"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Останній дзвоник 2022

Вітання класному керівнику від учнів

 • Чудовий наш класний керівник, сьогодні дзвенить для нас останній дзвоник! Сьогодні спорожніє цей клас і з гордістю посміхнеться ваше серце. Дякуємо за чудовий рік, який подарував нам усім масу веселощів, цікавих знань і яскравих моментів! Бажаємо вам відмінно провести це літо, заповнити витрачені сили і у вересні повернутися до роботи з ентузіазмом, бойовим настроєм і щасливим блиском в очах!

 • У нас є класний керівник,
  Який для нас такий, як мама.
  До нас, таких як є, він звик
  І любить нас усіх так само.
  Усі роки веде в життя,
  Вчить поважати і дружити
  І проводжає в майбуття,
  Щоб жити в світі і творити.
  То ж вдячні за науку ми
  І скажемо, йдучи зі школи:
  Ми будем справжніми людьми
  Й не підведемо вас ніколи!
  Спасибі, любі вчителі,
  Уклін доземний рідній школі!
  Ви всі — найкращі на землі!
  За це ми дуже вдячні долі!

 • Сьогодні ви нас випускаєте у велике життя! Закінчилося наше навчання в школі, але в житті буде ще багато різних уроків. І ми хочемо вам сказати, що досвід і знання, які ви нам дали, безцінні! А ще ми не раз будемо згадувати вашу доброту, розуміння і любов.

  Ви зробили клас справжньою родиною, ви вклали в нас частинку своєї душі. Звичайно, сумно розлучатися, але настане вересень, прийдуть нові учні… Ми навіть трохи їм заздримо.

 • Класний керівник — це заслужене звання, почесна посада, покликання, визнання і гордість! Дякуємо за те, що ви підтримували, співпереживали, брали участь, ділили успіхи і невдачі, вели до знань, знаходили до кожного індивідуальний підхід! Ви приділяли увагу, дбали, вчили життя, роботі в команді, пошуку нестандартних рішень. Але головне, ви вірили в успіх своїх підопічних. Нескінченна вдячність, низький уклін вам, побажання професійних подвигів, здоров’я і ще тисяч цікавих очей нових першовідкривачів!

 • З останнім дзвоником, дорогий наш класний керівник! Бажаємо вам нарешті вільно видихнути і відпочити від наших проблем і пустощів та, в цілому, від роботи! Нехай літо вам подарує сміх і радість, щастя і веселощі! Бажаємо до нового навчального року набратися багато сил, терпіння, ентузіазму і позитивного настрою!

 • Продзвенів останній дзвінок і ми прощаємося зі школою. Дякуємо вам, наш класний керівник, за всі отримані уроки (вони нам точно знадобляться в житті), за вашу увагу, турботу, чуйність і завзятість!

  Дякуємо вам за великі знання, які ми вбирали в себе, наче губки! Вибачте нас за всі наші витівки! Ви подарували нам щасливі шкільні роки — величезна вам подяка за таку прекрасну подорож, яка залишиться в наших серцях, без сумніву, на все життя! Ми хочемо побажати вам здоров’я і особистого щастя, зоряних успіхів, процвітання, і, звичайно ж, старанних учнів! Ми вас дуже любимо!

Більше привітань

Учням від батьків

 • Дорогі випускники 11 класу, від імені всіх батьків дозвольте привітати вас з таким чудовим і важливим святом! Пронесіть крізь роки теплі і приємні спогади про школу, не бійтеся іспитів, вони пролетять і зовсім скоро залишаться у минулому! Бережіть в собі дитячу безпосередність, вміння радіти дрібницям і бажання завжди досягати поставлених цілей! Будьте наполегливі і не опускайте руки, незважаючи на життєві негаразди! Насолоджуйтеся сьогоднішнім святом і будьте щасливі!

 • Дзвенить останній дзвоник і ми зі сльозами на очах розуміємо, що прийшла пора проводити у доросле життя наших дітей, які буквально вчора були малюками і без нашої допомоги ледве могли донести портфель до шкільного порогу. Сьогодні ми всі хочемо побажати вам тільки одного – щастя! Не буду обіцяти, що доросле життя буде безхмарним. Навчіться приймати помилки, підніматися і завжди йти вперед з піднятою головою! Не сумнівайтеся у своїх силах, адже ми так віримо у вас!

 • З шкільного найріднішого порогу,
  З найкращої юнацької весни
  У добрий час, у світлу путь-дорогу
  Благословляємо вас, доньки і сини!
  І хлібом-сіллю радо проводжаєм,
  Щоб вам жилось в достатку і теплі!
  Ми від душі вам, діточки, бажаєм
  Любові, миру, щастя на землі!

 • Ось і закінчився шкільний рік, дорогі діти! Для когось з вас цей дзвоник стане останнім на шкільному подвір’ї, інші ще кілька років будуть насолоджуватися звичною метушнею у рідних стінах. Незалежно від того, який вибір ви зробили, кожному з вас я бажаю удачі! Не бійтеся іспитів, адже ви все знаєте! Нехай вам дістануться щасливі квитки, а хвилювання залишиться осторонь! Пам’ятайте, останній дзвоник – це лише початок нового шляху!

 • Дитино кохана, сьогодні в життя
  Ти йдеш зі шкільного порога,
  Чекає тебе нелегка і складна
  Життєва негладка дорога.
  Вклонися доземно своїм вчителям,
  Hе буде таких більш у тебе!
  Бажаєм лиш добрих стрічати людей,
  І чистого, ясного неба!

 • Дорогі діти, ви подорослішали ще на рік і подолали новий кордон, за яким закінчується 9-й клас! Цієї осені хтось з вас знову сяде за шкільну парту, а хтось стане студентом. Бажаємо вам ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди бачити нові цілі і йти до них крок за кроком! Досягайте нових висот, скоряйте нові вершини і завжди пам’ятайте настанови, які давали вам не тільки ми, але і ваші вчителі!

  Останній дзвоник – хвилюючий і гучний, радісний і водночас сумний. Наші любі випускники, ви починаєте новий відрізок свого життєвого шляху і тільки вам приймати рішення – йти далі у доросле життя, або ще трохи побути в стінах школи. Вчіться бути розважливими, мудрими, прислухайтеся до вчителів і завжди пам’ятайте, що шкільні роки не повторяться, бережіть спогади про них, адже це – ваше дитинство!

Більше привітань

Вчителям від батьків

 • Останній дзвоник пролунав,
  Він довгий час нам всім співав:
  Він кликав на урок, з уроку
  І так було щодень, щороку.
  Ми вас вітаємо! Прощайте,
  Про нас усіх не забувайте!
  Ви педагоги – вищий клас,
  Ми щиро любимо всіх вас!

 • Що заплановано було – усе зробили!
  Хоч і затрачено енергії багато.
  Та основне – дітей учили і любили
  Й щодень у школі – це робота й свято!
  Тож дякуємо щиро за роботу,
  За свято, що в душі жило щоденно,
  І за порядність, мудрість і турботу,
  Що йшла від вас до всіх натхненно!
  Що ж, рік прожито й знову плани, плани…
  Нові завдання десь на видноколі.
  Учителі, директор в школі – це титани,
  Бо це ж не просто так, а поклик долі!

 • Дорогі наші вчителі!
  Багато років тому ви почали вчити наших дочок і синочків старанно виводити палички і гачечки, додавати і віднімати, читати їх перші книжки. І ось перед нами стоять дорослі юнаки та дівчата, гарні, сильні, а, головне, розумні.
  Сьогодні пролунає їх останній шкільний дзвінок і відкриються двері у доросле життя. У кожного воно буде своя, але завдяки вашим старанням, всі вони будуть крокувати по життю з честю.
  Ми знаємо, що ви багато ночей недосипали, перевіряючи їх зошити, багато недодали уваги своїм сім’ям заради того, щоб зайву годину провести з нашими дітьми, віддавали їм все тепло своїх сердець, витрачали на них свої нерви, щоб з них виросли гідні люди.
  Сьогодні ми від душі дякуємо вам за все, навіть за двійки, які ви їм іноді ставили. І ми, і наші діти ніколи не забудемо все те, що ви для нас зробили.
  Низький вам уклін і велике людське “дякую”!

 • Дорогі, шановні наші вчителі!

  Від імені всіх батьків ми хочемо висловити вам надзвичайну вдячність за все, що ви зробили для наших дітей! Сказати вам просто “дякую” — це не сказати нічого. Довіряючи вам своїх дітей, ми були впевнені, що вони потрапляють в надійні руки. І ми не помилилися.

  Без вашої підтримки, без вашої уваги, без ваших зусиль нам, батькам, не вдалося б досягти тієї головної мети, до якої ми всі дійшли і продовжуємо йти далі — кожен з нас хоче виростити зі своєї дитини гідну Людину з великої літери.

  Ви допомагали і направляли наших дітей, ви підтримували нас, коли нам з ними щось не вдавалося. Ви переживали за своїх учнів не менше, а, можливо, навіть більше, ніж ми.

  Низький вам уклін за вашу важку працю і від щирого серця щирі слова величезної подяки від всіх батьків!

 • Дорогі, любі вчителі, ось і звучить останній дзвоник! Дякую за самовіддану працю, сердечну доброту, важливий досвід, ангельське терпіння, невичерпну енергію, душевну теплоту! Ваша участь у житті наших дітей неоціненна: фундамент успішного майбутнього закладений, багаж навичок виданий, посіяні зерна видатних особистостей. Вітаємо! Бажаємо і надалі радувати учнів своїми посмішками, щирістю, проникливістю!

 • Від імені всіх батьків висловлюємо вам вдячність за наших діток, за те, що виростили і виховали гідне покоління! Говоримо вам таке просте і таке щире: «ДЯКУЮ!»

  Дякую за те, що не помилилися з вибором, за всі зусилля, за підтримку і важку працю! Здоров’я вам, сил і здійснення всього задуманого, а також вдячних учнів! Ви на це заслуговуєте!

Більше привітань

Слова від класного керівника

 • Летять роки, білим цвітом яблунь минають весни… Незабаром на подвір’ї нашої притихлої школи вкотре продзвенить святковий голос останнього шкільного дзвоника. Комусь він скаже про те, що врешті до нас добралося веселе і щасливе літо, сповнене відпочинку і нової життєвої енергії та завзяття.
  А вам, мій любий випускний клас, він урочисто сповіщає про те, що за шкільним порогом назавжди залишаються неповторні, незабутні, радісні шкільні роки. І тепер у кожного з вас попереду своя доля, своя єдина у світі стежинка життя, якою вам доведеться йти в майбутнє. Що чекає вас там, на цій незвіданій стежині? Гадаю, що там буде багато перемог, звершень, не обійдеться без труднощів чи невдач, але я щиро бажаю вам долати їх, не згинатися, йти вперед, ставати успішними, ставати креативними, ставати найкращими в своєму житті! Ваш час настав! Творіть! Здобувайте! Ви — герої майбутнього! І щоб дійсно стати такими, вам потрібно працювати, не покладаючи рук, вже сьогодні, прикласти всі свої зусилля, свій потенціал задля своєї мрії. Мрійте і будьте успішними! Посадіть на своїй дорозі паростки любові до життя, до людей, до України. Вірте в людську порядність і дружбу. Хай ваші серця не знають спокою! Хай передзвін шкільних літ звучить не лише у спомині, а й у ваших серцях на все життя! Хай щастить вам, любі!

 • Дорогі мої випускники, передзвін останнього дзвонкиа відкриває нову сторінку вашого життя – дорослого життя! Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє», а від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне – будьте чесними і добрими людьми!

  Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави! Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі! У добру путь!

 • Вітаю із випуском й радості зичу,
  Хай успіх завжди прикрашає обличчя,
  Життя хай натхненням і щастям вирує,
  І миті гармонії доля дарує!

 • Якщо сили в дорозі покинуть,
  Рідний дім, рідну школу згадайте…
  Хай сюди всі думки ваші линуть —
  І до нас ви частіш завітайте!

 • Хай щасливим буде вами обраний шлях,
  Хай вам добре у світі живеться.
  А цей срібний дзвіночок у ваших серцях
  Добрим спогадом хай озоветься!

 • Навчальний рік до фінішу добіг.
  От і усе, скінчилися уроки.
  І перед вами – тисячі доріг,
  Де самостійно здійсните ви кроки
  І виберете ту, лише одну,
  Що поведе вперед по вашій долі.
  То ж вибирайте сонячну, ясну
  Дорогу світлу у квітковім полі,
  Яка до щастя завжди приведе,
  З якої видно горизонти й далі,
  На ній ви не оступитесь ніде,
  А проживете чесно й без печалі!

Більше привітань

Картинки та листівки на Останній дзвоник

Подяка першій вчительці

 • Букварі і читанки,
  Парти в два ряди.
  Наша перша вчителька
  В серці назавжди!
  Споришева стежечка,
  Стежечка-мережечка,
  Що водила нас
  Ще у перший клас.
  Сонце світлі зайчики
  Сипле у шибки,
  Кришать крейду пальчики,
  Пишуть палички.
  Добре нам читається —
  Вчителька всміхається.
  А як хтось не зна —
  Хмуриться вона.
  Скільки розгадали ми
  З нею загадок!
  Скільки прочитали ми
  Віршів і казок!
  Стороною рідною
  Дниною погідною
  Йшли через покіс
  У багряний ліс.
  Наша перша вчителька
  Інших науча,
  Букварі і читанки їм вона вруча.
  Споришева стежечка,
  Стежечка-мережечка,
  Інших перший раз
  Повела у клас.

 • Наша перша вчителько, дякуємо вам,
  Що навчили грамоті й чарівним словам,
  Що писати вчили нас й рахувати теж —
  Ми за це вам дякуєм щиро і без меж!
  І за те, що вчили нас досягать мети,
  Працювати, вчитися, гідно в світ іти,
  Міркувати, думати спонукали нас
  І здружить зуміли наш веселий клас!

 • Я вдячна, перша вчителько, тобі
  За ті знання, що нам, малим, давала,
  Була із нами в радості й журбі,
  За ночі, що, на жаль, не досипала!
  Я вдячна, що нам душу віддала,
  Хоч вгамувати нас було так складно…
  В навчанні зацікавити змогла,
  Зростила учнів з діток безпорадних…
  Любила і веселих, і сумних,
  Вертлявих, працьовитих і ледачих,
  Спокійних, галасливих, непростих…
  Знайшла підхід до всіх. А як інакше?!
  Тобі спасибі за нелегкий труд!
  За безліч вдячних діток-вихованців!
  Життя стежки до школи нас ведуть…
  Там перша вчителька дітей чекає вранці…

 • Перший вчитель — це найбільший внесок в наш розвиток!

  Ви навчили нас писати, читати, допомагати один одному, любити, поважати і по-справжньому цінувати кожну мить нашого життя! Ви показали нам на своєму прикладі, що таке повага, працьовитість і доброта!

  Завдяки вашій праці, ми дійшли до такого важливого життєвого етапу, як випускний. Тепер перед нами відкриваються двері у доросле життя і ми Вас не підведемо!

  Ми будемо пам’ятати про ваші внесок все життя і бажаємо вам міцного здоров’я!

Більше привітань

Вірші від першокласніків

 • Весело всміхається травень,
  Бо скінчилась навчання пора
  І зібралась на дзвоник останній
  Вся весела шкільна дітвора.

  Цей день у травні справді особливий,
  Весна усіх вітає залюбки
  І учні всі сумні, але щасливі…
  Увага всім! Тепер ми другокласники!

 • Для вас ми лишень діти,
  Пустунці лише малі.
  То ж прийміть від нас всі квіти,
  Що ростуть на цій землі!

  І прийміть усі вітання,
  Що в душі у нас живуть,
  За любов палку й старання,
  Що від вас до нас ідуть!

  Ми у школі підростали
  Та біжить невпинно час.
  Величенькі всі ми стали,
  Підемо у 2 клас.

  Побажання безкінечні,
  Голосочків ніжний дзвін…
  То ж спасибі вам сердечне
  І низький-низький уклін!

 • Було нам тут чудово,
  Хоч малі були, а все ж
  Тут цікаво, і казково,
  Затишку й тепла – без меж!
  Ми зростали тут в любові
  З ласкою, у доброті.
  Дні у школі пречудові
  Не забудемо в житті!
  Нас навчали малювати
  Веселковий дивоцвіт,
  Щоб ми вчились пізнавати
  Дивину з маленьких літ
  Й насолоджуватись вміли,
  Й щоб жила у нас краса,
  А самі у світ летіли,
  Як пташата в небеса!
  Всесторонньо розвивали
  І співати вчили нас
  Та ліпити нас навчали,
  Гартували кожен раз.
  Вчили гратись, розмовляти:
  Все що треба для життя.
  А іще вірші читати,
  Все доводить до пуття.
  Мови рідної навчали,
  Нас усіх з маленьких літ,
  Щоб багато в світі знали,
  Українцями йшли в світ!
  Нас виховували вміло,
  Щоб ми добрими були,
  Щоб в життя ішли ми сміло
  І по правді всі жили!

Більше привітань

Музичне привітання з Останнім дзвоником

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням