Все буде добре :)

Привітання з шкіряним весіллям — 3 роки

На третю річницю весілля прийнято дарувати щось шкіряне — гаманці, ремені, одяг, та будь-які аксесуари зі шкіри. Але найголовніше — це ваша власна увага до родини та ії особистого ювілея.

Гарні вітання подружжю своїми словами

 • Щасливе число – трійка! Вітаю вас зі шкіряною річницею і бажаю залишатися один для одного надійною опорою, єдиною любов’ю і підтримкою в усьому. Нехай ваша сім’я буде щасливою та успішною. Добробуту вам, великих можливостей, міцного здоров’я і достатку!

 • Вітаю з тим, що ви змогли пройти кордон в 3 роки. Бажаю, щоб ваше сімейне життя було таким же міцним, як символ вашої річниці, – шкіра. Нехай в ваш будинок стукають тільки добрі люди, нехай оточують тільки чисті думки. Бажаю не втрачати взаєморозуміння і берегти свою любов. Бажаю жити в підтримці та достатку. Нехай сімейна атмосфера завжди буде теплою і живою, а щастя – довговічним і постійним.

 • Вітаю вас, дорогі з шкіряним весіллям, з 3-річчям щасливого сімейного життя. За ці 3 роки ви підготували гарний грунт і стійку платформу для подальшого розвитку сімейних відносин. Нехай вам все вдається, хай ні одна спільна мрія не залишається без реалізації, нехай для вас завжди горить вогонь удачі, нехай у хаті навічно оселиться щастя, а у ваших серцях — з кожним днем збільшується любов.

 • Вітаю з 3-річчям подружнього життя, з шкіряним весіллям і щиро бажаю, щоб за ці 3 роки ваше щастя, благо та успіх збільшилися в 3 рази. Бажаю ніжності і любові, нехай кожен день несе у ваше життя радість і посмішки.

 • Вітаю від душі зі шкіряним весіллям! Нехай 3-річна річниця принесе вам виконання заповітної спільної мрії та велику удачу, нехай ваше подальше життя буде виключно щасливим. Бажаю вам, милі, вічного кохання і світлої радості!

 • Вітаю з 3-ою річницею, зі шкіряним весіллям! Бажаю вам благородних ідей і взаємної підтримки в будь-яких починаннях. Найніжніших почуттів, гарних визнань і повної довіри. Надійності, впевненості, відданості і нескінченного кохання!

Більше привітань

Дружині від чоловіка з шкіряним весіллям

 • Кохання моє, я вітаю нас з 3-ю річницею нашої сім’ї. Шкіряне весілля – три щасливих роки, прожитих в мирі, любові та ніжності. Я бажаю, щоб і далі ми змогли в такому ж дусі долати будь-які негаразди і проблеми. Нехай наш шлюб буде дорогим і якісним виробом.

 • Мила моя, люба, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Бажаю тобі сяйва очей від щастя, бажаю ще бути від мене без ума і надихати на великі подвиги. Рідна, ти — моя мрія, і за ці 3 роки я зрозумів, що ми створені один для одного і це ніхто не в силах змінити. І я сподіваюся, що з роками ми як і раніше будемо відчувати один одного кожною своєю клітинкою шкіри, дарувати один одному радість і любов.

 • Кохаю тебе! Я впевнений, що наш шлях до золотого весілля буде легким та яскравим!

 • Кохана, вітаю тебе з нашою шкіряною річницею. Ми — міцна сім’я вже 3 роки, і нам з тобою все по плечу. Нехай, як і раніше, по шкірі бігають мурашки щастя, нехай у нашому житті буде і достаток, і радість, і любов. Рідна, бажаю тобі ніколи не сумувати і своєю чарівною посмішкою зігрівати наш будинок і наші серця.

 • Дорога дружина, ми щасливі вже 3 роки і сьогодні я вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Бажаю як і раніше відчувати ніжність і любов від моїх дотиків, бажаю не втратити іскри запалу і пристрасті, бажаю завжди залишатися ідеальною дружиною — моєю жаданою, омріяною, найпрекрасішою жінкою.

 • Кохана моя дружина. Я щасливий, що ми разом три роки. Я дуже радий зустрічати з тобою світанки і радіти життю. Сподіваюся, що ми будемо радувати один одного довгі роки і доживемо до старості разом.

Більше привітань

Чоловіку від дружини

 • Милий мій, ненаглядний і єдиний чоловік, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям, з 3-річчям сімейного щастя і нашої світлої любові. Бажаю тобі доброї удачі в справах і міцного здоров’я, чудового настрою та успішного досягнення цілей. Я тебе міцно люблю і завжди надам тобі підтримку, допоможу впоратися з будь-якою проблемою і зберегти наше щастя.

 • Улюблений чоловік, дорога та світла людина, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям! Ми в шлюбі щасливі вже 3 роки, і я щиро рада, що доля звела мене з тобою. Бажаю тобі залишатися завжди таким же сміливим і добрим, розумним, веселим, і бажаним. Нехай у нашому житті буде багато перемог, успіхів і радості.

 • Вітаю тебе з річницею нашого весілля!
  Нехай всі наші непорозуміння і сварки залишаться в минулому, нехай з цієї дати в нашій родині не буде місця для образ, недомовок та ненависті. Зичу, щоб кожний день нам дарував удачу і привід для щастя. І навіть через 100 років ми любитимемо і потребуватимемо один одного.

 • Коханий, я вітаю нас з 3-ю річницею нашої сім’ї. Шкіряне весілля — три щасливих роки, прожитих в мирі, любові, ніжності почуттів. Я бажаю, щоб і надалі ми змогли в такому ж дусі долати будь-які негаразди і проблеми. Нехай наші відносини будуть дорогим і якісним виробом, як, красива сумка або елегантне портмоне зі шкіри.

 • Сонце моє, мій найкращий у світі чоловік, вітаю нас з шкіряним весіллям, з третьою нашою річницею. Хай життя буде благополучне та світле, нехай у нашому домі завжди панує розуміння, щастя і затишок. Бажаю тобі міцного здоров’я, неймовірних сил і наполегливості, рішучості і доброї душі.

 • Коханий мій, дорогоцінний чоловік і вірний помічник, вітаю тебе з нашим шкіряним весіллям. Ми щасливі у шлюбі вже 3 роки. Я тебе як і раніше міцно люблю і ціную. Бажаю тобі доброго здоров’я і чудового настрою, успішної діяльності і грандіозних досягнень, вічного щастя і блага в нашому домі.

Більше привітань

Картинки з третьою річницею весілля

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням