Все буде добре :)

Подяка за привітання

Щиро дякую всім за привітання - мирного неба

Слова подяки у віршах

 • Дорогі мої рідні та друзі,
  Хочу сказати вам усім спасибі
  За те, що є ви у мене,
  За ваші побажання красиві!
  І вам бажаю у відповідь я
  Здоров’я, щастя і тепла,
  Любові, достатку і добра,
  Прожити до сотні років
  Без сварок, негараздів і бід!

 • Спасибі за слова,
  За Ваші побажання,
  За те що не забули,
  За Ваші привітання.
  Вам вдачі, щастя неземного,
  Багатства вічного, достатку,
  Завжди щоб були Ви здорові,
  Щоб все було у Вас в порядку.

 • Сьогодні багато поздоровлень
  Приємно було мені прийняти.
  І в це чудовий день народження
  Так хочеться вас всіх обійняти.

  Нехай ваші теплі слова
  Вам всім ще повернуться.
  Дякую вам, мої друзі,
  Що дали привід посміхнутися!

 • Спасибі вам за привітання,
  За теплоту у спілкуванні,
  За щирість вашу й доброту,
  І за відкритість, і красу!
  Нехай все буде в вас гаразд,
  Щоб вогонь в очах не згас,
  Весна, щоб в серці розквітала
  І щастя вам завжди давала!

 • Дякую від щирого серця
  За те, що час знайшли,
  І привітання написали,
  Так багато ви мені побажали.
  Мерсі за добрі слова,
  Нехай вам повернеться все сповна!

 • Дякую за час, що ви приділили,
  Привітання ваші теж ми оцінили.
  Знайте — що ціную, вас я й поважаю,
  Й міцно до грудей, вас я обіймаю!

Більше привітань

Красиві листівки з подякою за поздоровлення

Короткі та прикольні

 • Величезне спасибі за щирі вітання в мій день народження. Мені дуже приємні увага і турбота, добрі побажання і теплі слова. І вам я побажати хочу добра і миру, щасливих днів і радісних новин.

 • Дуже приємно усвідомлювати, що на світі є люди, які в мій день народження дарують мені такі подарунки, як свою увагу, чуйні слова і душевні побажання. Спасибі вам рідні мої, за ваші поздоровлення і за те, що ви є в моєму житті.

 • Дорогі мої, спасибі велике за увагу і теплі привітання в цей день! Дуже хочеться, щоб все, сказане вами сьогодні обов’язково збулося. І я вірю: так і буде. Я вдячна вам за те, що ви є в моєму житті!

 • Дякую вам за чудові привітання, за хвилини радості, що ви подарували мені сьогодні, за вашу увагу, що саме по собі неоціненне. Дякую!

 • Спасибі величезне за теплі слова і побажання! Мені дуже приємно! Буду наполегливо працювати над тим, щоб кожне ваше слово збулося! Ще раз дякую!

 • За ваші привітання хочеться задушити вас в обіймах за подароване щастя!

Більше привітань

Картинки з подякою всім у фейсбуці і т.п.

Подяка за привітання з Днем народження та святами

 • Велике спасибі кажу від душі за чудові привітання, добрі побажання, приділену увагу і приємні слова. У відповідь бажаю миру і добра, благополуччя і світла, радості і любові, удачі і щастя.

 • Сьогодні отримала від вас безліч добрих слів і теплих побажань. Спасибі величезне за прекрасні привітання в мій день народження! Я, звичайно ж, вірю, що всі вони обов’язково збудуться. Спасибі вам, дорогі мої друзі, рідні та колеги, за вашу увагу, тепло і турботу, якими ви сьогодні оточили мене. Мені шалено приємно! Мені дуже приємна ваша увага, ваші слова подарували мені не тільки чудовий настрій, а й світлу надію на те, що все неодмінно буде добре. Своєю чергою і я хочу вам побажати добробуту, здоров’я та удачі!

 • Дякую за теплі вітання та щирі побажання. З вдячністю і повагою приймаю добрі слова і у відповідь хочу побажати міцного здоров’я, сповнення мрій, райдужного щастя і чистої любові.

 • Спасибі велике за вашу увагу та чудові привітання в мій день народження. Ваші слова змусили мене посміхнутися, ваші світлі побажання надихнули мене, додали бадьорості та сил, впевненості та цілеспрямованості. Спасибі вам велике, прийміть у відповідь побажання добра і щастя, відмінного здоров’я і незгасного оптимізму душі.

 • Від усієї душі хочу подякувати за теплі і приємні привітання. Мені Ваші поздоровлення подарували чудовий та оптимістичний настрій. Велике спасибі Вам за це. Бажаю Вам неймовірних сил і щастя, чудових ідей і світлої удачі.

 • Мені дуже приємно Ваша увага, мені дуже сподобалися Ваші вітання та чудові побажання. Спасибі велике. Сподіваюся, все саме так і буде, сподіваюся, що хоча б щось з Ваших добрих слів та збудеться. У відповідь хочу Вам побажати добра, любові, процвітання, миру і вірного щастя.

Більше привітань

Скачати подяки за вітання друзям в картинках Gif

Подяка кумам за хрещення дитини в прозі

 • Шановні друзі, ви не можете знати, яку честь ми відчуваємо, що ви прийняли роль хрещених батькыв для нашої маленької дівчинки (імені дівчинки). Хоча ми сподіваємось, що єдиними обов’язками, які ви коли-небудь будете мати, це дати їй любов і добры поради, ми знаємо, що якби щось із нами сталося, ви були б поруч і піклувались про неї, як справжні батьки. За це ми вам глибоко вдячні!

 • Шановні друзі, сьогодні я відкрив фотоальбом і, переглядаючи зображення з хрещення нашої дитини, моє серце сповнилось радістю при думці про хороший вибір, який я зробив, коли запропонував вам бути його хресними батьками. Тому що ви були і є справжнім благословенням у його і в нашому житті. Сьогодні нас розділяють великі відстані, але в душі ми близько, як ніколи! Ми так сумуємо за вами! Слава Богу, що ви існуєте! І дякую за все!

 • Дякую, що ви є хрещеними батьками нашої дитини. Без вашої участі та без моральної та матеріальної підтримки, отриманої від вас, цей день не став би таким, яким він був — дуже особливим днем, великим святом.

 • Ми дякуємо Богу і дякуємо вам, наші друзі всіх сподівань, бо ми маємо вас найдивовижнішими хрещеними батьками для наших маленьких! Рідні душі, хто ще, як не ви, молги би бути більш уважними, люблячими, більш добрими до наших дітей?! Хто б ще серйозніше та мудріше сприймав їхню духовну освіту, їхню близькість до християнських цінностей, закладання міцних основ для їхнього майбутнього? Хай Господь вас дорого нагородить!

 • Дорогі друзі, ви були так віддані місії хрещених батьків, такі добрі та щедрі у той особливий день хрещення нашої маленької дівчинки. Дякую вам за це і за всі роки прекрасної дружби, які нас пов’язують, за вашу доброту і любов. Нехай наші діти ростуть разом і будуть такими добрими друзями, як і ми на все життя!

 • Дякую, що ви так долучилися до успіху хрещення моєї маленької дівчинки. Ваш подарунок — справді чудовий; вона точно буде схожа на принцесу в тих красивих сукнях.

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням