"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Тости на всі випадки життя

Мудрі філософські тости

 • Був у одного злодія учень і вирішив злодій влаштувати йому іспит. Підвів до дерева, на якому було пташине гніздо і сказав:
  — Викради яйце так, щоб не потривожити пташку.
  Учень обережно заліз на дерево, підкрався до гнізда і вже майже витягнув яйце, коли пташка почула ледве чутний шурхіт його одягу і злетіла. Засмучений учень зліз з дерева, а його вчитель сказав:
  — Дивись як треба.
  Як тільки пташка знову сіла на гніздо, вчитель роздягнувся, залишив одяг внизу, а сам тихо, як змія вповз на дерево і вкрав яйце. Коли він спустився вниз, ні його одягу, ні учня внизу не було.
  Так вип’ємо ж за учнів, що перевершують своїх вчителів!

 • На вшанування Уінстона Черчиля з нагоди його 80-річчя один фоторепортер звернувся до нього із запитанням:
  — Я сподіваюся, пан Черчіль, що мені буде дозволено і в день сторіччя сфотографувати Вас?
  — У такому випадку, — відповів Черчиль, — вам доведеться двадцять років ретельно піклуватися про своє здоров’я.
  Я готовий тридцять років піклуватися про своє здоров’я, щоб мати можливість привітати Вас в день Вашого століття!

 • Настав же час! Хоч куди глянь, все скаржаться на життя, убоге настрій, і все інше. А може потрібно задуматися, адже може, ми самі не пускаємо щось хороше в своє життя ?! Давайте ж ворушитися, інакше натхнення одного разу прийде, постоїть, і піде назад. Давайте посміхатися, і рухатися вперед — назустріч щастю!

 • Давайте вип’ємо за ледарів! Тому що без ліні ніколи б не було наукового прогресу. Давайте вип’ємо за них, оскільки саме лінь, відрізняє справжнього мислителя! Адже саме вона лежить в основі будь-яких винаходів, починаючи з колеса і закінчуючи пральною машиною! Нехай же і далі це людська якість працює на благо нашої цивілізації!

 • Посадив один чоловік дерево. Його маленький син підійшов і порахував кількість листочків на ньому і запам’ятав. Через деякий час він знову взявся за це заняття. Порахувати було вже важче. Через пару років він не зміг сказати точно, скільки ж листя стало тепер. Так вип’ємо ж за те, щоб ви прожили скільки років, скільки було листя на тому дереві.

 • Спробуйте не погодитися зі старовинним східним прислів’ям: «Вогнем пробують золото, золотом пробують жінку, а жінку пробують чоловіком» Так вип’ємо ж за нас — чоловіків,які з честю подолали всі проби і випробування!

Більше привітань

Тости на День народження

 • На вшанування Уінстона Черчиля з нагоди його 80-річчя один фоторепортер звернувся до нього із запитанням:
  — Я сподіваюся, пан Черчіль, що мені буде дозволено і в день сторіччя сфотографувати Вас?
  — У такому випадку, — відповів Черчиль, — вам доведеться двадцять років ретельно піклуватися про своє здоров’я.
  Я готовий тридцять років піклуватися про своє здоров’я, щоб мати можливість привітати Вас в день Вашого століття!

 • Я хочу, щоб в істерику Ви впадали тільки від сміху, щоб Ваша голова йде обертом, а серце завмирало виключно від любові. Сльози на Ваших очах нехай бувають тільки від щастя, і все, що не робиться, хай буде на краще. З Днем народження!

 • Бажаю тобі сил таких, як у бика, мудрості — як у сови, завзятості — як у осла, витонченості — як у пантери, граціозності — як у газелі, здоров’я — як у слона. Ну і грошей стільки, скільки вся ця живність важить.

 • Пролітала бджілка над містом, побачила чудову квітку, сіла на неї, а квітка не дала себе опиліть. Тоді вона підлетіла до іншої, менш красивої квітці і та дала себе опиліть. З’явилися величезні хмари і подув сильний вітер. Добра квітка, яка дала пилок, витримала і не зламалася, а та, що не дала — зламалася. Так давайте ж в твій день народження вип’ємо до дна за те, щоб люди завжди йшли тобі на поступки і не ламалися!

 • Хочу випити за те, щоб у тебе в житті абсолютно не вистачало часу: щоб не було можливості встигати сумувати, турбуватися і ображатися. Щоб хвилини відмовлялися витрачатися на негативні події, відраховуючи лише позитив. За твій гарний настрій.

 • Одного разу одна маленька-маленька юна пташка долетіла до середини океану і зрозуміла яку жахливу помилку вона зробила. Але, на її радість, на допомогу прийшов старий мудрий кит. До чого ж я все-таки веду? Та до того, що ти став на рік дорослішими, і тепер твій досвід і мудрість може врятувати якого-небудь маленького жовторотика. За тебе!

Більше привітань

Тости на весілля

 • Кажуть, що кожна людина має право помилятися, але тільки мудрий визнає свої помилки. При цьому тільки сильний попросить вибачення, і тільки любляче серце зможе піти на примирення. Я хочу побажати цій прекрасній парі, щоб в їх сімейному житті завжди вистачало мудрості, сили і любові для того, щоб знайти взаєморозуміння!

 • Дорогі наші молодята, сьогодні, в цей прекрасний святковий для всіх нас день, хочеться від щирого серця привітати вас з одруженням і побажати ніколи не шкодувати про минуле, не переживати за майбутнє і бути вдячними за сьогодення. Саме тоді ви зможете в повній мірі оцінити всю радість свого життя!

 • Дорогі ____ і _____ (імена)! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною, тому бажаю вам всього найкращого, а головне, хочу нагадати: любити — це значить не тільки дивитися один на одного, але і дивитися в одному напрямку! Дивіться в одному напрямку і будьте щасливі!

 • Шлюб — це як кухня. Все кипить, вирує, а іноді буває ну так жарко, що можна навіть обпектися. Але якщо чітко контролювати процес, то в підсумку можна отримати справжній шедевр, який буде не просто радувати око, а й зведе з розуму своїм смаком. Піднімемо ж келихи за молоду сім’ю, і нехай вони насолоджуються прекрасними моментами, проведеними разом!

 • У цей знаменний день вашого життя, дорогі молодята, я не буду розповідати вам про єднання споріднених душ. Єдине, що я хочу зробити — дати вам пораду. Якщо хочете, щоб з роками ви не стали відчувати себе щасливими менше, ніж в цей момент, завжди намагайтеся встати на місце другої половинки, і спробуйте зрозуміти чого хоче кожен. Прислухайтеся один до одного, і живіть разом вічність!

 • Існує чудова притча про чоловіка і дружину. Кожен день подружня пара їла на сніданок булочку. Вони її ділили на дві частини: нижню і верхню. Дружині завжди діставалася верхня частина, а чоловікові — нижня. Через кілька років спільного життя, а саме в річницю весілля дружина взяла собі нижню частину, сказавши, що їй завжди хотілося цього. На що чоловік їй відповів, що йому ж, навпаки, хотілося верхню частину, але він залишав її для коханої, так як думав, що вона її більше любить. Нехай у вашій родині завжди панує взаєморозуміння і трепетне ставлення до другої половинки!

Більше привітань

Прикольні тости з гумором

 • Напис на пляшці коньяку «Отард» говорить: «Барон Отард багато воював, але вкрай розорився. І на останні гроші купив замок і організував коньячне виробництво». ТАК НЕХАЙ У НАС БУДЕ СТІЛЬКИ ОСТАННІХ ГРОШЕЙ!

 • Багатий бізнесмен вирішив одружитися і звернувся в шлюбну контору, щоб йому підшукали даму з вищого світу.
  – Гарну, природно? – поцікавився шлюбний агент. – Звісно. Таку, щоб про неї можна було сказати, що вона начебто зійшла з картини, – уточнив своє бажання бізнесмен.
  Після того, як бюро організувало йому зустріч, він увірвався в шлюбну контору, бризкаючи слиною від обурення:
  – Я ж вас просив: красиву, як на картині. А кого ви мені підсовуєте: вуха, як лопухи, ніс лізе на губу, очі косі.
  – Пане професоре, не треба так шуміти, – звернувся до нього один з агентів.
  – Адже це справа смаку. Кому подобається Рафаель, а хто і без розуму від Пікассо.
  Так вип’ємо ж за різноманітність смаків, про які не сперечаються.

 • Щоб у вас завжди стояв… хліб на столі!
  І ніколи не падав… авторитет між людьми!
  Щоб вам завжди давали… ваша жінка та інші жінки
  Тільки гарну оцінку в житті!

 • Сільський двір. У кутку півень активно доглядає за курочкою. А в цей час на ґанок виходить грузин. У нього в руці кульок насіння, які він ліниво гризе. Потім він набирає жменю і кидає на землю. Півень, помітивши насіння, залишає свою подругу і приймається їх клювати. Грузин, побачивши цю сцену, сумно похитав головою: «Не дай Бог так зголодніли»! Пропоную випити за достаток!

 • Щоб показати, що він не тринькає бюджетні кошти, мер поставив на свій «Ламборгіні» газовий балон. Так вип’ємо ж за розумну економію!

 • Студент йде на іспит. Думає: «Здам – нап’юся, не здам – нап’юся». Купив пляшку. Сунув в кишеню піджака і пішов здаватися. Витяг квиток…
  Викладач:
  – Що це у Вас в кишені?
  – Та так нічого.
  – Ні вже, дзуськи! Діставайте.
  Студент дістає пляшку, викладач – стакан. Наливає собі і залпом випиває:
  – Добре. Солоний огірок є?
  – Ні.
  – Шкода. А могло бути «відмінно», – заповнює викладач заліковку.
  Вип’ємо за правильний підхід!

Більше привітань

Чоловічі тости

 • Дорогий (ім’я)! Нехай коньяк, який ти п’єш, буде старше жінок, з якими ти спиш!

 • В компанії заговорили про те, що найбільше тішить жінку. Один чоловік сказав:
  — Для жінки найбільше радість — її краса.
  Але одна гарна жінка відразу заперечила:
  — Ні, не стільки її краса, скільки потворність її подруги.
  За жіночу солідарність!

 • Зустрічаються двоє друзів.
  — Хто у вашій сім’ї господар? — Запитує один в іншого.
  — Я… Про що мова …
  — А чому ти весь час спиш біля вхідних дверей на килимку?
  — Ну… Я ж господар, де хочу, там і сплю!.. Вип’ємо ж, друзі, за справжнього господаря, який робить те, що хоче!

 • Люди зазвичай п’ють або по якому те веселому і святкового приводу, або з горя. Так давайте піднімемо келихи за те, щоб радісних подій для застілля було в нашому житті, як можна більше, і щоб нам ніколи не довелося пити з горя!

 • Начальнику набридла секретарка і він вирішив від неї позбутися.
  Викликає він головного інженера:
  — Я тебе прошу, візьми її собі.
  — Добре. А чим вона вас не влаштовує? – цікавиться той.
  — Та ну її, – каже начальник, – моя дружина краща!
  Минуло кілька днів. Начальник запитує головного інженера:
  — Ну як секретарка?
  — Ви абсолютно праві!.. Ваша дружина краща!
  Давайте вип’ємо за наших жінок!

 • «Чим сильніший у людини характер, тим менше схильний він до мінливості в коханні», – писав Стендаль. Так вип’ємо ж за слабкий характер чоловіків, що відкриває такі обрії!

Більше привітань

Тости за жінок

 • Жінки – як діти: ледве що – відразу в сльози і до мами.
  Жінка – як інспектор ДАІ: фігні наговорить, гроші відбере, настрій зіпсує, а ти ще і винен.
  Жінка – як театр: сьогодні комедія, завтра трагедія, а післязавтра гастролі в іншому місті.
  Жінка – як викладач на іспиті: начебто готувався все правильно розповів, а вона тебе хоп і на якійсь дрібниці піймала.
  Давайте вип’ємо за багатогранність жіночої натури!

 • Без нас, жінок, немов без кисню,
  І як без рук не йдуть діла!
  Хіба без нас затягнеш пісню?
  Кого запросиш до стола?
  Не можна скажемо відверто,
  Без Роксолан і без Мадонн —
  Життя без нас, подібно смерті!
  Справжнісінький Армагедон!
  І я мужчин всіх закликаю —
  Підняти вверх свої чарки!
  За дивовижний витвір Раю!
  За нас Божественні жінки!

 • Якщо генерал говорить “так” – це означає “так”. Якщо генерал говорить “ні” – це означає “ні”. Якщо генерал говорить “може бути”, то який це генерал!
  Якщо дипломат говорить “так” – це означає ”може бути”. Якщо дипломат говорить “може бути” – це означає “ні”. Якщо дипломат говорить “ні”, то який це дипломат!
  Якщо жінка говорить “ні” – це означає “може бути”. Якщо жінка говорить “може бути” – це означає “так”. Якщо жінка говорить “так”, то яка це жінка!
  За наших неповторних жінок!

 • Іде жінка вулицею, бачить – стоїть дерево без листя. Жінка каже:
  — Нехай на цьому дереві виросте стільки листочків, скільки разів я зрадила свого чоловіка. На дереві виріс один листочок. Іде друга жінка і каже:
  — Нехай на цьому дереві виросте стільки листочків, скільки разів я зрадила свого чоловіка.
  На дереві виросло 10 листочків. Іде третя жінка і каже те ж саме. І раптом дерево вкрилося листям.
  Піднімемо келихи за жінок, які озеленяють нашу планету.

 • На уроці естетики Вовочку запитали:
  — Чим відрізняється порядна жінка від повії?
  Вовочка відповідає:
  — Повія — це самотня жінка. Вона посумує і лягає спати одна, а порядна любить порядок: сьогодні один коханець, а завтра інший.
  Вип’ємо ж за порядних жінок!

 • Без вас, жінки, немов без кисню,
  І як без рук, не йдуть діла.
  Хіба без вас затягнеш пісню,
  Когось запросиш до стола?
  І я мужчин всіх закликаю
  Підняти вверх свої чарки
  За дивовижний витвір раю,
  За вас, божественні жінки!

Більше привітань

Короткі тости

 • Вип’ємо за те, щоб ваше колесо фортуни не давало заднього ходу і були ви в полоні доходу. За вдачу!

 • Подумайте, скільки всього могло не статися, якби не випадок. Тому, я пропоную випити за випадок, адже з ним життя цікавішим!

 • Горілка — наш ворог! А хто сказав, що ми боїмося своїх ворогів? За боротьбу з ворогами!

 • Нехай Твій корабель “Мрія”, Припливе до пристані “Щастя».

 • Щоб їлося й пилося, щоб хотілося й моглося!

 • Хай у вашому житті не буде горя,
  Хай сонце світить повсякчас!
  Хай кожен день ваш буде світлим!
  А ви…
  А ви не забувайте нас!

Більше привітань

Тости про дружбу і друзів

 • Рости великий! – бажали тобі в дитинстві. А тепер я тобі бажаю продовжувати рости над собою! З днем ​​народження, мій дорогий, брат!

 • Був у батьків єдиний син. Він весело жив, щасливо ріс, солодко їлося йому і спалося.
  Були в нього друзі, як він їх називав. І ось одного разу зустрів він прекрасну дівчину,
  ту, яку шукають все життя, — єдину і неповторну. У передвесільних клопотах батько підійшов до сина і каже:
  — Давай, синку, я покличу твоїх друзів.
  І син погодився. Настав урочистий день одруження. Були присутні всі родичі, але друзів сина не було. Нічого не розуміючи, він підійшов до батька. На його запитання батько відповів:
  — Я покликав всіх твоїх друзів, але замість запрошення на весілля я послав прохання про допомогу тобі. І ти бачиш, що з цього вийшло.
  Так вип’ємо ж за тих друзів, які завжди прийдуть на допомогу і ніколи не кинуть у біді!

 • Нічого немає гірше, ніж втратити людину, яку вважав другом. Тому пропоную випити за те, щоб друзі тільки знаходилися і ні в якому разі не губилися!

 • Кажуть, що людям не завжди потрібні поради, іноді їм просто потрібна дружня рука підтримки. Іноді потрібно вухо, щоб вислухати проблеми і негаразди, а іноді — серце, яке зрозуміє і оцінить. Так давайте ж вип’ємо за всі інші органи, які іноді так потрібні. Наприклад, за дружню ногу, яка в потрібний момент дасть добрячого стусана, щоб ми могли рухатися далі!

 • Краще мати щирих ворогів, ніж лукавих друзів. Вип’ємо за щирих друзів!

 • Давайте вип’ємо за єднання несумісного: як плавиться лід в бокалі міцного, як зігріває какао на гірськолижному курорті, так і ми різні і шалений класні разом здатні створити чудовий мікс.

Більше привітань

Тости за любов

 • Мати каже доньці:
  — Цей твій залицяльник так мені не подобається, що я із задоволенням стану його тещею!
  Вип’ємо за наших прихильників!

 • Ще Аристотель говорив: «Любити — значить бажати іншому того, що вважаєш за благо. І бажати при цьому не заради себе, а заради того, кого любиш . І намагатися по можливості доставити йому благо.».
  Давайте ж любити за Арістотелем!

 • Один відомий письменник сказав, що люди можуть пити разом, можуть жити під одним дахом, можуть займатися любов’ю, але тільки спільні заняття ідіотизмом, можуть вказувати на справжню духовну і душевну близькість. Так давайте ж вип’ємо за справжню божевільну любов!

 • Є любов студентська: коли є — з ким, є — чим, але немає – де.
  Є любов самотня: коли є — де, є — чим, але немає — з ким.
  Є любов нещасна: коли є — де, є — з ким, але немає – чім.
  Є любов філософська: коли є — де, є — з ким, є — чим, але — навіщо?
  Так вип’ємо ж за ту любов, яку кожен з нас заслуговує!

 • Існують різні ліки від кохання, але немає жодного надійного. Давайте вип’ємо за невиліковно хворих цією хворобою.

 • Давным-давно Солнце и Луна были рядом на небе, они ведь очень сильно любили друг друга. Но со временем Луна начала завидовать яркому и ослепительному свету Солнца и ушла от него навсегда в ночь. Давайте выпьем за такую любовь, чтобы успех любимого человека никогда не смог бросить тень на наши чувства.

Більше привітань

Грузинські тости

 • Десь високо-високо в горах, де повітря чисте як сльоза немовляти, а річки швидкі як думка, жив-був молодий джигіт, який пас баранів (пастухом він був). І ось одного разу коли він пас своїх баранів, дзвінку тишу гір прорізала трель мобільного телефону. Всі барани перестали жувати траву і повернули свої голови до молодого пастуха. Пастух дістав телефон і повернувшись до баранів сказав:
  — Спокійно хлопці, це мене!
  Так вип’ємо ж за те, що б ніякі барани не завадили нам сьогодні спілкуватися!

 • У стародавні часи в океані зазнав аварії старовинний фрегат. Тільки один грузин зміг врятуватися — він ухопився за плаваючу довгу дощечку і залишився на поверхні води. Через півгодини невідомо звідки виринув другий потерпілий і схопився за інший кінець цієї дощечки. Грузин почав плакати.
  Другий потерпілий запитав:
  — Ти чому плачеш?
  Грузин сказав:
  -Вах! Такий гість і пригостити нічим!
  Так вип’ємо за дорогих господарів, які завжди знайдуть, чим пригостити навіть незваних гостей.

 • На розкриту витягнуту долоню ставиться склянка червоного вина і говориться тост:
  — Нехай у вашому житті залишиться стільки горя і печалей, скільки залишиться крапель в цій склянці після того, як ми вип’ємо його!

 • Одного разу грузину разом з сином довелося відправитися в сусіднє село. Він посадив сина на осла, а сам пішов пішки. Через якийсь час їм зустрілися люди і хтось із них сказав:
  — Дивіться, літня людина йде пішки, а молодий їде.
  Грузин зсадив сина з сідла, а сам поїхав верхом. Незабаром їм зустрілася ціла юрба людей, один з них, подивившись на грузина і його сина, сказав:
  — Подивіться на них! Здоровенний чоловік сидить на віслюку, а маленький плететься пішки.
  Грузин зліз з осла, пустив його попереду, а сам із сином пішов пішки. Пройшли вони трохи і знову зустріли людей. Один з них сказав:
  — Подивіться на них, гляньте на них! Осел йде порожняком, а вони б’ють собі ноги по каменях і піску.
  Грузин сів на осла і посадив з собою сина. Проїхали вони ще трохи, і ще раз зустріли кілька людей, і ті почали сміятися:
  — Подивіться на них! Удвох залізли на осла, бідолаха і дихнути не може.
  Грузин потихеньку зліз з осла, зняв з нього сина, звалив осла на спину і сказав:
  — Здається, я тільки так зможу позбутися зауважень цих людей.
  Так вип’ємо ж за те, щоб ми ніколи не звертали уваги на іронічні чужі зауваження, а впевнено йшли б своєю дорогою!

 • Високо в горах жив орел з орлицею і маленькими орлятами. Одного разу, повертаючись з полювання вирішив орел випробувати свою орлицю, перевірити, наскільки вона хоробра, як захищає гніздо, орлят від чужих. Він одягнув на себе шкуру тигра і почав повільно підбиратися до гнізда. Орлиця, побачивши що до гнізда крадеться тигр, сміливо кинулася на нього. Вах, як вона його клювала, била крилами, і рвала кігтями! І не давши навіть отямитися скинула на саме дно найглибшої ущелини.
  Так вип’ємо ж за те, щоб в якому б вигляді чоловік не приходив додому дружина б його завжди впізнавала!

 • Було це в одній тропічній країні. Дочка поскаржилася матері, що її чоловік зраджує їй. І мати сказала:
  — Це можна поправити. Принеси мені два волоска з тигрячих вусів.
  — Що ти, мамо, — злякалася донька.
  — А ти спробуй, ти жінка, все повинна вміти.
  Задумалась донька. Потім зарізала барана і з шматком м’яса пішла в ліс. Села в засідку — чекає. З’явився тигр і розлючений кинувся до неї. Вона кинула м’ясо і втекла. На другий день вона знову прийшла зі шматком м’яса, і коли тигр кинувся на неї, вона кинула м’ясо, але не втекла, а стала дивитися, як він їсть. На третій день тигр чекав її і, коли вона знову з’явилася з м’ясом, він радісно забив хвостом. І жінка стала годувати його прямо з руки. На четвертий день тигр радісно підбіг до неї, і з’ївши шматок м’яса, поклав голову на коліна до дівчини і задрімав. І в цю хвилину вона висмикнула два волоски і принесла їх матері додому.
  — Ну от, — сказала мати, — ти приборкала хижого звіра, такого як тигр. Тепер йди і чоловіка приборкай або хитрістю або ласкою. Запам’ятай, в кожному чоловікові є тигр.
  Так вип’ємо ж за жінок, які приборкують в нас тигрів.

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням