"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з днем народження класного керівника

Короткі вітання вчителю

 • Наш найкращий класний керівник, бажаємо в роботі незліченних успіхів, в будинку благополуччя і достатку, в серце спокою і радості, в долі щасливих подій і здійснення мрії. Низький уклін вам за все. З Днем народження.

 • Ми раді привітати Вас з днем ​​народження! Бажаємо благополуччя, успіхів у Вашій нелегкій роботі і нескінченного терпіння. Ви — чудова людина з доброї душею. Ми вас дуже любимо. Спасибі за те, що Ви робите.

 • Щиро вітаю вас з днем народження! Бажаю, щоб вас завжди розуміли учні, цінувало керівництво, любили близькі, дарували справжні почуття, подарунки та увагу.

 • Наш улюблений класний керівник, зі святом! Нехай дні повняться щастям, немов чаша наповнюється вином. Бажаємо успіхів і злетів, посмішок і щирого щастя. Нехай в житті ніколи не зустрічаються брехливі і злі люди.

 • Вітаю з днем народження свого класного керівника! Бажаю багато радощів у житті, міцного терпіння, гарних учнів та нехай щастя ходить за Вами по п’ятам!

 • Бажаю, щоб незважаючи на велике щоденне навантаження і інші тяготи педагогічної праці у Вас завжди був привід по-справжньому щасливо посміхнутися! З Днем народження!

Більше привітань

Від батьків

 • Яке щастя для учнів і їх батьків, коли вчитель їм попався такий, у якого збігається професія і покликання. Спасибі, що любите викладати і любите тих, кому викладаєте. Нам залишається тільки побажати, щоб умови вашої праці неухильно поліпшувалися і стали, нарешті, кращими з можливих.

 • Від імені батьківської громадськості 7 «В» класу дякую за те, що ви були і залишаєтеся відданим своїй справі, важливіше якої важко собі уявити в нашому суспільстві — навчання підростаючого покоління. Щиро бажаю, щоб вірність вчительському боргу не стала для вас тягарем і ви ще довгі роки радували всіх нас своєю присутністю і педагогічними досягненнями!

 • Дорога (ім’я побатькові)! Спасибі, що дбаєте про наших дітей, захищаєте, будуєте з ними довірчі відносини і вчіть співпраці. Від душі бажаємо, щоб у вас примножувалися приводи для гордості собою, своїми учнями і тим, як складається ваша педагогічна кар’єра.

 • Найважливішим явищем в школі і самим повчальним прикладом для учнів є сам учитель. Ми щиро раді, що у нашого класу такий мудрий і відповідальний лідер як ви, і що у наших дітей такий педагог, наставник і друг. Бажаємо, щоб школа завжди залишалася для вас і ваших учнів надійною фортецею, де живуть добро і справедливість, радість і підтримка, світло знань і яскраві спогади.

 • Найкращого і доброго класного керівника вітаємо з днем ​​народження. Побажаємо Вам міцних сил і впевненого здоров’я, постійної бадьорості та ентузіазму, благополуччя і удачі на роботі, взаєморозуміння з учнями і поваги, сімейного щастя і всіх земних благ.

 • Прийміть від батьків учнів теплі привітання з днем ​​народження! Ви з честю і ангельським терпінням несете на собі турботу про виховання наших дітей. Низький уклін і велика подяка Вам від нас! Нехай любов учнів і повага колег дарують Вам натхнення на щоденні подвиги в роботі! Бажаємо успіхів, удачі у Вашій діяльності! Залізного здоров’я, благополуччя, щастя у Вашому житті!

Більше привітань

Від учнів

 • Наш шановний, дорогий, коханий, найкращий, а до того ж ще й класний керівник, ми вітаємо Вас з днем ​​народження. Бажаємо відчувати себе прекрасно, бажаємо стійкості, впевненості і непохитності на викладацькому шляху, бажаємо супер здібностей, супер можливостей і супер ідей в житті! Здоров’я Вам, любові, успіхів у діяльності і втілення всіх мрій в недалекому майбутньому!

 • Вітаємо вас із Днем народження! Сьогодні ми хочемо від усього класу висловити вам нашу подяку, любов та повагу. Ви даруєте нам знання та вмієте зацікавити, виховуєте в нас найважливіші якості, та головне — вірите у нас. Дякуємо вам за це! Бажаємо радості. реалізації, кращих друзів та добрих колег. Вітаємо!

 • Наш дорогий і чудовий класний керівник, прекрасна людина, ми вітаємо Вас з днем ​​народження. Нехай променями поваги і успіху висвітлюється Ваш шлях діяльності, нехай квітами надії і щастя встелена буде стежка Вашого життя.

 • Бажаємо в Ваш день народження, щоб щастя оточувало Вас завжди, щоб вдячні учні поважали і віддано любили Вас. Нехай якомога частіше у професійній діяльності зустрічаються обдаровані учні. Ми будемо пам’ятати Вашу добродушність, працю, знання, які Ви вклали в нас, всю Вашу любов і самовіддачу. Дякуємо Вам терпіння і турботу.

 • Дорога наша вчителька, ви з нашим класом пройшли дружно кілька років. На ваших очах ми виросли, отримали знання та сформувалися як особистості. Завдяки вашій роботі наш клас відрізняється високою успішністю. Через вашу безмірну любов ми згуртувалися в єдиний колектив. Це привітання з днем народження — не тільки данина поваги за величезну працю, вкладену в наше виховання. Це низький уклін за путівку в життя.

 • Улюблений наш учитель! Як віддячити за всі ті знання, наукові і життєві, що Ви нам дали абсолютно безкорисливо, нічого не вимагаючи взамін? Спасибі Вам! Бажаємо взаєморозуміння з учнями і колективом, отримуйте задоволення і віддачу від заняття улюбленою справою. Терпіння Вам, щастя, здоров’я, а в серці хай живе любов!

Більше привітань

Картинки та лістівки

Зворушливі вірші класному

 • Кращий класний керівник,
  З днем народження вітаємо.
  Ви — нам приклад кращий усіх,
  Бо найкращому навчаєте!

  Хай в житті буде добро
  Та бажання працювати.
  Ми ж бажаємо від нас
  Від душі відпочивати!

  Радощів, здійснення мрій,
  Усіх намірів та планів.
  Ви — найкращий понад усіх,
  Класний наш, Ви самий-самий!

 • З днем народження вітаємо,
  Багато терпіння мати бажаємо,
  Бо щоб зайняти в наш клас,
  Багато сил має бути у вас.

  Наш керівник — ви просто клас.
  Ми любимо та поважаємо вас,
  Бажаємо в гарному настрої бути,
  Нас любити і ніколи не забути.

 • Дозвольте привітати
  Із Вашим днем народження
  І щиро побажати
  Кар’єрного Вам сходження!

  Ми вдячні Вам за ласку,
  Що маєте терпіння,
  І кожен день цінуємо
  Ми всі Ваші уміння!

  Зичимо Вам радості,
  Достатку і тепла,
  І щоби в Вашій хаті
  Любов завжди була!

 • З днем народження вітаємо,
  Самий класний керівник,
  Кожному ви другом стали,
  Кожен вже до вас так звик.

  Ми бажаємо вам щастя,
  Щоб міцним лишався дух,
  Щоб знаннями ви громили
  Лінь і слабкість в прах і пух.

 • Вам скажу в святковий час,
  Що чудове свято в вас,
  Вас вітаю з ним я щиро,
  І бажаю щастя, миру!

  Робляться хай легко справи,
  Гроші знайдуть вас та слава,
  Будьте гарні та щасливі,
  Вірте: все в житті можливо!

 • Класний керівник! Вітаємо зі святом,
  Для нас Ви є насправді чарівним діамантом!
  Бажаємо терпіння, щоб премії платили,
  Щоб кожен день у Вас було багато сили
  Увагу приділяти родині всій своїй.
  Ще зичимо веселих, цікавих Вам подій!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням