Короткі привітання з днем народження мамі

Що таке старість – ніколи не знати,
В радості хвилі щомиті пірнати,
В щастя тобі хай відчиниться брама!
Всіх тобі благ! З Днем народження, мамо!

Щоб твій тиск завжди у нормі,
Щоби ти – в прекрасній формі,
Щоб ти, мамочко, раділа
І з роками молоділа!

І знову свято у дворі…
Теплом нас, мамо, освяти,
Дай, Боже, всі щоб матері
Були найкращими, як ти!

Тебе цілую, і тобі вклоняюсь,
І відчуваю рук твоїх тепло.
Багато мам на світі, та я знаю:
Такої ще ні в кого не було!

Матусю рідна, я молюсь за тебе,
Твоя любов мене обігріва.
Мені в житті нічого більш не треба –
Лиш ти була б здорова і жива!

Матусю рідненька, матусю єдина!
Вас щиро вітає вся наша родина
Хай Бог Вам здоров’я та силу дає,
Зозуля сто років нехай накує!

Є Ви, рідненька, між нами у хаті –
Всі ми щасливі, всі ми багаті.
Хоч роки минули, як чиста вода,
Для нас Ви, матусю, завжди молода!

О, Боже! Ти живеш над нами,
Тебе благаємо в цей час:
Пошли здоров’я нашій мамі
І збережи її для нас!

Щоб завжди тобі в житті посміхались люди,
Щоб тебе любили всі подруги і друзі.
Добра ненька для дітей, господиня в хаті,
Нашим щастям ми з тобою будемо багаті.

Короткі поздоровлення з днем народження мамі у прозі

Мамочка, будь щаслива і здорова, це головне! Дуже люблю, міцно обіймаю і цілую. Вітаю!

Моя дорога і улюблена мама, в твій день народження бажаю тобі великого здоров’я, гарного настрою, виконання заповітних бажань, успіху і веселощів, любові і постійного везіння.

Нехай кожен день для тебе починається з однієї простої, але дуже важливу деталь — з посмішки! А ми, в свою чергу, будемо намагатися кожен день бути для неї приводом!

Мамочка, в твій день народження бажаю теплоти, любові, турботи, радості, ніжності і багато уваги! Будь найщасливішою на довгі роки!

З Днем народження матусю! Ти у мене най-най на світі! Хочу щоб ти завжди посміхалася і дарувала мені своє тепло.

Мамочка, мамуля, з днем ​​народження, красотуля. Будь щасливою, доброю, ніжною, найулюбленішою і найкрасивішою, турботливою, ласкавою, чудовою і успішною.

З Днем народження матусю. Бажаю бадьорості духу, розквіту краси і сил, чудового настрою і виправдання всіх твоїх добрих надій.

З Днем народження матусю. Бажаю постійно відчувати себе коханою і важливою людиною в житті близьких, щасливою і бажаною жінкою, чудовою і доброї богинею краси, мудрості і радості.

Мама, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю океану сімейного щастя, море задоволень в кожному дні, озера чистих надій, вічно вируючого водоспаду радості і процвітання.

Мамочка, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі світлої радості душі і неймовірного щастя, бравих перемог в житті і чудового настрою.

Мамочка, з днем ​​народження. Залишайся завжди жінкою, в якої є і краса, і чуйність, і пишність, для якої кожен день дарує удачу, щастя і натхнення.

З Днем народження мама. Бажаю, щоб життя було, як торт з коржами щастя, просоченими кремом радості, прикрашеними вершками ніжності і солодкими мріями.

Короткі привітання з днем народження мамі у прозі

З Днем народження мама. Нехай тебе радую сприятливі прогнози, щасливі гороскопи, добрі звістки, довгоочікувані гості, хороші прикмети, улюблені люди і цікаві справи.

Мамочка, в твій день народження бажаю завжди бути ніжним ангелом, дивовижною жінкою і по-справжньому щасливою людиною.

Мама, в твій день народження я від душі хочу побажати вірних теорій удачі і успіху, постійної практики щастя серця і радість душі.

Мамуля, вітаю з днем ​​народження. Бажаю моментів щастя і радості, неймовірних і добрих чудес, чудового настрою і безсумнівною удачі.

Мамуся, з днем ​​народження! Будь здоровою і найщасливішою. Я хочу щоб у тебе все мило, і всі заповітні мрії стали реальністю.

Мамуля-красотуля, з днем ​​народження! Щасливої ​​будь, улюбленої, доброї, веселої і успішною. Нехай все задумки втілюються в життя. І завжди залишається хорошим настрій.

Мамочка, в твій день народження я тобі побажаю відсутності похмурих хмар на твоєму небі щастя, впевнених кроків по землі удачі і успіху.

Мамо рідна, з днем ​​народження тебе. Нехай буде світла твоя дорога і щаслива доля, нехай буде чарівна твоя краса і по-справжньому щира доброта.

Улюблена матуся, щиро бажаю тобі довгих років життя і міцного здоров’я. Дякую тобі за все, що ті для мене зробила. Твій син.