"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з паперовим весіллям — 2 роки

На другу річницю подаруйте молодій родині щось корисне з паперу — книгу, блокнот, тощо. Та звісно ж, гарне щире вітання!

Своїми словами

 • Вітаю з другою річницею, з паперовим щастям. Від душі бажаю заповнити цей чистий білий аркуш паперу вашого життя гарними ідеями, щасливими подіями, радісними звершеннями, яскравими враженнями, ніжними тонами любові і яскравими відтінками веселощів.

 • Вітаю з другою річницею! Бажаю, щоб у вашій родині завжди водилися папірці для щасливого довгого життя, подорожей, смакоти та пригод! Бережіть і цінуйте один одного!

 • Чудову сімейну пару вітаю з паперової весіллям! Нехай ці 2 роки стануть для вас показниками вашої вірності, любові та взаєморозуміння!

 • Два роки в шлюбі – це початок вашого шляху. Хай буде він безхмарним та зігріває ваші серця. Нехай кожен рік разом переконує вас, що все було не дарма і далі тільки краще і більше. З Днем весілля!

 • Цінні папери можуть перетворитися на золоті злитки, тільки якщо ними правильно розпоряджатись. Паперове весілля може перетворитися в золоте, тільки якщо кожен день спільного життя ви будете цінувати почуття, бажання і кохання один одного. Так вип’ємо за дбайливе ставлення до коханих, за безцінний життєвий досвід, що дозволяє чоловікові і жінці прожити в коханні і шлюбі багато щасливих років!

 • Вітаю з паперовим весіллям, з 2-річним стажем щасливого сімейного життя. Нехай вам завжди посміхається удача, нехай з кожним роком тільки міцніше стає ваша любов, шлях не знає меж і перешкод ніколи ваше щастя, нехай ваше життя йде красиво і легко, немов летить по повітрю паперовий літачок.

Більше привітань

Вірші з паперовим весіллям

 • Вас з паперовою весіллям вітаємо,
  Бути закоханими завжди бажаємо.
  Дорожіть один одним, піклуйтеся, плекайте,
  Та поповнення в сімї не відкладайте!

 • У другу річницю весілля
  Прийміть бажання ці від нас:
  Нехай сьогодні, завтра, завжди
  Не покидає щастя Вас.
  Візьміть за руки, обніміться
  І разом йдіть у дальшу путь
  І хай на спільній цій дорозі
  Кохання квіти лиш цвітуть.

 • Ви вже 2 роки разом,
  Буває, що миті плинуть часом,
  Життя біжить вперед,
  А любов ваша солодша за мед!

  Буває так – папір мнеться,
  Але якщо любиш – не порветься!
  Бажаємо почуття вам зберегти
  І з кожним днем сильніше любити!

 • Весілля співало і танцювало,
  Але два роки пролетіло,
  Побутом все поодростало.
  Набриднути вам не встигло?

  Так, звичайно, ні! Жартую я,
  Пара ви на диво ще та!
  Побажати зараз хочу вам
  Тільки щастя і терпіння!

 • Два роки швидко пролетіли,
  Ви щастя ділите удвох!
  Бажаю, щоб вас почуття гріли,
  Любов нехай міцніє день за днем!

  Нехай найзаповітніші бажання
  Завжди збуваються у вас!
  Добра бажаю, розуміння,
  Щоб в серцях вогонь не згас!

 • Весілля паперове,
  Життя вже налагоджене,
  2 роки разом ви – сім’я,
  Бажаю багато вам щастя я.

  Цінуйте, поважайте і дбайте,
  Один одного бережіть ви,
  Нехай буде вдома все спокійно,
  Вас вітаю од душі!

Більше привітань

З другою річницею весілля чоловіку від дружини

 • Мій любий і коханий чоловік, сьогодні наша сім’я стала старше на рік, ми відзначаємо дворіччя спільного життя — паперове весілля. Нехай наші з тобою стосунки завжди будуть ніжними і чистими, теплими й довірчими. Дякую тобі за любов і ласку, хочу, щоб ми були разом на довгі роки.

 • Дорогий мій чоловік, вітаю тебе з нашою 2-ою річницею. Нехай в паперове весілля в нашому житті відкриється нова сторінка нашого щастя, і нехай у цій главі буде багато важливих і радісних подій, успішних і яскравих днів, моментів ніжності і задоволення. Милий, я бажаю, щоб наша любов ніколи не втратила своєї сили, щоб ти завжди залишався кращому чоловіком кращої дружини.

 • Мій славний, чудовий чоловік, вітаю нас з другою річницею. Нехай нам і далі буде разом добре і затишно, нехай для нашої сім’ї не буде сірості ні в думках, ні в днях. Улюблений, в нашу паперову річницю я тобі бажаю приносити більше папірців у сімейну скарбницю і разом зі мною їх витрачати на задоволення.

 • Мій милий і коханий, мій чудовий чоловік, вітаю тебе з нашою 2-ою річницею. Паперове весілля — це означає новий аркуш книги нашої сім’ї. Давай разом напишемо дивовижну історію, яку потім розповімо нашим онукам, давай наповнимо життя один одного яскравими моментами любові і приємними сюрпризами.

 • Мій любий і коханий чоловік, я тебе вітаю з нашої паперової річницею. Нехай на паперових аркушах нашої спільної історії будуть тільки яскраві і добрі події, барвисті спогади. Хай буде більше різнокольорових узорів і малюнків, а менше — помарок і помилок. Бажаю тобі залишатися завжди міцним, надійним, справжнім захисником і годувальником для нашої сім’ї. Я тебе люблю, і так буде завжди.

 • Мій любий і коханий чоловік, я вітаю нас з паперовим весіллям. І хай хтось скаже, що ми всього 2 роки у шлюбі, для мене важливі цифри, для мене важливо те, що ми з тобою завжди на одній хвилі щастя і розуміння, кохання та мрії. Нехай так буде завжди: ти — моя фортеця, а я — твоя ніжність.

Більше привітань

Картинки з річницею

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням