Прикольні привітання з днем народження свасі від сватів

Щастя у руках тримати, не давати маху
В День народження бажаєм Вам, шановна свахо!
Хай ростуть доходи Ваші, як на дріжджах тісто,
Прикрашають Вас здобутки, як рясне намисто!

Будьте, свашенько любенька, гарна і здорова,
Дорогою будьте, наче ваза фарфорова!
Хай здуває з Вас пилинки друга половинка,
І веде до мрій і щастя Вас життя стежинка!

Хай душа Ваша, свашечко,
Співає, мов пташечка!
Щастя, миру, процвітання –
Від сватів Вам привітання!

Привітання шлемо нині
Ми чудовій господині,
Вірній люблячій дружині,
Дому й роду берегині!

Кращій свасі, що є в світі,
Зичим жити в буйнім цвіті,
Здоровіти, багатіти,
І щодня життю радіти!

Дорога сваха! Будь завжди неймовірно оптимістичною, незвичайно щасливої, казково щасливою і нереально багатої! Нехай на всі справи і турботи вистачає енергії і сил. І неодмінно залишається час для відпочинку в колі сім’ї. А ми обіцяємо бути для тебе надійним тилом. З Днем народження!

Скільки б ми не шукали, напевно, немає в світі краще свахи, ніж ви. З святом вас, з ювілеєм, і нехай він буде радісним, як і всі дні, що підуть за ним. Адже у тій, хто дарує щастя іншим, і в самої в житті має бути щастя.

Від усього серця вітаємо сваху з ювілеєм! Ви вмієте кожному знайти пару, познайомити, посватати і одружити. У вас справжнє покликання — створювати міцні союзи. У цей день бажаємо вам величезного особистого щастя, міцного здоров’я, нескінченного ентузіазму і яскравою, веселою життя.

З ювілеєм, наша дорога сваха! Нехай життя твоє щасливе буде, нехай діти радують тебе, нехай новий день приносить удачу, нехай у серці завжди живе любов, хай на душі завжди буде свято, нехай у твоєму домі буде затишно і тепло.

Наша дорога і чарівна Сваха, вітаємо тебе з днем народження. Нехай по життю тобою керують цілеспрямованість, удача, чуйне серце і щедра душа. Бажаємо завжди отримувати те, що запланувала, бути завжди шанованою людиною, щиро любити і бути коханою. Сімейного щастя тобі, Сваха, і благополуччя.

Оригінальні привітання з днем народження свасі від сватів у прозі

Вітаємо з ювілеєм, моя дорога сваха. Ми тобі бажаємо райдужних надій і добрих сподівань, світлих ідей і чудового настрою, поваги близьких і любові рідних, щасливою атмосфери і затишку в оселі, достатку в родині і взаєморозуміння.

З ювілеєм, наша чудова сваха. Від душі тобі бажаємо свободи дій, права вибору, частих шансів на удачу і безмежних можливостей для здійснення усіх своїх ідей. Свашенька, бажаємо міцного здоров’я, ваги вантажу тільки в гаманці і легкості від щастя і натхнення.

З радістю рідненьку сваху
Зі святом вітаємо!
Вам ми, свахо, в морі щастя
Купатись бажаємо!
Хай здоров’ячко щоденно
Тільки прибуває,
І добро домівку Вашу
Хай не обминає!
Хай задумане здійсниться,
Не болить серденько.
Гріх сьогодні не напиться
За Вас, дорогенька!

День народження у свахи –
Ох, і кругла дата!
Радо будемо ми свасі
Ордена вручати.
Гомонять, що вік прекрасний
І дуже чудовий,
Й з чоловіком розпочнеться

Старт шалено-новий!
Ви вже Ягідка – прекрасно!
А досвід – це СИЛА!
Саме час вдихнуть на повні
І розправить крила!

Вам уклін від нас низенький
І вітання щирі!
Добрі гроші заробляти,

Сидячи в квартирі.
Витанцьовувати польки,
А хвороб не знати,
Та й щодня свого обняти
І попритуляти!
Вам бажаємо натхнення,

Удачі в усьому!
Радість, щастя – йдуть у гості,
А всі біди – з дому!

Сваха наша, з Днем народження тебе! Ти прекрасна, молода, жіночна і красива. Бажаємо тобі прожити ще сто років, також виблискуючи і сяючи від щастя. Будь любима чоловіками, шанована колегами. Випромінюй доброту, тепло і радість. Нехай твоє життя б’є ключем!

Сваха наша дорога, з днем народження тебе вітаємо. Бажаємо тобі миру і щастя, поваги та розуміння рідних, бажаємо веселих свят душі й поваги, великої удачі в справах і великого везіння.

Дорога моя сваха, вітаємо з днем народження тебе. Ми бажаємо тобі щасливих квитків в іспитах життя, вірних відповідей на складні питання, правильних рішень у різних ситуаціях, міцного здоров’я, родинного добра і чудового настрою.

З днем народження, мила сваха. Бажаємо тобі не знати втоми й безнадії, кожного ранку прокидатися щасливою жінкою і життєрадісною людиною, з кожним днем вносити свою лепту в інтересах сім’ї, кожну мить проживати з почуттям любові і натхнення.

Дорога сваха, вітаємо тебе з днем народження. Бажаємо тобі радісних емоцій і доброго здоров’я, родинного добра і достатку в домі, цікавих захоплень і успіху в справах, вічної краси і чарівності.