Все буде добре :)

Привітання з днем народження однокласнику

Вірші з ДН

 • З Днем Народження, однокласнику!
  Будь щасливим, здоровим будь!
  Хай всі дні твої будуть прекрасними,
  Світлим буде життєвий хай путь!

  Я бажаю добра і кохання,
  Досягти всіх бажань та мрій,
  Без тривог та без хвилювання
  На своєму впевнено стій!

 • Вітаю, мій шановний однокласник,
  Вітаю з Днем Народження тебе!
  Хай у житті усе буде прекрасним,
  А все погане — долю омине!

  Бажаю, щоби мрії всі здійснились!
  Бажаю, щоб достаток був завжди!
  Хай кожен день наповнюється щастям!
  Радій, кохай, живи без горя і біди!

 • Любий, милий однокласник,
  З Днем Народження тебе!
  Хай в житті буде все класно,
  А невдача хай мине!

  Щоби жодна перешкода
  Не зустрілась на шляху,
  Щоби всі свої бажання
  Втілював ти без страху!

 • З Днем Народження, однокласнику!
  Хай буде тобі весело й радісно,
  Хай вдається усе, що задумано
  І заграє життя всіма струнами,
  Хай чекають тебе неземні острови,
  Досягай до зірок і на повну живи!

Більше привітань

Картинки з днюхою однокласнику

Гарні слова прозою

 • Вітаю з Днем Народження мого дорогого однокласника! Хочу побажати тобі завжди та у всьому встигати, ніколи не сумувати, домагатися своїх цілей та бажаних результатів, займатися цікавою справою та досягати великого успіху у своїх захопленнях!

 • Ми знаємо тебе вже давно і тому у твій День Народження нам є, що сказати, адже більшу частину часу ми проводимо разом, тому що ми однокласники. Сьогодні ми бажаємо, щоб ця посмішка, яка світиться на твоєму обличчі, ніколи не сходила з вуст, щоб ці очі, у яких іскриться доброта, ніколи не знали сліз і щоб твоє чисте серце не знало розчарувань!

 • З Днем Народження, мій дорогий однокласнику! Бажаю сміливо підкорювати нові вершини, відкривати для себе цікаві та яскраві сторони життя, знаходити у кожному дні свої особливості, вчитися без особливої складності та домагатися значних успіхів у своїх захопленнях!

 • З Днем Народження, однокласнику! Бажаю жити з веселими жартами, цікавими ідеями, гарним настроєм і нездоланним прагненням до мрії! Бажаю вбивати у собі лінь та смуток, пробуджувати мужність та натхнення, вчитися легко та красиво, а жити весело та чудово!

 • З Днем Народження, мій дорогий однокласнику! Нехай у школі не буде проблем, кожен день тобі дарує удачу і щастя, інтереси і захоплення неодмінно приводять тебе до успіху, вдається відмінно вчитися, веселитися від душі і завжди добиватися свого!

 • Вітаю з Днем Народження, дорогий мій однокласнику! Бажаю тобі відмінного навчання, вірних прагнень, цікавих пригод, веселих ідей, добрих вчинків, нових захоплень, цікавих ідей та великого щастя у житті!

 • Прийшов час твого Дня Народження і ми усім класом хочемо побажати тобі провести цей день настільки яскраво, щоб запам’яталося тобі надовго! Щоб після цього дня заряд бадьорості та позитиву залишився ще на рік! Нехай усе, за що б ти не брався, у тебе виходило! Загалом, знай, що я завжди поруч. В житті може бути багато неприємних сюрпризів, але якщо є друзі, то горе ділитися навпіл, тому я бажаю тобі вірних друзів. З Днем Народження!

 • Вітаю з Днем Народження свого однокласника! Бажаю чудового настрою, натовпи прихильниць, море почуттів, емоцій, успіхів, високих цілей та постійного розвитку! Будь кращим, насолоджуйся життям і нехай увесь світ буде біля твоїх ніг!

 • Дорогий однокласнику, я вітаю тебе з Днем Народження! Бажаю ніколи не хворіти, завжди завзято і сміливо йти назустріч пригодам, мріям і новим знанням! Мій друже, бажаю тобі у руках тримати і синицю щастя, і журавля успіх!

 • Від щирого серця вітаю мого дорогого однокласника! Бажаю тобі успіхів у навчанні, завжди залишатися цілеспрямованим, вміти домагатися своїх цілей і йти тільки вперед! Нехай школа викладе найважливіші уроки, з яких ти зробиш висновки на все життя! Бажаю удачі у всіх починаннях і, звичайно ж, кохання!

 • З Днем Народження, дорогий мій однокласник! Бажаю завжди залишатися сміливим та хоробрим хлопцем, правильним та добрим другом, юним та веселим мрійником, впевненим та гордим переможцем! Хай легко йде навчання і у твоєму житті завжди буде багато захоплень, інтересів та вдалих випадків! Успіхів тобі та позитиву!

 • Мій товариш-однокласник, з Днем Народження тебе! Бажаю бути по життю допитливим мандрівником, круглим відмінником, товариською людиною, цікавою особистістю та відважним хлопцем!

Більше привітань

GIF-листівки

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням