"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з днем ангела Оксани

Переходьте на потрібний розділ

Проза

 • Мила Ксенія, прийми мої привітання і добрі побажання любові, здоров’я, щастя, радості. Також бажаю тобі, Ксенія, завжди бути чарівною і елегантною, життєрадісною і невтомною, енергійною і цілеспрямованою, сміливою і рішучою. І нехай тобі, люба, підкорюються будь-які вершини успіху.

 • Ксюшенька-душенька, в цей день ми хочемо побажати тобі здоров’я і щастя. Нехай все загадане здійсниться найближчим часом. Нехай доля підготує тобі довгу дорогу життя, повну цівавих пригод і приємних несподіванок. Нехай на цій дорозі у тебе не зустрінеться непосильних перешкод, а всі сюрпризи будуть щасливими.

 • Ксенія, сьогодні твій день, і я від щирого серця хочу тебе з ним привітати. Ти дуже гостинна, чуйна, уважна і щира. Ти душа не тільки сім’ї, але і всіх компаній в яких буваєш. І я хочу побажати тобі щирості, яскравих і хвилюючих днів, які подарують тобі масу вражень і емоцій. Не втрачай своєї душевної краси, адже саме вона робить тебе настільки особливою і незабутньою.

 • Улюблена наша дівчинка, хороша наша Ксюша! Бажаємо, щоб життя твоє завжди було схоже на цукрову вату, таке ж ніжне, пухнасте, повітряне, легке і солодке. Бажаємо ніколи не піддаватися зневірі і сумним думкам, завжди вміти позитивно брати себе в руки і своєю посмішкою вражати будь-яку неприємність.

 • Вітаю, Ксенія. Бажаю виблискувати своїми талантами, зачаровувати всіх своєю красою. Мила Ксенія, нехай твоя вдача і внутрішня сила допомагають тобі добиватися свого, нехай твої ідеї і мрії обов’язково стають реальністю і причиною щасливого життя.

 • Оксана, нехай невтомний ентузіазм і безпомилкова жіноча інтуїція стануть для тебе стрілкою на компасі щастя, щоб ти завжди рухалася в правильному напрямку і незабаром досягла стрімкого успіху і життєвого благополуччя. Нехай всі твої цілі будуть для тебе доступними.

Більше привітань

Вірші для Оксани

 • Всю доброту, яка існує в світі,
  Всю радість,
  Що живе серед людей
  Найкращі всі,
  Що до вподоби, квіти
  Дарую я тобі Оксана
  В цей прекрасний день!
  Хай Матір Божа оберігає
  В душі панує світла доброта
  Ісус Христос здоров’я посилає
  На многії і благії літа.

 • Твоє ім’я означає «гостя»,
  Так звідки ти прийшла?
  І з собою щастя вдосталь,
  Наша Ксюша принесла.
  Ти його діли з рідними,
  Про себе не забувай.
  Нехай будуть дні такими,
  Щоб радість лилась через край!

 • Будь здорова та квітуча,
  В усіх справа будь везуча,
  Будь щаслива та кохана,
  З іменинами, Оксано!

 • Оксаночко люба, мамина втіхо!
  Іскрися здоров’ям, дзвіночками сміху –
  Щоб радість і щастя тебе обнімали,
  Щоб ангели Божі тебе вберігали!

 • Чарує слух твоє ім’я,
  Найкраще з всіх імен — Оксана,
  Мабуть тому, що ти така,
  Оспівана в піснях зірками.
  Нехай дарує доля мрію,
  І в когось біля тебе серце тане,
  Я в тебе завжди вірю,
  Будь радісна, щаслива і кохана!

 • З днем Оксани вітаю,
  Здоров’я міцного бажаю.
  Щоб щастям життя вирувало,
  Все тільки приємне тобі дарувало.
  Щоб хліб завжди був на столі,
  Стрічались добрі люди по житті.
  Хай Матінка Божа тебе оберігає,
  І завжди з тобою по дорозі ступає.

Більше привітань

Короткі вітання Ксеніі

 • Чудова, мила, добра Ксюша, нехай тобі завжди щастить в житті з людьми, обставинами і місцями. Бажаю, щоб кожен день виблискував всіма кольорами веселки, на душі було затишно і тепло, а вдома чекали благополуччя, кохання, надія та достаток!

 • Ксенія, зі святом тебе! Залишайся такою ж легкою, красивою, розумною, ніжною, доброю, потрібною і всіма улюбленою! Купайся в увазі, отримуй все бажане і радій всім можливостям, наданим долею! Бережи себе, лови удачу за хвіст і насолоджуйся життям!

 • Вітаю тебе, Ксюша. Нехай буде свято на душі завжди, нехай буде яскравою і довговічною твоя доля. Бажаю щастя неземного, любові, удач і добрих днів, бери від цього світу по максимуму, ставай з кожним днем веселіше.

 • Ксюша люба, вітаю тебе. Я хочу побажати успіхів і цілеспрямованості, величної і щирої любові, міцного здоров’я, веселої компанії друзів, доброго настрою і вічно квітучої краси.

 • Оксана, вітаємо тебе з святом! Бажаємо завжди чудового настрою, привітних людей, нових знайомств, теплоти близьких і особистого щастя. Будь кожен день краще, ніж учора. Радуйся і насолоджуйся світу, посміхайся і просто живи в своє задоволення!

 • Оксана, вітаю тебе. Нехай для тебе, моя рідна, сяє радістю цей світ, нехай кожен день приносить новий інтерес, успіх та постійну удачу. Будь собою, чарівною і неповторною, лети назустріч до заповітної мрії, не маючи перешкод і труднощів.

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням