"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з днем ангела Юрія

Короткі вітання

 • Юрій, вітаю тебе з іменинами! Нехай твій ангел-охоронець оберігає тебе, зберігає від печалі і бід! Нехай в житті буде все так, як ти захочеш! Добивайся своїх цілей завжди!

 • Юрій, вітаю тебе від щирого серця з Днем Ангела! Бажаю медового щастя і солодких поцілунків, міцних обіймів і вірних надій! Нехай життя твоє буде сповнене щасливими світанками і сонячним настроєм, красивими заходами та неймовірною радістю душі!

 • В цей радісний для нас день саме ти є іменинником! Юрчику, щиро вітаю і хочу побажати ніколи не сумніватися у своїх силах і впевнено крокувати до своїх мрій, завжди любити й бути коханим, сподіватися на краще та успішно підкорювати нові вершини, отримувати від життя задоволення і щиру радість!

 • У цей особливий день хочу побажати тобі, Юрій, благополуччя і щастя! Нехай твій ангел завжди тебе оберігає, а твої плани будуть втілені в життя! Сподіваюся, тебе завжди буде супроводжувати удача й успіх!

 • Вітаю тебе з Днем Ангела! Дорогий Юрію, прийми вітання від щирого серця! Бажаю тобі яскравого світла на життєвому шляху і підтримки рідних людей, доброго здоров’я і добробуту, цілеспрямованості до своїх бажань і переможних підсумків великих справ!

 • Юрій, з Днем ​​Ангела! Твій небесний опікун подарував тобі безліч якостей: повагу до інших, щирість і чесність. Бажаю тобі не розгубити цей цінний набір і пишатися тим ім’ям, що дарували тобі твої батьки!

Більше привітань

Красиві вірші з іменинами

 • У Юрія сьогодні іменини —
  Гарне свято в доброї людини!
  Хочеться багато побажати:
  Розпачу та сумнівів не знати,
  Ангел хай завжди допомагає,
  Щастя та здоров’я посилає!
  Щоб любов лиш крила дарувала,
  Щоб надія душу зігрівала!
  Віра хай життя наповнить змістом
  Й буде світ навколо добрим й чистим!

 • День ангела Юрія — велике свято!
  Хай Бог тобі щасливу долю шле!
  Хай буде перемог в житті багато,
  Обходить стороною лихо зле!
  Нехай святий твій ангел добрий, щирий,
  Тебе не полишає ні на мить!
  Живи в любові, у добрі та мирі
  І хай тебе Господь благословить!

 • Життєвий шлях – тернисте поле
  Сьогодні легко, завтра – ні.
  Та не здавайтесь, Юрію, ніколи
  І залишайтесь «на коні»!
  Хай пильний погляд Ангела
  Вас супроводжує усюди,
  А на життєвих перехрестях
  Стрічають тільки добрі люди!

 • Річкою бурхливою хай життя вирує,
  Доленьку щасливую сам Господь дарує!
  Хай крильми широкими ангел захищає,
  Цілями високими серце наповняє!
  Хай добро з надією душу зігрівають!
  Все, що було мрією, ангел хай здійсняє!
  Миру та добробуту принесе з собою
  І наповнює життя щастям та любов’ю!

 • Хай зорями радість тебе осипає,
  Природа здоров’ям наділить міцним.
  Тебе з Іменинами, Юрій, вітаю.
  Хай щира любов завітає в твій дім!

 • Хай Ангел на іменини
  Здійснить всі бажання,
  Несе щастя щохвилини,
  Успіх й процвітання!
  Радістю життя вквітчає
  І додасть здоров’я,
  Мудрістю благословляє,
  Добром і любов’ю!

Більше привітань

Поздоровленя прозою

 • Хай цей чарівний День Ангела занурить тебе, Юро, в атмосферу любові та доброти. Бажаю тобі достатку та виконання бажань, мирних днів, доброти, ясності навколо, миру в сім’ї, міцних стосунків з близькими, яскравого здоров’я та щастя, подібного до сонця, що зігріває тебе та твоїх близьких. Нехай Ангел-охоронець боронить від усього лихого.

 • Юрій, прийміть наші найтепліші привітання з Днем Ангела! Нехай ваша доброта і співпереживання зігрівають і об’єднують якомога більше людей! Нехай думки про дітей будуть радісними, без печалей, прикрощів і страху! Щиро бажаємо вам родинного щастя, здоров’я вам, вашим рідним і близьким, Божої допомоги у всіх ваших добрих починаннях, здоров’я, любові й добра! Хай береже вас Господь і Матір Божа на многая літа!

 • Хай твій Ангел-охоронець захистить тебе від зла і бід, принесе тобі благополуччя і любов, опікується тобою у довгих подорожах. Нехай Господь почує твої молитви і наповнить життя великими та малими дивами. З Іменинами, Юрію!

 • Від усього серця вітаю з цим прекрасним святом, Юрію! Бажаю спокою на душі, сімейної гармонії, міцної любові і добрих намірів! Нехай Ангел-охоронець береже вас! Щиро бажаю легкості і свята на душі, правильних життєвих рішень, чесності, добродушності і милосердя. З Днем Ангела!

 • Бажаю щасливого Дня Ангела! Хай він на своїх крилах несе тобі, Юрію,надійний захист та радість! Хай усі твої мрії, великі та маленькі, збудуться! Хай сонце гріє тебе, рідні люблять та оберігають! Хай здоров’я буде міцним, а сльози блищать тільки радістю. Хай всі дні життя будуть наповнені гармонією.

 • Юрій, вітаю з чистим і світлим святом, днем ​​твого ангела-охоронця! Бажаю тобі ніколи не сумніватися в його допомозі й рішеннях! Іноді через випробування ми отримуємо цінні уроки життя і все це відбувається не дарма, хоч іноді й болісно. Бажаю тобі, щоб таких уроків було менше, щоб по життю були добрі сюрпризи, світлі люди та радісні події!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням