Привітання з днем народження внуку від дідуся

Я тобі бажаю, внуку,
Хай простягне щастя руку,
Хай життя любов дарує,
Поруч успіх хай мандрує!

Віра хай не покидає,
Фарт твій хай не пропадає,
Хай добробут твій зростає!
З Днем народження вітаю!

Коли молодий, то чекає на тебе
І синь океану, і зоряне небо,
Ясна далечінь і квітучі сади,
І безліч доріг! Власну, внучку, знайди!

Ти обраним шляхом крокуй у майбутнє,
Хай буде прекрасне воно й незабутнє,
Нехай тебе щастя щомиті п’янить
І Бог, любий внучку, тебе хай хранить!

Малятку в день народження,
Любові й щастя повний міх,
Батьків сердечно теж вітаю,
Нехай лунає щирий сміх!

З Днем народження онучок вітаю тебе. Дідусь бажає величезного щастя. Кожен твій крок нехай до успіху веде, кожен новий день тільки радість несе. У житті буде багато у тебе вражень і хай не буде прикрощів. Здоров’я богатирського тобі щиро бажаю і поруч бути завжди обіцяю. Навчися без жалю віддавати, щоб від життя все отримувати.

Сьогодні онук День народження відзначає, дідусь щиро тебе вітає. Бажаю успіху, любові, багатства і друзів, нехай збуваються мрії твої скоріше. Героєм будь і слабким допомагай, і на шляху тільки кращих людей зустрічай. Не втрачай надію і віру свою, до ладу приводь долю свою. Говори тільки те, що у тебе на душі, і з кожним роком ставай все краще.

Дорогий мій внучок, щиро вітаю з Днем народження. Бажаю ніколи нев’янучої молодості, завжди безмірного здоров’я і всього того, що побажаєш собі сам. Нехай в твоєму серці постійно живуть безсмертний оптимізм, душевна відрада і нескінченна радість. І знай, що дідусь тобою пишається, мій дорогоцінний!

Милий онук, з Днем народження вітаю, бажаю скоріше свої цілі досягти. Не старайся вгадати щось наперед, нехай життя тобі всього потроху принесе. Кожна хвилина нехай радість подарує і ангел хай тебе береже. Дідусь поруч, це пам’ятай завжди. Все у тебе друже мій попереду, ти тільки впевнено до цього йди.