"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з лляним весіллям — 4 роки разом

Вірші з четвертою річницею одруження

 • У четверту річницю весілля
  Прийміть бажання ці від нас:
  Нехай сьогодні, завтра, завжди
  Не покидає щастя Вас.

  Візьміть за руки, обніміться
  І разом йдіть у дальшу путь
  І хай на спільній цій дорозі
  Кохання квіти лиш цвітуть.

 • З четвертою річницею
  Сім’ю поздоровляю,
  ЇЇ лляним весіллям
  В народі називають

  Життя перед вами стелить
  Лляне полотно,
  Хай почуття міцними
  Будуть як воно.

  Любов бажаю берегти
  їй вірність зберігати,
  Тримаючись за руки,
  Сміливо крокувати.

 • Не спроста сьогодні радісне застілля.
  Святкуєте рідні це льняне весілля,
  Тепло й любов в сім’ї бажаєм зберігати,
  Тримаючись за руки, сміливо крокувати.

  Льняне вже перед вами полотно,
  Хай радісно дорогу стелить вам воно.
  Сьогодні ми всі тут в честь цього свята
  І від душі Вам привітання шлемо, “молодята”!

 • З четвертою річницею я вас поздоровляю,
  Вас рідними тепер сміливо називаю.
  Ви поруч вже чотири роки,
  Пройшли незгоди, всім знайомі ці мороки.

  Життя вам хай обернеться на казку,
  Хай Бог вам шле свою любов і ласку.
  Ми дуже раді, що наші близькі й любі,
  Знаходяться в щасливому міцному шлюбі.

 • Ми Вас вітаєм з ювілеєм лляним!
  Чотири роки – вже великий строк,
  І бачим, що любов у вас не згасла,
  Чотири роки – гідний був для вас урок!

  І ви прожили бід немало,
  І радість розділяли – все удвох!
  Так хай незгоди вас завжди минають,
  І хай із вами буде завжди Бог!

 • Вас з річницею вітаємо.
  Льняне весілля в житті раз,
  І за традицією бажаємо
  Любові і щастя океан.

  Нехай любов вас окрилює,
  Дружба радує серця,
  Нехай мрія перепон не знає,
  Щастя буде без кінця!

Більше привітань

Вітання подружжю своїми словами у прозі

 • Від щирого серця хочу вас привітати з лляним весіллям. Як росте льон, нехай так само зростає ваше сімейне щастя. Наближається ваш перший ювілей, а поки міцніше тримайте один одного за руки, зігрівайте один одного любов’ю та увагою. Будьте міцною і самодостатньою сім’єю, щасливим та вірним подружжям. Нехай ваш спільний шлях буде таким же світлим і гладким, як лляне полотно.

 • Від щирого серця вітаю з 4-ою річницею, з цим чудовим лляним весіллям. Бажаю вам радісного щастя і благополуччя в родині, незгасимої поваги і щирого кохання, міцного здоров’я, великої удачі, добрих друзів і хорошого достатку.

 • Я вітаю вас з лляним весіллям. Ось і пролетіло 4 роки з дня укладення вашого шлюбу, а ви як і раніше безмірно щасливі і щиро любите одне одного. Бажаю до кінця зберегти цей закоханий блиск в очах, пронести через всі негаразди життя і підніжки долі свою світлу і чисту любов.

 • Вітаю вас, дорогі, з 4-ою річницею щасливого сімейного життя. Нехай небесним кольором ніжності і світлими спільними мріями стелиться ваша дорога, нехай ваша сім’я з кожним днем стає міцнішою і щасливішою.

 • Подумати тільки, вже четверта річниця з того самого неймовірного, наповненого почуттями дня, як ви стали узаконеним одним цілим — сім’єю. А здається, тільки вчора ви крадькома прощалися біля під’їзду, не бажаючи розлучатися. У цей день, настільки особливий для вашої родини, мені хотілося б побажати вам запаморочливого кохання, яке ви неодмінно зберігатимете до кінця своїх днів, гармонії, терпіння, взаємної підтримки і розуміння, адже саме ці компоненти є основою сімейної ідилії. Не припиняйте один одного дивувати. Даруйте нові емоції, яскравість. Захоплюйтеся один одним і бережіть ваше дивне, ніжне почуття, завдяки якому ви створили сім’ю.

 • Сьогодні у вас ювілей — 4 роки весіллю! Мені б дуже хотілося, щоб ви дожили до золотого весілля в здоров’ї, зберігаючи вірність одне одному, не забуваючи про любов і ніжність. Я хочу побажати, щоб ви завжди були разом, розділяли всі прикрості й неприємності, і як і раніше, залишалися відданими по відношенню один до одного!

Більше привітань

Прикольні поздоровлення з лляним весіллям

 • Вітаю вас з 4-ма роками подружнього життя. У ваше лляне весілля я побажаю вам більше пристрасних і романтичних ночей на свіжому м’якому лляному ліжку, а також величезного щастя небесного кольору льону, блага на віки та життя, як свято, без сімейних драм і сварок.

 • Льон — матеріал не тільки красивий, але і міцний, так нехай же мотузочок вашого кохання, створений з щастя та урочистості цього весілля, зв’яже ваші долі міцніше, ніж манільський трос, назавжди зв’яже, і нехай ці узи не будуть вам в тягар!Гірко!

 • Ми щасливі, що удача, яка допомогла вам зустрітися, не залишила вас. Нехай вона і надалі буде вашою доброю супутницею! Від усієї душі бажаємо справити у вашому спільному житті ще й дерев’яну, рожеву, скляну, срібну річниці вашого весілля!

 • Наші улюблені чотирирічні ювіляри відгуляли свій медовий місяць вже давно. Але всі ми, тут присутні, раді за них, тому що вони змогли зберегти свої почуття один до одного в первісному стані. Так вип’ємо за те, щоб в кожному році подружнього життя у них був медовий місяць!

 • Перший рік спільного життя: він говорить — вона слухає.

  Другий рік: вона говорить — він слухає.

  Третій рік: обидва кажуть — сусіди слухають.

  Четвертий рік: сусіди кажуть — вони слухають.

  Так вип’ємо ж за двох чудових людей, до яких не має відношення цей анекдот і яким навіть після 4 років шлюбу все ще цікаво і, головне, є про що говорити один з одним! Гірко!

 • Сьогодні у вас річниця, лляне весілля! А льон, це символ краси, тому в цей день я бажаю вам, щоб ваша пара завжди залишалася такою ж квітучою і красивою, щоб ваші почуття з кожним роком зростали та міцніли, щоб між вами завжди панувала гармонія і любов.

Більше привітань

Картинки та відкритки

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням