Привітання та розіграші з 1 квітня

Якщо рівень твого володіння мистецтвом увати відноситься до категорії «Шелдон Купер», і після кожного жарту потрібно додавати «бугагашеньки», тоді ти в правильному місці.

Напередодні всесвітнього Дня сміху або Дня усіх дурнів саме час загадати поповнити свій арсенал першоквітневих жартів і розіграшів.

Голосові аудіо пранки та розіграші для всіх

Слухайте та обирайте пранк на свій смак! Потім його можно відправити в заданий час на номер телефона людини, над якою ви вирішили пожартувати! Це коштує зовсім недорого=)


СМС-жарти над друзями, близькими та колегами

– Алло, Петя, у нас буде дитина!
– Це не Петя.
– Яка різниця!

Спасибі за замовлення. Надувна лялька “Анжела” буде доставлена ​​вам завтра о 14:00. Магазин інтимних товарів.

Перш ніж зняти дівчину, задумайся: а за що її туди повісили?

З вами говорить оператор мережі. Якщо ви не будете надсилати SMS-ки своїй коханій людині, то ми вас відключимо !!!

Доброго дня! Ви зателефонували до сервісного центру!
Щоб натиснути один, натисніть один.
Щоб натиснути два, натисніть два.
Щоб натиснути три, натисніть три …

Нічого не натискай!
Це вірус!
Твій телефон заблокований,
телефон заблокований,
телефон заблокований,
телефон заблокований,
телефон заблокований,
телефон заблокований …
Ну що? Занервував?

Коли все йде не так …
Коли печаль сидить в твоєму серці …
Коли сльози навертаються на очі …

Запам’ятай три речі:
1. Я завжди з тобою
2. Бери гроші
3. Бар відкритий, погнали!

Я знаю пароль,
Я бачу банкомат,
Я знаю, милий чоловік,
Ти будеш цьому радий!

Так що ми все про вас, та про вас,
Давайте краще про приємне.

Спасибі за замовлення. Вібратор буде доставлений вам завтра о 15.00. Еро-служба.

Перестань виляти стегнами, бо мене вже захитало. Твоя мобілка.

Щодня ретельно протирайте екран мобільника – вас погано видно! Служба спостереження.

Це автоматичне повідомлення від оператора. Інформуємо, що в вас біла спина та чоботи в фарбі!

Дякую, що прочитали це SMS-повідомлення! З вашого рахунку знято 100 грн.

Привітання з 1 квітня у прозі українською мовою

Вітаю з 1 квітня! У мене є для тебе найцінніший подарунок – це мішок щастя і кошик гарного настрою. Можеш не економити, мого подарунка вистачить до наступного Дня сміху.

З першим квітнем, любі друзі! З днем всіх дурнів – вашим професійним святом! Бажаю, щоб на роботі ви весь день плідно працювали без перерви … над тим, як розіграти один одного. Нехай у вас в цей день заболить живіт, щоб ви з ранку до вечора плакали – і все це від сміху!

Буває в році такий особливий день, коли навіть шеф на роботі, навіть рідна бабуся, щось підступно, весело затівають… вітаю, сьогодні – 1 квітня! Найвеселіше пустотливе свято! Бажаю тобі бути серед найкращих витівників і нікому не дозволяти нудьгувати!

Пам’ятаєш, в дитинстві дорослі не розуміли, від чого ти, як дзига, не сидиш на місці і весь час що-небудь придумуєш? Сьогодні у тебе є квиток у дитинство на цілий день, адже сьогодні – 1 квітня, час жартів і сміху! Я вітаю тебе і бажаю на один день стати тим самим веселим і кмітливим жартівником!

Вітаю з Днем сміху, з 1 квітня! Сподіваюся, сьогодні ти вийдеш сухим із води, тобто благополучно обійдеш всі жартівливі пастки, проте пожартуєш зі своїх друзів і близьких, щоб подарувати їм кілька хвилин здорового сміху! Словом, проведи цей день так, щоб було про що згадати з широкою посмішкою!

Любі друзі! Оскільки сьгодні ми святкуємо 1 квітня – день сміху і гумору, я хочу нагадати вам що сміх продовжує життя. Тому побажаю вам завжди сміятися від душі, хай кожен ваш день завжди приносить лише радість, щоб у запасі завжди були гарні анекдоти, щоб веселощі ніколи не закінчувалися. Та найголовніше, щоб ви завжди чули сміх і бачили яскраві та щирі посмішки своїх близьких, рідних і коханих людей. Зі святом Вас!

Привітання з 1 квітня у віршах українською мовою

В цей день потрібно жартувати,
І людей усіх вітати!
Адже сенс у цьому є,
Хто жартує – той живе!
І тому я всіх вітаю,
Посміхатись заставляю.
Зичу вам я грошей міх,
В цей день жартів і потіх.

Кожен хоче шуткувати,
У день сміху жартувати,
Обдурити хоче всіх,
Не попастись нам на сміх!
Ну якщо вже і попались,
І над Вами насміялись,
То у цей день без обід –
Пожартуйте й Ви услід!

Ти… Д. У. Р. А. К.
Добрий
Успішний
Рішучий
Амбіційний
Красивий
Ну що, посміхаєшся? З 1 квітня! 🙂

Зичу Вам я грошей міх,
В цей день жартів і потіх.

День сміху – перше квітня,
Відзнач сьогодні від душі!
А краще – цілий тиждень
Ти розважайся без межі.

Трохи історії

Відстежити конкретне місце зародження Дня сміху досить непросто. Це й недивно, версії виникнення свята, в яке прийнято жартувати, кепкувати, розігрувати всіх і вся такі ж заплутані, незрозумілі, що розібратися, які з них правдиві, майже неможливо.

Вчені дуже стараються допомогти нам в цьому питанні і досліджують його з усією серйозністю.  Але звідки є гарантія, що вчені нас не розігрують? Вони теж люди.

Адже майже в кожній країні знаходилися любителі пожартувати і покепкувати над сусідом або товаришем.

Одні джерела стверджують, що корні цього свята беруть початок у Стародавньому Римі. В перший день квітня римляни відзначали день весняного рівнодення. За традицією це свято супроводжувалося веселощами, жартами, люди танцювали, співали. Одним словом римляни того часу розумілися на розвагах.

По іншій версії це свято має релігійне підґрунтя. Поштовхом до цієї версії стали події, які описані в Євангелії і по’вязані з Воскресінням Христовим. Стверджують, що саме в день, який відповідав сучасному першому квітню,  римські воїни, що охороняли могилу Христа стали поширювати неправдиві чутки, про те, що його тіло було викрадено із закритого склепу. Ця подія  стала передвісником звичаю розігрувати і вигадувати неправдиві історії, щоб покепкувати над іншими.

Як відзначають день сміху в світі

В наш час кожна країна має досить цікаві і незвичні традиції, як весело і незабутньо провести цей день. Наприклад, в Шотландії перше квітня носить назву «День зозулі». Пов’язана вона з тим, що в цей день жартівник відправляв свою  «жертву» на полювання за цим птахом. І дотепер день сміху відзначають в Шотландії не один, а два дня, як у нас весілля, і другий день також має свою назву – «День хвоста». Найпопулярнішим розіграшом є – підкласти на стілець яку-небудь іграшку або предмет, який видає характерний звук, і дочекатися поки товариш успішно на нього сяде.

 

Найбільш популярним і поширеним це свято є в Великобританії і Сполучених Штатах Америки, останніх взагалі можна назвати чемпіонами, що стосується розіграшів і всіляких  приколів. Серед простих американців, лідирують декілька самих «ходових» розіграшів: прикріпити на спину товаришу записку зі словами «Kick me» (штовхни мене) або перевести годинник на годину вперед, і розбудити  коханого чоловіка або дружину з криком: Прокидайся, ти запізнився на роботу!

 

Українці також не відстають і намагаються підняти настрій собі і своїм друзям (за останніх не ручаюсь) веселими жартами на 1 квітня.  Особливо це свято користується популярністю серед школярів і студентів. Коли до кінця навчального року залишається всього 2 місяці, просто злочин не скористатися нагодою «законно» розіграти сусіда по парті або улюбленого вчителя, і не отримати від нього двійку в цей день. Але це неточно.

А те, що наші прикольні поздоровлення на 1 квітня точно сподобаються вашим друзям і близьким – це ми можемо гарантувати!