"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з днем народження вчителя

Разом з вчителем, особливо у початкових класах школи, дитина проводить багато часу, і тому вплив першої вчительки на особистість учнів складно переоцінити — він колосальний. Саме тому корисно підтримувати добрі стосунки з нею та бути завжди на зв’язку, і привітання з головним особистим святом найкраще допоможе в цьому.

Гарні слова вчительці прозою

 • Вельмишановна учителько, вітаємо вас з днем ​​народження! Перш за все, хочемо подякувати вам за витримку і величезний життєвий досвід, який ви вкладаєте в нас, адже ви не тільки наш учитель, а й наставник і путівник. З нами буває нелегко і за це нам буває соромно, але ми за це вас і цінуємо. Ми вам бажаємо міцного здоров’я, енергії на всіх і все, щоб життя вам дарувала тільки радість і захват. Нехай ваш неоціненний багаж знань торкнеться ще не одне покоління, а ваша праця високо цінується і щедро оплачується, і нехай не тільки грошима, але ще і великою вдячністю, і любов’ю ваших учнів.

 • Бажаємо Вам стільки здоров’я, щоб вистачило на всіх учнів. Бажаємо Вам золоту указку, яка виконує бажання, замість чарівної палички. Бажаємо Вам казковий глобус: куди тицьнув пальцем, туди й потрапив. Бажаємо Вам журнал-самописець: що запишете, то і збудеться. Бажаємо Вам учнів, таких же хороших, розумних, веселих і скромних, як ми.

 • Вітаю з днем народження, мило моя вчителько! Бажаю Вам з кожним днем розквітати, з кожною миттю відчувати радість та щастя. Нехай цей день здійснить Вашу мрію, нехай Ваше серце завжди співає від любові, а душа — літає у хмаринах натхнення. Бажаю Вам талановитих учнів та успішних днів не тільки в професії, а у всьому житті.

 • Улюблений наш учитель! Як віддячити вам за всі ті знання, наукові і життєві, що ви нам дали абсолютно безкорисливо, нічого не вимагаючи взамін? Спасибі вам! Бажаємо взаєморозуміння з учнями і колективом, отримуйте задоволення і віддачу від заняття улюбленою справою. Терпіння вам, щастя, здоров’я, а в серці хай живе любов!

 • З днем народження, любо моя вчителько! Бажаю Вам міцного здоров’я та гарного настрою, чудових ідей та щасливих днів. Нехай учні поважають, колеги розуміють, а близькі люди цінують Вас. Успіху у діяльності, великих досягнень, відмінників та золотих медалістів, благополуччя та добробуту в особистому житті!

 • Шановна і наша улюблена вчителька! Вітаємо Вас з днем народження і бажаємо дуже міцного здоров’я, щоб його вистачило на наших діточок, не завжди слухняних і смирних! Ще бажаємо, щоб у Вашому житті було дуже багато прекрасних, щасливих і світлих днів, щоб радість постійно супроводжувала Вас і надихала! Насичених буднів і відмінного відпочинку, любові і поваги від дітей та батьків, дуже щасливого і спокійною особистого життя в любові і згоді! Будьте просто щасливою і коханою жінкою!

Більше привітань

Вірші від батьків та учнів

 • Хай усмішка в очах іскриться,
  Пісень веселих лине водограй,
  Нехай весна щоденно сниться
  І веселково грає небокрай!

 • Доброї долі вам бажаю,
  Вас найкращою вчителькою вважаю.
  Хай учні всі вас поважають,
  Образ на вас не тримають.

  Щоб високою була зарплата,
  Бо це — за неоціненний труд плата.
  Хай все обов’язково вдається,
  Серце довго-довго б’ється.

 • Нехай любов незгасно світить,
  Хай доля радісно співа,
  Для Вас усі найкращі квіти
  І найласкавіші слова.

 • Вітаю вчительку свою,
  Бажаю жити, як в раю.
  Не знати жодної проблеми,
  Легко вирішувати всі дилеми.

  Щоб учні слухались завжди,
  А ви ними гордитися могли.
  Побільше щастя та удачі,
  Три здоровенних біля моря дачі.

 • Будьте щасливі, будьте здорові,
  Живіть у повазі, живіть у любові.
  Учнями Вашими завжди пишайтесь,
  Йдіть до досягнень, не зупиняйтесь.
  Завжди зарплату достойну Ви майте
  І від роботи відпочивайте.
  Вашу професію завжди любіть,
  Сили шкодуйте свої, не губіть.

 • Щоб щасливою доля була,
  Вірно вас до мети вела.
  Щоб ніколи руки не опускались,
  З перешкодами ви справлялись.

  Щоб хороші учні траплялись,
  А батьки ними щиро пишались.
  Щоб вдячними люди були,
  Що знання ви їх дітям дали.

Більше привітань

Короткі вітання для вчительки

 • Ми всі пам’ятаємо Ваші уроки, адже Ви, як ніхто інший горите своєю справою! Бажаємо тільки спокійних будніх днів і тільки бурхливих – свят!

 • Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення!

 • Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, сімейного благополуччя, шани від колег!

 • Самого чудового і улюбленого педагога, від усього серця хочу привітати з його святом, з днем народження! Бажаю вам слухняних і допитливих учнів, загальної поваги, терпіння і душевного тепла, з яким ви щодня йдіть на роботу!

 • У день народження бажаємо Вам бути авторитетом для своїх підопічних, захоплювати їх своїм предметом. А поза роботою нехай все складеться так, як Ви мріяли!

 • Бажаємо, щоб Вас завжди супроводжував успіх, доля була прихильною. Здоров’я, щастя, радості, гарного настрою, везіння у всіх починаннях.

Більше привітань

Музичні листівки та відео

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням