Все буде добре :)

Привітання з 1 квітня та розіграши

Короткі вітання та СМС

 • Спасибі за замовлення. Надувна лялька “Анжела” буде доставлена ​​вам завтра о 14:00. Магазин інтимних товарів.

 • Вранці не снідаю – думаю про тебе!
  Вдень не обідаю – думаю про тебе!
  Увечері не вечеряю – думаю про тебе!
  Вночі не сплю – їсти хочу!

 • Дякую, що прочитали це SMS-повідомлення! З вашого рахунку знято 100 грн.

 • Доброго дня! Ви зателефонували до сервісного центру!
  Щоб натиснути один, натисніть один.
  Щоб натиснути два, натисніть два.
  Щоб натиснути три, натисніть три …

 • З 1 квітням я вітаю,
  Розслаблятись – дозволяю!
  Смійся добре й веселись,
  Вище носа, усміхнись!

 • – Алло, Петя, у нас буде дитина!
  – Це не Петя.
  – Яка різниця!

Більше привітань

Вірші з 1 квітня

 • Десь колись на перше квітня
  Почалась брехня всесвітня.
  Щоб всі люди не журились
  Й веселішими робились.
  І, якщо, сьогодні вдасться
  Обвести когось навкруг пальця
  День пройшов твій не дарма
  Можна келих пить до дна!

 • В цей день потрібно жартувати,
  І людей усіх вітати!
  Адже сенс у цьому є,
  Хто жартує – той живе!
  І тому я всіх вітаю,
  Посміхатись заставляю.
  Зичу вам я грошей міх,
  В цей день жартів і потіх.

 • Ти… Д. У. Р. А. К.
  Добрий
  Успішний
  Рішучий
  Амбіційний
  Красивий
  Ну що, посміхаєшся? З 1 квітня!

 • День сміху – перше квітня,
  Відзнач сьогодні від душі!
  А краще – цілий тиждень
  Ти розважайся без межі.

 • Кожен хоче шуткувати,
  У день сміху жартувати,
  Обдурити хоче всіх,
  Не попастись нам на сміх!
  Ну якщо вже і попались,
  І над Вами насміялись,
  То у цей день без обід –
  Пожартуйте й Ви услід!

 • Зичу Вам я грошей міх,
  В цей день жартів і потіх.

Більше привітань

Привітання своїми словами

 • Любі друзі! Оскільки сьгодні ми святкуємо 1 квітня – день сміху і гумору, я хочу нагадати вам що сміх продовжує життя. Тому побажаю вам завжди сміятися від душі, хай кожен ваш день завжди приносить лише радість, щоб у запасі завжди були гарні анекдоти, щоб веселощі ніколи не закінчувалися. Та найголовніше, щоб ви завжди чули сміх і бачили яскраві та щирі посмішки своїх близьких, рідних і коханих людей. Зі святом Вас!

 • Вітаю з 1 квітня! У мене є для тебе найцінніший подарунок – це мішок щастя і кошик гарного настрою. Можеш не економити, мого подарунка вистачить до наступного Дня сміху.

 • Буває в році такий особливий день, коли навіть шеф на роботі, навіть рідна бабуся, щось підступно, весело затівають… вітаю, сьогодні – 1 квітня! Найвеселіше пустотливе свято! Бажаю тобі бути серед найкращих витівників і нікому не дозволяти нудьгувати!

 • Вітаю з Днем сміху, з 1 квітня! Сподіваюся, сьогодні ти вийдеш сухим із води, тобто благополучно обійдеш всі жартівливі пастки, проте пожартуєш зі своїх друзів і близьких, щоб подарувати їм кілька хвилин здорового сміху! Словом, проведи цей день так, щоб було про що згадати з широкою посмішкою!

 • Пам’ятаєш, в дитинстві дорослі не розуміли, від чого ти, як дзига, не сидиш на місці і весь час що-небудь придумуєш? Сьогодні у тебе є квиток у дитинство на цілий день, адже сьогодні – 1 квітня, час жартів і сміху! Я вітаю тебе і бажаю на один день стати тим самим веселим і кмітливим жартівником!

Більше привітань

Трохи історії

Відстежити конкретне місце зародження Дня сміху досить непросто. Це й недивно, версії виникнення свята, в яке прийнято жартувати, кепкувати, розігрувати всіх і вся такі ж заплутані, незрозумілі, що розібратися, які з них правдиві, майже неможливо. Вчені дуже стараються допомогти нам в цьому питанні і досліджують його з усією серйозністю. Але звідки є гарантія, що вчені нас не розігрують? Вони теж люди.

Адже майже в кожній країні знаходилися любителі пожартувати і покепкувати над сусідом або товаришем. Одні джерела стверджують, що корні цього свята беруть початок у Стародавньому Римі. В перший день квітня римляни відзначали день весняного рівнодення. За традицією це свято супроводжувалося веселощами, жартами, люди танцювали, співали. Одним словом римляни того часу розумілися на розвагах.

По іншій версії це свято має релігійне підґрунтя. Поштовхом до цієї версії стали події, які описані в Євангелії і по’вязані з Воскресінням Христовим. Стверджують, що саме в день, який відповідав сучасному першому квітню, римські воїни, що охороняли могилу Христа стали поширювати неправдиві чутки, про те, що його тіло було викрадено із закритого склепу. Ця подія стала передвісником звичаю розігрувати і вигадувати неправдиві історії, щоб покепкувати над іншими.

Як відзначають день сміху в світі

В наш час кожна країна має досить цікаві і незвичні традиції, як весело і незабутньо провести цей день. Наприклад, в Шотландії перше квітня носить назву «День зозулі». Пов’язана вона з тим, що в цей день жартівник відправляв свою  «жертву» на полювання за цим птахом. І дотепер день сміху відзначають в Шотландії не один, а два дня, як у нас весілля, і другий день також має свою назву – «День хвоста». Найпопулярнішим розіграшом є – підкласти на стілець яку-небудь іграшку або предмет, який видає характерний звук, і дочекатися поки товариш успішно на нього сяде.

Найбільш популярним і поширеним це свято є в Великобританії і Сполучених Штатах Америки, останніх взагалі можна назвати чемпіонами, що стосується розіграшів і всіляких  приколів. Серед простих американців, лідирують декілька самих «ходових» розіграшів: прикріпити на спину товаришу записку зі словами «Kick me» (штовхни мене) або перевести годинник на годину вперед, і розбудити  коханого чоловіка або дружину з криком: Прокидайся, ти запізнився на роботу!

Українці також не відстають і намагаються підняти настрій собі і своїм друзям (за останніх не ручаюсь) веселими жартами на 1 квітня.  Особливо це свято користується популярністю серед школярів і студентів. Коли до кінця навчального року залишається всього 2 місяці, просто злочин не скористатися нагодою «законно» розіграти сусіда по парті або улюбленого вчителя, і не отримати від нього двійку в цей день. Але це неточно.

Прикольні картинки та листівки

Відео до 1 квітня

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням