Все буде добре :)

Привітання з паперовим весіллям — 2 роки

На другу річницю подаруйте молодій родині щось корисне з паперу — книгу, блокнот, тощо. Та звісно ж, гарне щире вітання!

Своїми словами

 • Вітаю з другим роком подружнього життя, з вашим паперовим весіллям. Побажати вам від душі хочу теплих і ніжних почуттів, нескінченного і вірного щастя, великого добра і достатку, незгасаючої любові та удачі у всьому.

 • Вітаю вас з паперовим весіллям! Вашій родині всього 2 роки, але ви стільки встигли зуміти та домогтися. Я бажаю, щоб ви зберігали вірність та цінували все, що у вас є, щоб ви впевнено і сміливо йшли до своїх заповітних мрій і неодмінно змогли їх здійснити. І нехай у вашій сімейній скарбниці буде багато цінних паперів та грошових купюр, нехай у вашому сімейному житті буде ще багато-багато щасливих подій і чудесних свят!

 • Вітаю з другою річницею! Бажаю, щоб у вашій родині завжди водилися папірці для щасливого довгого життя, подорожей, смакоти та пригод! Бережіть і цінуйте один одного!

 • Вітаю з паперовим весіллям, з 2-річним стажем щасливого сімейного життя. Нехай вам завжди посміхається удача, нехай з кожним роком тільки міцнішою стає ваша любов, нехай ваше життя проходить красиво і легко, немов летить по повітрю паперовий літачок.

 • Вітаю з другою річницею, з паперовим щастям. Від душі бажаю заповнити цей чистий білий аркуш паперу вашого життя гарними ідеями, щасливими подіями, радісними звершеннями, яскравими враженнями, ніжними тонами любові і яскравими відтінками веселощів.

 • Два роки щасливого сімейного життя, нехай не так багато, але вже є чим пишатися. Вітаю вас з паперовою річницею і хочу побажати багато чистих і гладких листів в альбомі вашого спільного життя. І нехай на цих аркушах кожен день вам вдається малювати свої яскраві ідеї та мрії, висловлювати насиченими фарбами почуття і емоції, наповнювати ніжними тонами і відтінками щастя кожен спільний штрих.

Більше привітань

Вірші з паперовим весіллям

 • У другу річницю весілля
  Прийміть бажання ці від нас:
  Нехай сьогодні, завтра, завжди
  Не покидає щастя Вас.
  Візьміть за руки, обніміться
  І разом йдіть у дальшу путь
  І хай на спільній цій дорозі
  Кохання квіти лиш цвітуть.

 • Ви вже 2 роки разом,
  Буває, що миті плинуть часом,
  Життя біжить вперед,
  А любов ваша солодша за мед!

  Буває так – папір мнеться,
  Але якщо любиш – не порветься!
  Бажаємо почуття вам зберегти
  І з кожним днем сильніше любити!

 • Вітаю з датою важливою –
  Веселою, радісною, паперовою!
  Голосніше нехай шарудить в руці,
  На рахунку та в гаманці.

 • Нехай паперове весілля
  Дарує щастя та добро,
  І очі горять яскраво,
  Іскристо, а вдома буде тепло!

  Нехай мрії та надії
  У будинок увірвуться салютом,
  І шарудить нехай недбало
  Радість у твердій валюті!

 • Весілля паперове,
  Життя вже налагоджене,
  2 роки разом ви – сім’я,
  Бажаю багато вам щастя я.

  Цінуйте, поважайте і дбайте,
  Один одного бережіть ви,
  Нехай буде вдома все спокійно,
  Вас вітаю од душі!

 • Весілля співало і танцювало,
  Але два роки пролетіло,
  Побутом все поодростало.
  Набриднути вам не встигло?

  Так, звичайно, ні! Жартую я,
  Пара ви на диво ще та!
  Побажати зараз хочу вам
  Тільки щастя і терпіння!

Більше привітань

З другою річницею весілля чоловіку від дружини

 • Мій любий і коханий чоловік, я вітаю нас з паперовим весіллям. І хай хтось скаже, що ми всього 2 роки у шлюбі, для мене важливі цифри, для мене важливо те, що ми з тобою завжди на одній хвилі щастя і розуміння, кохання та мрії. Нехай так буде завжди: ти — моя фортеця, а я — твоя ніжність.

 • Вітаю тебе, моє сонце, мій добрий і улюблений чоловік, з 2-ою річницею, з нашої паперової весіллям. Бажаю залишатися нам завжди прекрасною і люблячою парою, нехай наш будинок буде сповнений щастя і тепла любові, бажаю тобі міцного здоров’я і бадьорих сил, оптимізму і вірною удачі, успіхів і гарного настрою. Знай, я міцно тебе люблю і завжди буду поруч.

 • Мій любий і коханий чоловік, я тебе вітаю з нашої паперової річницею. Нехай на паперових аркушах нашої спільної історії будуть тільки яскраві і добрі події, барвисті спогади. Хай буде більше різнокольорових узорів і малюнків, а менше — помарок і помилок. Бажаю тобі залишатися завжди міцним, надійним, справжнім захисником і годувальником для нашої сім’ї. Я тебе люблю, і так буде завжди.

 • Мій чудовий чоловік, я вітаю тебе з нашим другим роком сімейного життя. У нас з тобою паперове весілля, тому хочу побажати, щоб ти завжди міг заробляти багато грошових паперів, щоб листи в книзі нашого життя були чистими і немятыми, щоб ми завжди разом прагнули до наших спільних мрій і бажань, немов два паперових літачка. Я тебе люблю і завжди буду зігрівати тебе своєю любов’ю.

 • Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нашою 2-ою річницею. Нехай в паперове весілля в нашому житті відкриється нова сторінка нашого щастя, і нехай у цій главі буде багато важливих і радісних подій, успішних і яскравих днів, моментів ніжності і задоволення. Милий, я бажаю, щоб наша любов ніколи не втратила своєї сили, щоб ти завжди залишався кращому чоловіком кращої дружини.

 • Мій славний, чудовий чоловік, вітаю нас з другою річницею. Нехай нам і далі буде разом добре і затишно, нехай для нашої сім’ї не буде сірості ні в думках, ні в днях. Улюблений, в нашу паперову річницю я тобі бажаю приносити більше папірців у сімейну скарбницю і разом зі мною їх витрачати на задоволення.

Більше привітань

Картинки з річницею

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням