"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Свято Петра і Павла

Переходьте на потрібний розділ

Вірші

 • Цей день усім і всьому світу
  добре знаний.
  Сьогодні пам’ять про апостолів
  святкується народами та різними церквами.
  Святих Петра й Павла ми з радістю славі́мо.
  Дякуємо їм за скарб — Христору віру;
  Їх колись Господь сам вибирав,
  вселивши в них добро й довіру.
  По-різному вас величають в храмі,
  кормителями світу називають;
  ваша міцна віра, наче камінь,
  і зараз із небес допомагає.
  В цей день святих Петра й Павла,
  що святкуємо у Храмі,
  я хочу привітати свого тата й маму.
  Усім, хто є Павлом й Петром,
  нехай прийде у дім добро!

 • Святі світлі апостоли,
  Все життя Ви йшли за Господом;
  На шлях нас істинний наставте
  І сил душевних нам додайте.
  Петра і Павла прославляєм!
  Богові голову схиляєм.

 • У День апостолів Петра і Павла
  Вам хочу, друзі, побажать:
  Нехай в душі великій вашій
  Зростає Божа благодать.
  Нехай апостоли святі
  Своє заступництво дають,
  Від усіляких негараздів
  Укриють вас і збережуть.

 • З Петром і Павлом вітаю!
  Променистих днів тобі бажаю!
  Нехай з ними радість в дім прийде,
  Любов і радість принесе!
  Апостоли нехай святі
  Подарують злитки золоті

 • З Петровим днем вітаю,
  Добра щиро бажаю,
  Многая літа і сильного роду,
  Миру та розвитку моєму народу!

 • З днем Петра і Павла вітємо щиро!
  Бажаємо добра, здоров’я, миру!
  Світанків сонячних, привітних,
  А днів прекрасних, теплих, світлих.
  Ночей спокійних, не тривожних,
  А щастя стільки, скільки хочеш!
  Достатку вдосталь і без ліку,
  Кохання щирого довіку!

Більше привітань

Проза

 • Нехай ці великі святі Петро і Павло завжди наглядають за вашим домом! Нехай вони бережуть в ньому спокій, гармонію і добробут. Нехай в душі вашій завжди горить вогонь надії на краще майбутнє, нехай всі помисли будуть спрямовані на добрі справи, і Господь винагородить вас за вашу віру. Бажаю вам плекати з його допомогою християнські чесноти: любов, співчуття, справедливість і миролюбність, як здобули їх апостоли Петро і Павло.

 • З Днем Петра і Павла! Нехай достаток, радість і добробут увійдуть до твого дому, нехай гармонія і спокій панують в душі, нехай ніколи не закінчується запас сил і енергії! Розуміння тобі, мудрості, чистих думок і добрих вчинків!

 • Ось і «красне літо» на порозі, вітаю з Днем Петра і Павла! Нехай святі покровителі захистять від хвороб і бід, хай життя стане веселішим і добрішим, нехай свято подарує світлу надію і запустить круговорот щасливих днів. Бажаю зміцнення віри, чистоти помислів і натхнення на нові справи. Всіх благ Вашій родині, Божого захисту і заступництва святих Петра і Павла. Будьте спокійні та розсудливі, моліться і нехай ніколи не болить Ваша душа!

 • Радісний день сьогодні — День Петра і Павла. Я щиро вітаю тебе з цим святом і бажаю в цей день якомога більше щастя, міцного здоров’я, найсильнішої віри й найяскравішого вогню душі. Будьте щасливі всією сім’єю, і нехай життя завжди підносить тільки приємні сюрпризи.

 • Мені хочеться побажати вам тільки того, що вам необхідно для справжнього щастя. Ніколи не втрачайте віру, бо вона має велике значення для кожної людини. Хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя і терпіння. Бажаю вам провести цей день зі своїми рідними і близькими. Щоб частіше ви збиралися разом у сімейному колі і були щасливі від цього. Любіть одне одного та шануйте! А сьогодні відпочивайте та святкуйте!

 • Ключі від Райських врат зберігають у себе апостоли Петро і Павло, а сьогодні — їх день! Щиро вітаю з цим святом і бажаю всіх благ. Нехай твої мрії завжди збуваються, а любов, радість і удача завжди переслідують тебе, опікують і міцно-міцно обіймають!

Більше привітань

Короткі

 • Бажаю, щоб святі Петро і Павло дарували тобі своє заступництво, берегли тебе від поганого впливу, берегли від лиха та нещасть. Будь здоровим, мудрим, рухайся вперед за кращим.

 • Від щирого серця вітаю вас із цим великим святом! Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту. Нехай завжди буде благословенна наша рідна Україна, а свято Петра і Павла ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю.

 • У День Петра і Павла бажаю усіляких земних благ, миру, нехай у серці живе любов до Бога, до життя і до ближнього. Нехай віра та надія ніколи не залишають тебе.

 • Нехай Господь молитвами святих апостолів Петра і Павла, через приклад їхнього дивовижного життя зміцнює нас на шляху нашому. Зі святом!

 • Вітаю тебе, друже, з Днем Петра і Павла. Хай життя твоє буде радісним і повним цікавих теплих подій. Нехай тобі зустрічаються лише добрі чесні люди, і добро супроводжує тебе протягом усієї життєвої дороги.

 • Нехай свято Петра і Павла наповнить наші серця любов’ю до ближнього свого, щирою вірою у Творця! Миру в ваші оселі, спокою в душі людські, здоров’я міцного, і щоб задуми всі здійснилися!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням