Все буде добре :)

  • Синку, нехай святий Валентин благословить твою долю. Нехай життя звернеться в дивовижну казку, в якій ти знайдеш ту єдину і прекрасну принцесу, яка зробить тебе щасливим. Нехай ангели оберігають від бід і невірних рішень. Хай любов живе в твоєму доброму серці, у твоїй чистої душі і твоїх мріях. Зі святом, рідний!

  • Дорогий мій синочок! Вітаю з днем всіх закоханих! Бажаю тобі щирою, чистою і взаємної любові, а ще безмежного щастя і умиротворення. Нехай у твоєму житті все буде позитивно і весело, а удача нехай ходить по п’ятах.

  • Мій улюблений синок! Ти молодий, сповнений планів і надій, так нехай тобі на життєвому шляху попадеться дівчина, яка піде з тобою рука об руку, підтримуючи тебе у всіх твоїх починаннях. Нехай любов і взаємоповага буде панувати у вашому житті, а ваші дітки будуть брати з вас гідний приклад. Вітаю тебе з Днем усіх закоханих і бажаю, щоб Святий Валентин був твоїм добрим покровителем у всі складні і радісні часи. Твоя мама.

  • З Днем закоханих, рідний мій! Я бажаю, щоб в нашій родині завжди панували любов і радість. Щоб почуття у наших серцях зміцнювалися з роками. Бажаю, щоб ти завжди залишався романтиком і перетворював наше життя в казку.

  • Синку, з днем закоханих тебе! Бажаю тобі справжнього кохання. Щоб ти зі своєю половинкою були одним цілим. Розуміли, підтримували, оберігали один одного. Щоб відчували кожну фібру коханого серця. Борись за щастя, бережи його!

  • Синочок, кровиночка моя, бажаю в день Валентина тобі зустріти таку дівчину, щоб захоплювало подих, а серце починало битися швидше. Нехай почуття у вас з нею будуть взаємні, іскріння і лише міцніють з кожним днем.

  • Синку, я вітаю тебе з Днем святого Валентина. Бажаю світлого натхнення великою любов’ю, бажаю міцних відносин і щирих почуттів до своєї обраниці, бажаю гарних вчинків і безкраїх просторів щастя.

  • Синку, вітаю тебе з Днем святого Валентина, бажаю щирих почуттів і справжньої любові в житті, дивовижних миттєвостей і добрих історій, щасливих надій і красивих вчинків в ім’я любові. Будь близьким доріг, будь для улюблених завжди незамінний

  • Синку, бажаю іскрометним гумором, непохитною волею, надійністю, сміливістю, відвагою і ніжністю підкорити саму чудову дівчину і прожити з нею в любові та злагоді довгі-довгі роки. І нехай святий Валентин допоможе тобі в цьому!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням