Все буде добре :)

Гарні слова на випускний

Слова подяки батькам

 • Любі наші батьки! Ви так багато нервували і переживали, так багато зробили, щоб ми могли навчатися і стати хорошими успішними людьми. Завдяки вашим молитвам і старанням, ми зараз стоїмо тут і готові зробити крок в нове незвідане життя! Дякуємо за любов і турботу, за терпіння і доброту! Дякуємо, що вірите в нас, адже віра батьків — це найсильніша в світі річ! Ми обов’язково виправдаємо всі надії! Ще раз дякуємо за все!

 • Здається, що ще зовсім нещодавно батьки привели нас до першого класу маленькими, нетямущими малятами. І ось вже підійшов час випускного вечора.

  А скільки всього було між цими подіями! Букварі і прописи, математичні формули і шалено цікаві хімічні досліди… І завжди хай маленькі, але впевнені перемоги над собою. Перемоги, які відбулися багато в чому завдяки вам та вашій підтримці, наші дорогі мами і тата!

  Сьогодні наш випуск, але це і ваше велике свято. І ми хочемо розділити його разом з вами, нашими дорогоцінними батьками та сказати: «Низький вам уклін за все і велика подяка від чистого серця! Живіть довго, будьте здорові та щасливі! Ми вас дуже любимо, цінуємо і будемо завжди міцною опорою для вас!

 • Дорогі мами й тата! Любі наші батьки! Сьогодні у нас випускний вечір. Це велике свято: як для вас, так і для нас!

  Адже саме завдяки вашій участі, терпінню, часом наполегливості, ми, ваші діти, підійшли до цього рубежу. І стаємо на сходинку, що веде в нове доросле та цікаве життя.

  Дякуємо за те, що вірили! Дякуємо за те, що підтримували!
  Ми хочемо побажати вам залишатися такими ж добрими і розуміючими!

  Будьте здорові і щасливі! І в наш випуск порадійте за себе, що подолали такий складний шлях наставника і за своїх дітей, які стали вже зовсім великими, але від цього не стали любити вас менше, а навпаки – наша любов розцвіла в серці, наче розкішна квітка, і в неї набагато більше пелюстків, ніж у троянди!

 • Дорогі найкращі батьки у цілому світі!

  Сьогодні урочистий і дуже хвилюючий для нас день: у нас випуск і ми готуємося увійти в доросле життя та безмежно щасливі і вдячні вам, що в цей час ви з нами!

  Всі ці роки цеглинка до цеглинки ми збирали знання з різних предметів, закладали фундамент свого майбутнього. І ви завжди були поруч, підтримували нас, допомагали нам усім своїм серцем, ми долали всі перешкоди разом, завжди пліч-о-пліч.

  В цей довгоочікуваний випускний вечір хочеться сказати всім вам величезне “дякую” і побажати, щоб сьогоднішній вечір пролетів весело і цікаво! І хороші, добрі, світлі спогади про цей день назавжди залишилися у вашій пам’яті!

 • У цей святковий випускний вечір ми хочемо висловити величезну подяку нашим дорогоцінним батькам.

  Дякуємо вам за велике терпіння і сили, за підтримку і допомогу, які ви дарували нам протягом усіх наших шкільних років.

  Ми, ваші діти, постійно відчували ваше тепло і турботу, вашу увагу і участь. Низький вам уклін за те, що з року в рік ви сходами знань пройшли разом з нами цей цікавий і складний шлях!

 • Дорогі наші батьки! Ось і настав наш довгоочікуваний і трохи сумний випускний вечір.

  Він довгоочікуваний, тому що перед нами відкриваються двері у велике життя і ми маємо масу можливостей проявити себе.

  І водночас він сумний, тому що ми розлучаємося зі своєю улюбленою школою, дитинством і вчителями. Ми хочемо сказати велике дякую вам, наші милі батьки, за величезну підтримку і допомогу, яку ви проявляли протягом всього нашого шкільного життя!

Більше привітань

Випускникам від класного керівника

 • Любі мої випускники, як швидко стали ви дорослими! Як одна мить, пролетіли наші шкільні роки! Для мене ви по-особливому рідні, дорогі! Ви – це енергія і креатив, мудрість та інтелект, талановиті артисти, впевнені спортсмени, танцюристи! Я дякую вам за емоції, переживання і хвилювання, за радість,яку ви дарували мені кожен день. Ідіть впевнено до своєї мети! Сміливо ступайте на стежину нового життя, взявши із собою удачу, наполеглевий характер, поради близьких людей і відмінний настрій! Я впевнена у ваших перемогах та зростаннях бо ви – кращі з кращих!

 • Ось і настав час попрощатися з дитинством, його милими витівками і страхами перших невдач. Тепер відкриті всі шляхи, а вправності умінь і розуму вам не позичати! А це значить, що в житті таких енергійних людей обов’язково чекає здійснення бажань! Нехай для цього потрібно докласти чимало зусиль, але результат вартий того!
  Головне, щоб кожен з вас відбувся як людина, не важливо в якій області. Будьте завжди налаштовані на перемогу, зберігайте в серці віру в себе і любіть життя!

 • Ще вчора ви тремтіли, боязко і крадькома дивлячись на мене – суворого класного керівника. Ще вчора ви трепетно ​​стояли біля батьків, не знаючи, що ж вам робити далі. Начебто часу пройшло так мало, адже воно пролетіло, немов одна мить.
  Поріг цієї школи все той ж, а ось ви стали іншими. Ви вже не ті діти, ви дорослі люди, попереду у яких нове, але таке цікаве життя. Ви завершили поки тільки один виток, в якому вам допомагали батьки і вчителі і я, ваш класний керівник.
  У цих стінах вам було дано необхідне джерело знань, ви навчилися розуміти себе і свій внутрішній світ, відстоювати свою точку зору і принципові переконання. Це той первісний капітал, який покликаний стати вам надійною опорою в боротьбі з майбутніми життєвими негараздами і випробуваннями.
  Дорогі хлопці та дівчата, ви стоїте на роздоріжжі, шкільний поріг залишився позаду. Але не варто лякатися невідомості, яка б дорога не була обрана, вона обов’язково принесе життєвий досвід. Визначитися з напрямком вам допоможуть отримані в цих стінах знання, досвід і мудрі поради ваших близьких. Пам’ятайте, що вам завжди раді у вашій рідній школі, не забувайте своїх вчителів і однокласників! Доросле життя досить суворе і дуже важливо, щоб поруч був надійний товариш, здатний надати підтримку. Будьте впевненими в собі, сміливо йдіть вперед і ви обов’язково досягнете успіху!

 • В першу чергу, хочу подякувати за емоції, переживання, хвилювання і радості, які ви мені дарували кожен день! Для мене ви, як мої власні діти: кожному є що сказати і роздати індивідуальні рекомендації. Сьогодні у нас з вами свято, про яке хочеться кричати всьому світу. Ви, мої учні, гідні похвали і почестей, отримуєте диплом про закінчення школи. Нехай ваше життя наповниться новими емоціями, звершеннями очікувань, ідеями! Хай нова сходинка в житті буде легко підкорена, адже ви – кращі з кращих. Вітаю вас, мій найулюбленіший і найпрекрасніший клас!

 • Від школи, як від лагідної мами,
  В життя доросле, в зоряну блакить,
  Одинадцятий клас ваш журавлями
  На зустріч сонцю впевнено летить!

  Ми все, що знали, вам дали в дорогу:
  Знання, уміння і душі тепло,
  Щоб з часом крокували тільки в ногу
  Й провалля на маршруті не було.

  Щоби здійснились дивні ваші мрії,
  Неначе пісня, склалося життя.
  Щоб не згубили Віри і Надії
  Й не стало у Коханні вороття!

  Стоїть на злеті клин ваш журавлиний,
  Щоб горизонт розрізати крилом!
  Нехай в житті удача вас не кине,
  Не у великім ділі, ні в малом!

 • Дорогі наші випускники!

  Багато років минуло з того дня, коли ви вперше переступили шкільний поріг. І ось ви знову на ньому стоїте, щоб, як пташенята з гнізда, випурхнути з школи, розлетітися хто куди по дорослому житті.

  У кожного дорога у доросле життя буде своя, але, знайте, тут завжди вам будуть раді, як рідним! За ці роки ви всі стали для нас рідними, нашими дівчатками і хлопчиками!

  Багато чому ми вас навчили. Наостанок хочемо побажати, щоб ви не відступали перед перешкодами, сміливо досягали поставлених цілей! Щоб не знали зневіри, завжди раділи життю! Щоб не забували своїх шкільних друзів і нас, ваших вчителів!

Більше привітань

Класному керівнику від випускників

 • Від імені всіх випускників хочемо привітати нашого класного керівника. Не вистачить всіх слів подяки, щоб оцінити ту колосальну роботу і той важливий внесок, який ви зробили. Дякуємо вам за віру і турботу, за підтримку і наполегливість, за мудрі поради і вчасно протягнуту руку допомоги! Бажаємо вам безхмарного майбутнього з уже новим класом. Щастя вам, як особистого, так і на трудовому поприщі! Дякуємо вам за все, що ви для всіх нас зробили!

 • Дорогий і улюблений наш класний керівник! Сьогодні настав той день, коли нам потрібно прощатися і коли вам доводиться нас відпускати. Ми хочемо подякувати вам за всі ті знання, що ви вклали в наші голови, і за всю ту доброту, турботу і ласку, які ви вклали в наші серця! Вони неодмінно нам знадобляться і ми завжди будемо вам вдячні. Ви – як наша друга мама, а мам ми любимо найбільше, тому нехай все у вас буде добре і спокійно! Продовжуйте вчити і виховувати дітей, а вони, повірте нашим словам, ніколи цього не забудуть!

 • Ми з вами розстаємося сьогодні
  І йдем в світи дорогами життя,
  Та не забудемо ніколи вашої любові
  І сльози навівають нині почуття!
  Ви нам були неначе друга мама,
  Нас готували до дорослого життя,
  І ми за це повік вам вдячні,
  Мов пташенята, вилітаємо з під вашого крила!

 • Хай гарною буде учительська доля,
  Щоб легко всім вам працювалося в школі.
  Спаситель нехай вбереже усіх вас,
  Щасливі й здорові були щоб весь час!
  Хай мрія прекрасна веде у життя,
  Щоб ладилось все і велось до пуття!
  Живе хай надія у ваших серцях,
  Натхнення і творчість дає без кінця,
  Не зникне хай віра в казки й чудеса,
  Хай будуть із вами любов і краса!

 • Улюблений наш шановний і такий рідний класний керівник! Дякуємо вам за те, що переживали за нас, вчили нас правильним речам, вчинкам, підштовхували до вірних рішень і відводили від поганого, берегли і захищали!

 • Класний ви наш керівник,
  У цей вечір випускний
  Ви відкриєте нам двері
  У новий, дорослий світ.
  В день прощальний вам спасибі
  Кажемо ми від душі,
  За любов і за науку
  Дякуємо вам усі!
  Щиро вам бажаєм щастя
  І удачі на роки,
  Наш учитель, залишайтесь
  В нашім серці на віки!

Більше привітань

Подяка вчителям від випускників у віршах та прозі

 • Роблячи перші кроки у доросле життя, хочеться подякувати всім нашим учителям і адміністрації за величезний внесок у кожного з нас! Дякуємо за знання, турботу, підтримку і вічний стимул! Дякуємо за те, що вірили в нас і завжди допомагали! Щиро хочемо виправдати ваші надії і досягти тих висот, до яких ви нас підштовхували всіма силами! Дякуємо вам за все і бажаємо вам всього найкращого, на довгі роки!

 • Сьогодні ми прощаємося зі школою, яка за всі ці роки встигла стати нам другим домом. Це величезний і дуже важливий крок в нове, неймовірне життя, яке принесе нам різні емоції, досвід і, можливо, виправдає наші очікування. Сьогодні ми хочемо подякувати всім вчителям за терпимість, розуміння, підтримку! Ви навчили нас не боятися, не здаватися і вірити в себе. Кожен з вас зміг стати для нас прикладом, що надихнув на певні досягнення. Тепер ми випускники, і хочемо побажати всім нашим послідовникам не втрачати оптимізм, з повагою ставиться до праці педагогічного колективу і ставити правильні цілі!

 • Від майбутніх геніїв, артистів, депутатів, юристів, винахідників, лікарів, мандрівників, викладачів і просто хороших, добрих людей наші слова подяки за тепло, чуйність, терпіння, прописні істини, відкриття, розуміння, відповіді на питання, допомогу, увагу, щастя в очах, відповідальність, бездоганне виконання обов’язків, підхід! Адже найголовніше в житті бути гідною людиною, з відкритим серцем. Дякуємо, що навчили цьому!

 • Прийшла пора з гніздечка відлітати.
  Ну, от і все… Закінчились уроки
  І перед нами зараз сто доріг.
  Ми зробимо останні наші кроки
  І свій шкільний покинемо поріг
  Уже назавжди. Ми повиростали,
  А тут дитинства нашого пора.

  Цієї миті ми усі чекали,
  Та в школі все для нас було, мов гра.
  Тут сміх і радість, щирі друзі, мрії,
  Пісні веселі, перші почуття.
  І сподівання чисті, і надії,
  І світлі роки нашого життя…

  А далі в кожного уже своя стежина,
  Свій вибір, доля і свої путі.
  Та в серці школа лишиться єдина,
  Її ми не забудемо в житті,
  Бо тут ми світ цікавий пізнавали,
  Дружити вчились, жити між людьми…

  Тут дужі клени листячком шептали.
  Росли в теплі, в добрі й любові ми.
  Прийшла пора з гніздечка відлітати,
  Прийміть уклін доземний, вчителі!
  Ми хочемо сьогодні вам сказати,
  Що ви — найкращі люди на Землі!

 • У нас є класний керівник,
  Який для нас такий, як мама.
  До нас, таких як є, він звик
  І любить нас усіх так само.

  Усі роки веде в життя,
  Вчить поважати і дружити
  І проводжає в майбуття,
  Щоб жити в світі і творити.

  То ж вдячні за науку ми
  І скажемо, йдучи зі школи:
  Ми будем справжніми людьми
  Й не підведемо вас ніколи!

  Спасибі, любі вчителі,
  Уклін доземний рідній школі.
  Ви всі — найкращі на землі!
  За це ми дуже вдячні долі!

Більше привітань

Випускникам від першої вчительки

 • Ви дорослі, красиві, натхненні,
  Кращі з кращих на цілій землі!
  Не тримайте синицю у жмені,
  Хай вас кличуть удаль журавлі!
  Ви до мрій своїх линьте крилато,
  Не спиняйтеся, що б не було…
  Хай удачі в вас буде багато
  І людське зігріває тепло!
  А життя — це робота і диво:
  В нім печалі і радощі є.
  Йдіть упевнено, вперто, сміливо,
  Вибирайте найкраще, своє!
  Але, щоб усміхнулося небо
  І удача жадана прийшла,
  Самостійно трудитися треба
  Наполегливо, в поті чола!
  Бо життя — це серйозно, не жарти,
  Що посієте, те й зберете.
  Манни з неба чекати не варто —
  Ви завжди пам’ятайте про те!

 • ЗАПОВІТ випускнику України:
  Не згуби в своїм серці «людину»,
  Світу «правди» неси полум’я,
  Не цурайся, люби Україну,
  Бережи своє чесне ім’я!
  Розгорни соколинії крила,
  Прапор «волі» здійми догори,
  Хай несуть твої дужі вітрила
  Лиш могутні, попутні вітри!
  Хай щасливою буде дорога,
  Котру вибереш ти серед всіх!
  Пам’ятай і молися до Бога,
  Душу хай не осквернює гріх!
  Не забудь своїх друзів ніколи
  І затям, як святий «заповіт»,
  Що є мама,
  є вчитель,
  є школа,
  Котрі вивели тебе у світ!

 • Незабудок букетик малий
  Зоріє у тебе на грудях,
  Стелиться шлях непростий та ясний,
  Для тебе між добрії люди.
  Все добре зі школи візьми у життя
  І вчительську мудрість, і шану від друзів,
  Хай легкою буде доля твоя,
  Хай люблять тебе і шанують усюди!

 • Сьогодні у школі останній ви раз,
  Як учні. Вже завтра — як гості.
  Згадаєте школу в житті ще не раз
  І роки прості і не прості.
  Доріг вам відкрилось багато в житті,
  Вони всі — з шкільної стежини.
  Та важко забути людині оті
  Найперші школярські години.

Більше привітань

Картинки та відкритки

Вірші для випускників

 • Ідуть роки, летять хвилини,
  Біжить нестримно дикий час.
  Та весь цей вечір, безсумнівно,
  Не згасне в пам’яті у нас.
  Веселий сміх чи сум незримий —
  Минув шкільний останній рік.
  І розуміти якось дивно,
  що ти сьогодні випускник.
  Чудовий бал і вальс останній,
  А далі — самостійний крок.
  І хоч прощатись так печально —
  Чекає інший нас урок.
  І всюди пахнуть різні квіти,
  А поруч рідні, вчителі…
  Та завтра ми уже не діти
  І точно вже не школярі.
  Сьогодні нам сміються зорі
  І сонце теж для нас зійде.
  Іти в життя ми вже готові,
  Тож хай нас щастя поведе!

 • Я пам’ятаю день і час,
  Коли пішов у перший клас,
  Коли за парту вперше сів
  І першу лінію провів…
  Як перше слово прочитав,
  Як першу букву написав
  І перші вчительки слова,
  Що хліб — усьому голова.
  Повік залишаться в мені
  Дитячі мрії осяйні,
  Стежина в росяні поля
  І перша вчителька моя!
  Я пам’ятаю ту любов,
  Що оживає знову й знов.
  Подругу в білому вбранні,
  Що часто снилася мені…
  Я пам’ятаю день і час,
  Коли скінчив останній клас.
  Шкільний дзвінок у груди бив,
  А я дзвонив, а я дзвонив…
  Повік залишаться в мені
  Юнацькі мрії осяйні,
  Стежина в росяні поля
  І перша вчителька моя!

 • Ми вдячні тобі, школа, за науку,
  За те, що стільки знань ти нам дала!
  І це дуже гірка розлука —
  Адже шкільна пора найщасливішою була!

  Вчителям ми вдячні за терпіння,
  Ви стільки сил вклали в кожного з нас.
  В наших серцях любов і захоплення,
  І світлий образ — наш щасливий клас!

 • Школа — велика дитяча країна,
  В ній відкривається білий наш світ.
  Тут пізнає себе кожна дитина
  І відправляється звідси в політ.

  Знань надається тут першооснова,
  Жили, дружили учились ми в ній.
  Школу скінчили та линемо знову
  В дзвінкоголосий і радісний рій.

  В школі так щиро сміятися вміли,
  Рішення легко приймалися в нас.
  Впевнено всі ми до мрії летіли,
  А повернутись не сила й не час…

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням