Все буде добре :)

 • Мамочка, вітаю тебе з Днем святого Валентина. Я тебе сильно-пресильно люблю і бажаю, щоб ти була улюблена всіма близькими і рідними людьми. Мамуль, нехай твоя любов наповнює сімейне вогнище радістю і щастям, хай тобі вона дарує відчуття легкості, свободи і краси.

 • Улюблена мамочка! Нехай це свято присвячений романтичним закоханим, це не завадить мені ще раз сказати про те, як я люблю і ціную тебе. Спасибі за твоє безкрайнє розуміння, співчуття, любов і турботу, якими ти щедро зустрічаєш мене і своїх близьких. Хоча ти іноді оступаешься, цінуючи тих, хто цього не вартий, ти ніколи не сумувати і продовжуєш вірити тільки найкраще і світле. Люблю тебе, моє сонце!

 • Мила мама, вітаю тебе з Днем святого Валентина. Нехай твоє життя завжди буде сповнене любов’ю, нехай у твоєму серці не буде місця для смутку і образ, нехай для твоєї душі завжди відкриваються нові двері до щастя, хай тобі завжди вдається перебувати в легкому і вільному польоті мрій і закоханості.

 • Вітаю з днем ніжності і любові. Нехай твоя усмішка завжди буде молодою, сміх — завзятим, душа співає, а в очах спалахують іскорки. З днем святого Валентина, моя дорога і вічно юна матуся!

 • Дорога моя мамо, у день всіх закоханих хочу тобі розповісти про свою любов, тому що немає на світі нікого ближче і рідніше за тебе. У цей день хочу побажати тобі не тільки теплих почуттів, але і міцного здоров’я, щоб ти змогла ще довгий час радувати нас своєю доброю усмішкою.

 • Мамочка, вітаю тебе з днем святого Валентина! І хочу сказати тобі, що я тебе дуже сильно, щиро, люблю! Ти мій самий близький і рідний чоловік, моя ніжна і турботлива, чуйна і уважна, найнеобхідніша і дбайливо улюблена мама! Нехай у тебе все буде добре, а я буду допомагати.

 • Мамусю, роднулечка моя! З днем святого Валентина тебе. Бажаю тобі, моя рідна, щоб ангели завжди оберігали тебе, як ти нас. Щоб в житті завжди тебе оточував тільки теплий сердечне світло, що люблять тебе людей. Щоб твоє добре серце ніколи не стосувалися тривоги і печалі, а очі завжди світилися радістю. Я тебе дуже люблю.

 • Мамочка! Нехай це свято не завадить мені ще раз сказати про те, як я люблю і ціную тебе. Спасибі за твоє безкрайнє розуміння, співчуття, любов і турботу, якими ти щедро зустрічаєш мене і своїх близьких. Люблю тебе, моє сонечко!

 • Мила моя мама! Вітаю тебе з Днем святого Валентина! Бажаю тобі моя рідна, щоб святого тобі принесло багато радісних днів, приємних хвилин, захоплення і любові. Бажаю тобі моя люба матусю, бути коханою і любити, щастя всім навколо дарувати.

 • Люба матусю, сама щира і світла любов — це любов матері до своїх дітей. Дякую тобі за неї і в цей день хочу сказати тобі, що в моєму серці завжди твій образ і твої мудрі поради. Нехай святий Валентин принесе тобі жіноче щастя, затишок і гармонію.

 • Матусю, день святого Валентина не тільки свято закоханих, але й любимих. Я дуже тебе люблю і хочу, щоб ти це знала: дорожче тебе у мене немає нікого, ти дійсно сама любима, адже ти подарувала мені життя. Я не знаю, як тобі висловити всі свої почуття, але просто знай, що ти найдорожче, що у мене є.

 • Мама, кохана моя, у цей день прийнято вітати в першу чергу самих коханих людей. А значить, я поспішаю привітати тебе. Твоя любов — це основа мого життя. А значить — основа мене. Тому люба моя, я вітаю тебе з днем святого Валентина. Пам’ятай, я люблю тебе!

 • Матуся! Жінки всіх часів і народів хочуть любити і бути коханими, тому, я бажаю тобі завжди належати до тієї її частини, яка живе саме так: у нескінченній любові і радості від неї!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням