Все буде добре :)

Привітання з Днем медичного працівника

Віршовані поздоровлення

 • День медичного працівника —
  Це, справді, свято всенародне.
  На честь людей, в чиїх руках
  Священне діло, благородне.

  Здоров’я нації, народу —
  Державна справа нелегка,
  Але ця справа звіку-зроду
  Є суттю й медпрацівника.

  І в день, і в ніч, в мороз і в спеку
  Медпрацівник з людьми завжди,
  В дорогу ближню чи далеку
  Він хворим йде допомогти.
  Медпрацівник не Бог — людина,
  Але від нього, як від Бога,
  Для зцілення украй потрібна
  Недужим людям допомога.

  І дай нам, Боже, всім надовго
  Здорового, безхмарного життя.
  Ми людям віддаєм для цього
  Свої знання, і сили, й почуття.

 • Медсестра – це не просто робота,
  Це постійна праця і турбота,
  Білий халат одягнений не дарма!
  На посаді здоров’я стоїть медсестра.
  Сьогодні свято у вас,
  Прийміть вітання від нас,
  У вас всіх серденько бринить,
  Медсестри, вітання прийміть!

 • Ви чиєсь життя рятуєте кожен день.
  І вас привітати зі святом нам не лінь.
  Бажаємо професійного вам зросту!
  І нехай все в житті буде радісно і просто!

 • Нехай кмітливість не підводить
  І діагнози будуть вірні.
  Ангел-хранитель – хай поруч ходить,
  Знайте, Ви, Медик, завжди нам потрібні!

 • День медика дуже гарний і світлий.
  Даруйте медсестрам квіти і цукерки!
  Лікарю коньячок від душі принесіть
  І санітарам сто грам піднесіть.

  За те, що у них безмежна добра душа.
  І коли раптом здоров’я нас залиша,
  За допомогою до них звертаємося,
  А одужавши — посміхаємося.

  Нехай всі медпрацівники будуть здорові!
  Нехай життя кожен день буде яскравим і новим!

 • Як багато є лікарів хороших,
  Таких як ви – на Україні одиниці,
  І з року в рік ви знову і знову
  Людей рятуєте мов вправні чарівниці.
  У День медика бажаю вам усього
  Того, що ви бажаєте всім пацієнтам:
  Здоров’я, щастя, а поганого — нічого,
  Нехай у житті будуть кращі моменти!

Більше привітань

Картинки та листівки з днем медичного працівника

Привітання медикам у прозі

 • З Днем медика від щирого серця вітаю. Бажаю не тільки піклуватися про здоров’я оточуючих, але і берегти своє. Нехай життя обдарує вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у вашій справі і гарного настрою.

 • Напевно немає людини, яка змогла б у своєму житті обійтися без допомоги лікаря. Твоя професія рятує життя і сприяє вступу на такий бажаний шлях оздоровлення. Саме ти та твої колеги вселяють людям віру в майбутнє і вдихають новий виток життя. Зі святом тебе!

 • Дорогі працівники медицини з професійним святом вас! Нехай посмішки не покидають ваших облич, нехай зарплата зростає, а вдячні пацієнти одужують. Живіть щасливо, адже від вашого настрою залежить настрій тих, хто до вас приходить за допомогою. Любові вам, оптимізму, надихаючих перспектив!

 • З Днем медика! Бажаю міцного здоров’я тобі, рідним і всім твоїм пацієнтам! Нехай в світі з кожним днем ​​стає все менше хвороб і страждань, а у тебе з’являється все більше приводів для радості і веселощів! Відмінного тобі настрою і чудового свята!

 • З Днем медика, наш лікар Айболить! Нехай ваші здібності і яскравий талант допомагають лікувати дітей без болю. Нехай ваша фантазія буде безмежною. Нехай від одного дотику гояться збиті коліна і лікті. Здоров’я вам, сил, удачі та добробуту!

 • Дорогі медичні працівники, колеги! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров’я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

Більше привітань

Прикольні вітання з Днем медика

 • З Днем медика. Нехай пігулки натхнення, успіху і везіння рятують від нудьги та туги, нехай, як твій білосніжний халат, сяє твоя чарівна посмішка, нехай міцніше медичного спирту буде твоє здоров’я, нехай високим буде достаток в житті, як тиск у гіпертоніка, нехай широким буде океан твоїх можливостей, як асортимент медикаментів в престижній аптеці!

 • З Днем медика! Бажаю, щоб життя у меді була медом, щоб гемоглобін був сповнений щастя, а організм – клітин любові. Бажаю з білим халатом впевнено крокувати по стежці удачі та професіоналізму, залишаючи всі діагнози позаду, з кожним днем ​​отримуючи чергову дозу радості!

 • З Днем медика! Бажаю світлих надій, як твій білосніжний халат, бажаю міцного і чистого щастя, як нічим нерозбавлений спирт. Бажаю, щоб доля голкою надто не колола, а життя на кожен день дарувала вітаміни щастя. Нехай ніколи не буде порушена присяга Гіппократа і лінія твоєї удачі!

 • Закочуйте рукави, сьогодні святкувати пора! Я вітаю вас, медики, зі святом вашої професії! Відкладіть в сторону, стетоскоп і клізму, і стопочку прийміть не заради медичних цілей, а заради підняття святкового настрою. Бажаю всім здоров’я, щоб ніхто раптом не виявився пацієнтом власних колег. А ще бажаю менше хворих, більше зарплати та постійного життєвого добробуту!

 • З Днем медика! Бажаю бути ангелом в білому халаті, що рятує мільйони людей, бажаю залишатися чудовою людиною за будь-яких обставин життя. Міцних тобі кісток, а також нервів, високого і гемоглобіну, і рівня щастя в житті, слабкості тільки в обіймах коханої людини, а високої температури тільки на відпочинку в сауні!

 • Я бажаю вам скоріше придбати більше професійних хвороб: заразитися здоровим сміхом, захворіти високою мрією, захандрить від надлишку грошей, осліпнути від краси нових дивовижних місць і отримати легку алергію на розкіш. І тоді наша охорона здоров’я з радістю позбавить вас від цих недуг. З Днем медика! Вболівайте тільки цими захворюваннями!

Більше привітань

Відео привітання

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням