Все буде добре :)

Привітання з Днем шахтаря

Переходьте на потрібний розділ:

Гарні слова та вірші

 • Шахтарю мої вітання,
  Щоб збувались всі бажання,
  Щоб Вам в шахті лиш везло,
  Щоб обходило Вас зло!
  Щоб дружина Вас любила,
  Кожен день боготворила,
  Щоб сім’ю оберігала,
  Їсти вчасно Вам давала!

 • З Днем шахтаря. Бажаю зірок тобі шахтарської слави, бажаю міцного здоров’я, моральних сил, відваги серця і оптимізму душі. Нехай твоя шахтарська праця оцінюється по достоїнству, нехай всі твої старання і завзятості завжди ведуть тебе до успіху. Бажаю благополуччя в робочих змінах, удачі в житті і щастя в родині!

 • За столом сидить родина,
  Гарна нині в нас причина,
  Шахтарів усіх вітаєм,
  І здоров’я всім бажаєм!
  Щоб праця в радість вам була,
  Щоб шахта прокормить змогла,
  Щоб на роботі цінували,
  І преміальні вам давали!

 • Ми для справжніх мужиків,
  Не шкодуєм добрих слів.
  Робота дуже в них важлива,
  За це вшановує країна.
  Шахтарів ми всіх вітаєм,
  Щастя й радості бажаєм.
  Щоб завжди у вас в житті,
  Були тільки світлі дні!

 • Шахтарем бути непросто,
  Кожен з нас це визнає!
  Вас вітаєм урочисто,
  Нехай Бог Вас береже!
  У роботі, й на дозвіллі,
  Нехай всюди Вам везе,
  Шахта ваша процвітає,
  І Вам грошей принесе!

 • Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Це свято всіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі. Нелегка, небезпечна, по-справжньому героїчна, шахтарська праця завжди високо цінувалася в українському суспільстві, адже в основі видобутку вугілля лежать глибокі інженерні знання, мужність і самовідданість, досвід і працьовитість гірників. Заслуговують також найвищої поваги згуртованість шахтарів, їх взаємна підтримка, активність і небайдужість до суспільних проблем.

  Щира подяка всім працівникам вугільної галузі за нелегку, самовіддану працю та вміння залишатися вірними шахтарським традиціям! Особливі слова вдячності ветеранам праці. Це їх руками закладалися шахти, це вони вкладали свою працю, інженерний талант, сили та енергію у вугільну галузь.

  Бажаю вам, дорогі шахтарі, міцного здоров’я, успіхів, миру, благополуччя, здійснення всіх задумів, натхнення в роботі та трудових звершень в ім’я єдиної та неподільної України.

 • Нехай не слабне сила сильних,
  І не здригнеться в них рука.
  Тебе люблю одного, милий,
  З Днем шахтаря вітаю я !

 • Сьогодні День Шахтаря – людини, яка щодня робить подвиг, проявляє сміливість, докладає значних зусиль і перемагає труднощі. Нехай ця праця завжди винагороджується по заслугах, а сили, витрачені на неї, повертаються у стократ!

 • В день шахтаря тобі скажу, —
  Пишаюся тобою, брат,
  Тебе люблю, тобою дорожу,
  І слухають твоїх порад!

 • Вистачить породу киркою духопелити,
  Треба вибиратися наверх, пора.
  Час не будемо витрачати на дурниці
  Вийшли? Привітаємо! Шахтарям – УРА!
  Ну, а серйозно, спасибі, хлопці,
  Вам за тепло, що в будинку до нас тече.
  Будьте здорові, живіть багато.
  Щастя, здоров’я і хай вам щастить

 • Шановні друзі! Прийміть мої щирі вітання з професійним святом! Є певний символізм у тому, що після відзначення Дня Незалежності України ми маємо нагоду сказати слова вдячності людям, які своїм професійним покликанням, самовідданою і мужньою працею забезпечують енергетичну безпеку нашої держави.

  Ви обрали справою свого життя благородну місію – давати людям тепло і світло. Сьогоднішнє свято – це радість трудових успіхів, справжньої чоловічої дружби і щоденного подвигу. А ще – день пам‘яті тих, хто не повернувся із забою, кого досі оплакують матері, дружини і діти.

  Бажаю вам нових трудових успіхів, здоров‘я, добра і радості вашим родинам. Хай Господь береже Вас і Ваших товаришів від лиха та нещасть.

 • Сьогодні свято у сміливих людей, які виконують небезпечну роботу. Сьогодні День шахтаря. Бажаємо ж вам легких спусків і підйомів, будьте завжди гранично обережні і терплячі! Спасибі за тепло і світло, які завдяки вашій праці є в наших будинках!

 • Шановні працівники вугільної галузі!

  Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем шахтаря України!

  Ми вдячні вам — представникам різних професій, основних і допоміжних, але які працюють на загальний результат — видобуток вугілля — за вашу по-справжньому важку працю. Впевнені, завдяки високому професіоналізму, витримці і організованості шахтарські колективи, як і завжди будуть вносити гідний вклад у розвиток економіки України.

  Вугілля потрібне для нашої енергетики. Ситуація на ринку складна, і це — великий виклик. Але наша партнерська підтримка та об’єднані зусилля в прагненні до високих виробничих результатів стануть запорукою успішної діяльності наших підприємств, ефективної роботи вугільної галузі, гарантією енергетичної незалежності і благополуччя держави. Разом ми подолаємо складний період.

  У цей святковий день бажаємо вам успішної роботи, зростання обсягів видобутку і збуту. Здоров’я і щастя, миру і благополуччя, достатку вам і вашим родинам.

  Зі святом!

 • В День шахтаря, мій друже, я вважаю обов’язком і честю поплескати тебе по плечу і, привітавши зі святом, побажати ніколи не схилятися під будь-якими негараздами в житті і завжди триматися з честю і вірою у власні сили! Будь відкритий світу – і він відповість тобі добром!

 • Шахтарі, гірники, хлопці,
  Я так хочу привітати вас,
  Крокуйте ви один з одним поруч, –
  Буває важко вам часом,

  Однак, труднощів не бійтеся,
  Адже шахта знову вас кличе,
  Ви світу цього відкрийтесь,
  Нехай у всьому завжди щастить!

Більше привітань

Листівки та картинки

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням