про це завжди, адже як ви будете будувати свою, тепер вже сімейну, життя — такий він в результаті і буде. Щастя вам, і нехай то полум’я, що горить між вами нікуди, ніколи не зникне!

 • Дорогі наречені!
  Вас зі шлюбом сьогодні вітаю
  І бажаю життя без розлуки,
  В горі й щасті, у гуморі й гніві,
  Щоб завжди ви тримались за руки.
  Буде щастя нехай безкінечним,
  На очах хай бринять сльози радості,
  Щоб закоханість вашу і вірність
  Зберегли до глибокої старості.

 • У дитинстві, коли нам читали казки, вони закінчувалися тим, що Принц одружився на принцесі, а що було далі — невідомо. Давайте піднімемо келихи за те, щоб ваше сімейне життя було чарівним і послужило натхненням для казкарів.

Більше привітань

Прикольні тости з гумором

 • Напис на пляшці коньяку «Отард» говорить: «Барон Отард багато воював, але вкрай розорився. І на останні гроші купив замок і організував коньячне виробництво». ТАК НЕХАЙ У НАС БУДЕ СТІЛЬКИ ОСТАННІХ ГРОШЕЙ!

 • Щоб показати, що він не тринькає бюджетні кошти, мер поставив на свій «Ламборгіні» газовий балон. Так вип’ємо ж за розумну економію!

 • Багатий бізнесмен вирішив одружитися і звернувся в шлюбну контору, щоб йому підшукали даму з вищого світу.
  – Гарну, природно? – поцікавився шлюбний агент. – Звісно. Таку, щоб про неї можна було сказати, що вона начебто зійшла з картини, – уточнив своє бажання бізнесмен.
  Після того, як бюро організувало йому зустріч, він увірвався в шлюбну контору, бризкаючи слиною від обурення:
  – Я ж вас просив: красиву, як на картині. А кого ви мені підсовуєте: вуха, як лопухи, ніс лізе на губу, очі косі.
  – Пане професоре, не треба так шуміти, – звернувся до нього один з агентів.
  – Адже це справа смаку. Кому подобається Рафаель, а хто і без розуму від Пікассо.
  Так вип’ємо ж за різноманітність смаків, про які не сперечаються.

 • Сільський двір. У кутку півень активно доглядає за курочкою. А в цей час на ґанок виходить грузин. У нього в руці кульок насіння, які він ліниво гризе. Потім він набирає жменю і кидає на землю. Півень, помітивши насіння, залишає свою подругу і приймається їх клювати. Грузин, побачивши цю сцену, сумно похитав головою: «Не дай Бог так зголодніли»! Пропоную випити за достаток!

 • Одного разу, одна маленька, але дуже горда пташка не стала нікуди летіти, а залишилася вдома і відмінно провела час з сім’єю. Так вип’ємо ж за міцний тил і сімейне благополуччя, утримують нас від безглуздя.

 • Ми сьогодні так часто п’ємо, ніби завтра останній день. Але я попрошу кожного з вас призупинитися, тому що, як не крути, погоду завтра обіцяють відмінну і глобальних катаклізмів або катастроф не передбачається.

Більше привітань

Чоловічі тости

 • Дорогий (ім’я)! Нехай коньяк, який ти п’єш, буде старше жінок, з якими ти спиш!

 • Люди зазвичай п’ють або по якому те веселому і святкового приводу, або з горя. Так давайте піднімемо келихи за те, щоб радісних подій для застілля було в нашому житті, як можна більше, і щоб нам ніколи не довелося пити з горя!

 • Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! І коли ти ввечері затримується допізна, хай трапиться те, що подумала твоя дружина, але не те, що подумала твоя мама!

 • Сидять дві жінки середніх років і розмовляють про взаємодію чоловіків і жінок.Одна каже:
  — Як змінюються часи! Я не можу собі уявити, як це жінки вступають в інтимний зв’язок з одруженими чоловіками!
  — Я теж давно думаю над цим питанням і не можу зрозуміти, де вони їх знаходять?
  Вип’ємо, мужики, за те, щоб нас швидше знайшли ті, хто нас шукає!

 • Мужчини з клану не святих!
  До вас це слово щире й чуле:
  Давайте вип’ємо за тих,
  Хто нині дома не ночує!

 • Давайте вип’ємо за те ще,
  У нас у всіх були щоб тещі,
  Яких ми вибрали самі —
  Красиві і… глухонімі!

Більше привітань

Тости за жінок

 • Без нас, жінок, немов без кисню,
  І як без рук не йдуть діла!
  Хіба без нас затягнеш пісню?
  Кого запросиш до стола?
  Не можна скажемо відверто,
  Без Роксолан і без Мадонн —
  Життя без нас, подібно смерті!
  Справжнісінький Армагедон!
  І я мужчин всіх закликаю —
  Підняти вверх свої чарки!
  За дивовижний витвір Раю!
  За нас Божественні жінки!

 • Жінки – як діти: ледве що – відразу в сльози і до мами.
  Жінка – як інспектор ДАІ: фігні наговорить, гроші відбере, настрій зіпсує, а ти ще і винен.
  Жінка – як театр: сьогодні комедія, завтра трагедія, а післязавтра гастролі в іншому місті.
  Жінка – як викладач на іспиті: начебто готувався все правильно розповів, а вона тебе хоп і на якійсь дрібниці піймала.
  Давайте вип’ємо за багатогранність жіночої натури!

 • Іде жінка вулицею, бачить – стоїть дерево без листя. Жінка каже:
  — Нехай на цьому дереві виросте стільки листочків, скільки разів я зрадила свого чоловіка. На дереві виріс один листочок. Іде друга жінка і каже:
  — Нехай на цьому дереві виросте стільки листочків, скільки разів я зрадила свого чоловіка.
  На дереві виросло 10 листочків. Іде третя жінка і каже те ж саме. І раптом дерево вкрилося листям.
  Піднімемо келихи за жінок, які озеленяють нашу планету.

 • Якщо генерал говорить “так” – це означає “так”. Якщо генерал говорить “ні” – це означає “ні”. Якщо генерал говорить “може бути”, то який це генерал!
  Якщо дипломат говорить “так” – це означає ”може бути”. Якщо дипломат говорить “може бути” – це означає “ні”. Якщо дипломат говорить “ні”, то який це дипломат!
  Якщо жінка говорить “ні” – це означає “може бути”. Якщо жінка говорить “може бути” – це означає “так”. Якщо жінка говорить “так”, то яка це жінка!
  За наших неповторних жінок!

 • На уроці естетики Вовочку запитали:
  — Чим відрізняється порядна жінка від повії?
  Вовочка відповідає:
  — Повія — це самотня жінка. Вона посумує і лягає спати одна, а порядна любить порядок: сьогодні один коханець, а завтра інший.
  Вип’ємо ж за порядних жінок!

 • Без нас, жінок, немов без кисню,
  І як без рук не йдуть діла!
  Хіба без нас затягнеш пісню?
  Кого запросиш до стола?

  Не можна сказати відверто,
  Без Роксолан і без Мадонн –
  Життя без нас, подібно смерті!
  Справжнісінький Армагедон!

  І я мужчин всіх закликаю –
  Підняти вверх свої чарки!
  За дивовижний витвір Раю!
  За нас Божественні жінки!

Більше привітань

Короткі тости

 • Подумайте, скільки всього могло не статися, якби не випадок. Тому, я пропоную випити за випадок, адже з ним життя цікавішим!

 • Вип’ємо за те, щоб ваше колесо фортуни не давало заднього ходу і були ви в полоні доходу. За вдачу!

 • Нехай Твій корабель “Мрія”, Припливе до пристані “Щастя».

 • Щоб їлося й пилося, щоб хотілося й моглося!

 • Горілка — наш ворог! А хто сказав, що ми боїмося своїх ворогів? За боротьбу з ворогами!

 • Хай у вашому житті не буде горя,
  Хай сонце світить повсякчас!
  Хай кожен день ваш буде світлим!
  А ви…
  А ви не забувайте нас!

Більше привітань

Тости про дружбу і друзів

 • Рости великий! – бажали тобі в дитинстві. А тепер я тобі бажаю продовжувати рости над собою! З днем ​​народження, мій дорогий, брат!

 • Краще мати щирих ворогів, ніж лукавих друзів. Вип’ємо за щирих друзів!

 • Давайте вип’ємо за єднання несумісного: як плавиться лід в бокалі міцного, як зігріває какао на гірськолижному курорті, так і ми різні і шалений класні разом здатні створити чудовий мікс.

 • Два приятеля йдуть по вулиці. Раптом один хапає за руку одного:
  — Швидше йдемо!
  — Що трапилося?
  — На тому боці стоїть моя дружина і розмовляє з моєю коханкою.
  Приятель подивився і каже:
  — Заспокойся, це моя дружина розмовляє з моєю коханкою.
  Так вип’ємо за справжніх подруг і вірних друзів!

 • Любі друзі! Я хочу побажати нам усім, що б в найтяжчу хвилину, коли навалюються, здавалося б нерозв’язні проблеми, ми завжди могли розраховувати на руки допомоги, причому нехай одна з них буде наша власна, а інша наших друзів. Бо кажуть, що Господь, допомагає тільки тим, хто і сам щось робить для вирішення своїх проблем!

 • В одному далекому гірському селі закінчилися останні запаси їжі. Мешканці обрали сильного і відважного мисливця, дали йому найкращу рушницю, зібрали всі патрони і відправили на полювання. Довго блукав мисливець по скелях, але так нікого і не вбив. Залишився в нього останній патрон. І раптом коли мисливець уже зневірився, він побачив на вершині найвищої скелі жирного гірського козла. Довго цілився мисливець і, нарешті, вистрілив …
  А коли дим розвіявся, козел так само стояв на вершині …
  Так вип’ємо ж за те, щоб наша дружба була настільки ж міцною, як лоб цього козла.

Більше привітань

Тости за любов

 • Мати каже доньці:
  — Цей твій залицяльник так мені не подобається, що я із задоволенням стану його тещею!
  Вип’ємо за наших прихильників!

 • Справжнє кохання — це вишукане вино, солодке і п’янке, що з кожним роком стає міцнішим. Справжнє кохання — це й вогонь, що не пече, а зігріває. Справжнє кохання — це й безмежний океан, в якому приємно тонути. Давайте піднімемо келихи, щоб наші молодята були хмільні від вина кохання, холодними зимовими вечорами їх зігрівало вогнище кохання, а океан їхнього кохання був безмежним.

 • Мудреці вважали, що світ стоїть на трьох китах. Сімейне життя теж тримається на трьох китах. Перший кит – це пристрасне бажання. Другий кит – це довіра й повага. Третій кит – це згода в побуті. А три кити, як вважали древні, стоять на черепасі. Так само й три кити сімейного життя базуються на одній основі, ім’я якої – кохання!
  Тож вип’ємо за кохання!

 • У маленькому італійському містечку жив булочник Агепіто. І полюбив він дочку багатого винороба Лукрецию. І для того, щоб підкорити серце красуні, він приготував найбільшу булочку в світі, але так і не зміг її винести на вулицю, тому що дверний проріз виявився занадто вузьким. І я піднімаю свій келих, щоб любові ніколи ніякі перепони не заважали!

 • Хто як любить?
  Кухар любить гаряче, пожежник — полум’яно, фотограф — моментально, кондитер — солодко, годинникар — хвилину, адвокат — красномовно, банщик — жарко, рибак — холоднокровно, бухгалтер — обачливо, студент — платонічно, спринтер — стрімко, лікар — смертельно, божевільний — шалено, а дурні, на зразок мене, люблять міцно і вірно.
  Так вип’ємо за любов!

 • Кохання одне, але підробок під нього – тисячі. Так вип’ємо за справжнє кохання!

Більше привітань

Грузинські тости

 • Десь високо-високо в горах, де повітря чисте як сльоза немовляти, а річки швидкі як думка, жив-був молодий джигіт, який пас баранів (пастухом він був). І ось одного разу коли він пас своїх баранів, дзвінку тишу гір прорізала трель мобільного телефону. Всі барани перестали жувати траву і повернули свої голови до молодого пастуха. Пастух дістав телефон і повернувшись до баранів сказав:
  — Спокійно хлопці, це мене!
  Так вип’ємо ж за те, що б ніякі барани не завадили нам сьогодні спілкуватися!

 • Було це в одній тропічній країні. Дочка поскаржилася матері, що її чоловік зраджує їй. І мати сказала:
  — Це можна поправити. Принеси мені два волоска з тигрячих вусів.
  — Що ти, мамо, — злякалася донька.
  — А ти спробуй, ти жінка, все повинна вміти.
  Задумалась донька. Потім зарізала барана і з шматком м’яса пішла в ліс. Села в засідку — чекає. З’явився тигр і розлючений кинувся до неї. Вона кинула м’ясо і втекла. На другий день вона знову прийшла зі шматком м’яса, і коли тигр кинувся на неї, вона кинула м’ясо, але не втекла, а стала дивитися, як він їсть. На третій день тигр чекав її і, коли вона знову з’явилася з м’ясом, він радісно забив хвостом. І жінка стала годувати його прямо з руки. На четвертий день тигр радісно підбіг до неї, і з’ївши шматок м’яса, поклав голову на коліна до дівчини і задрімав. І в цю хвилину вона висмикнула два волоски і принесла їх матері додому.
  — Ну от, — сказала мати, — ти приборкала хижого звіра, такого як тигр. Тепер йди і чоловіка приборкай або хитрістю або ласкою. Запам’ятай, в кожному чоловікові є тигр.
  Так вип’ємо ж за жінок, які приборкують в нас тигрів.

 • У стародавні часи в океані зазнав аварії старовинний фрегат. Тільки один грузин зміг врятуватися — він ухопився за плаваючу довгу дощечку і залишився на поверхні води. Через півгодини невідомо звідки виринув другий потерпілий і схопився за інший кінець цієї дощечки. Грузин почав плакати.
  Другий потерпілий запитав:
  — Ти чому плачеш?
  Грузин сказав:
  -Вах! Такий гість і пригостити нічим!
  Так вип’ємо за дорогих господарів, які завжди знайдуть, чим пригостити навіть незваних гостей.

 • На розкриту витягнуту долоню ставиться склянка червоного вина і говориться тост:
  — Нехай у вашому житті залишиться стільки горя і печалей, скільки залишиться крапель в цій склянці після того, як ми вип’ємо його!

 • Високо в горах жив орел з орлицею і маленькими орлятами. Одного разу, повертаючись з полювання вирішив орел випробувати свою орлицю, перевірити, наскільки вона хоробра, як захищає гніздо, орлят від чужих. Він одягнув на себе шкуру тигра і почав повільно підбиратися до гнізда. Орлиця, побачивши що до гнізда крадеться тигр, сміливо кинулася на нього. Вах, як вона його клювала, била крилами, і рвала кігтями! І не давши навіть отямитися скинула на саме дно найглибшої ущелини.
  Так вип’ємо ж за те, щоб в якому б вигляді чоловік не приходив додому дружина б його завжди впізнавала!

 • Їхав якось чоловік з одного аулу в інший. Дорога проходила серед гір, петляла між скель і прірв. Раптом віслюк зупинився — і ні з місця. Господар став смикати його, підганяти. Віслюк стоїть як укопаний. Став господар лаяти його поганими словами, обзивати, шмагати батогом. Але віслюк як стояв, так і залишився стояти. Потім сам пішов. І тоді побачив чоловік за поворотом величезний камінь, він тільки що впав, і якби його віслюк не зупинився, то … Обняв господар тварину і подякував.
  Так вип’ємо ж за те, щоб ми завжди прислухалися в суперечці до думки іншого, навіть якщо це віслюк!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням