Все буде добре :)

 • Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

 • З Новим роком, з новим щастям!
  Хай цей рік для вас удасться.
  На роботі хай шанують,
  Часто премії дарують.

  Вдома люблять, обіймають,
  По дрібницях хай не лають.
  Буде хай чудовий настрій.
  З Новим роком, з новим щастям!

 • Новий рік — чудове свято!
  Зичу Вам добра багато,
  Миру в домі й на землі,
  І смачного на столі.

  Хай приходять друзі в гості,
  Щастя буде на порозі,
  Здійснення бажань і мрій
  Подарує рік Новий!

 • Щоби цілий рік без втрат,
  Найприємніших витрат,
  Ніякої кризи, ніякого шоку!
  Найкращого в світі вам Нового року!

 • Дорогі колеги! Нехай Новий 2024 рік Дракона обов’язково принесе поліпшення в вашому житті: зарплата підросте, витрати зменшаться, друзів побільшає, а неприємності зовсім зникнуть! І нехай наш дружний колектив весь наступний рік буде таким же згуртованим і життєрадісним!

 • Скоро Новий 2024 рік вступить в свої права. Нехай же він завалить вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками. Нехай прийдешній рік буде щасливим!

 • З Новим роком, трудоголіки! Ми з вами заслужили зустріти свято в позитивному настрої. Нехай наша зарплата надалі тільки зростає, і як наслідок, бажання працювати лише посилюється. Веселих вам свят, проведіть якнайбільше часу зі своїми близькими людьми!

 • Всіх з Новим Роком! Цей новий рік неодмінно стане кращим! Нехай у ньому станеться те, про що ви так давно мріяли, чого не могли досягти. Нехай щастя, радість і любов ллються рікою. Бажаю, щоб навіть самий буденний для вас день, став яскравим і незабутнім!

 • Хай здійсняються бажані мрії,
  Рік новий стане роком надії.
  Хай здоров’я міцного прибуде,
  Щастя, радості, посмішок всюди!

  І достаток хай буде в оселі,
  Щоб були всі гуляння веселі!
  Творчих успіхів, сил і наснаги.
  Від близьких — розуміння й поваги.

  Від колег — допомоги в роботі.
  І хай місця не буде турботі.
  Керівництво хай збільшить доходи
  За природність красивої вроди.

 • Нехай цей рік буде багатий на блискучі ідеї і геніальні плани, сповнений нових цілей. Нехай все складається легко і просто, а заохочення не змусить довго себе чекати.

 • Бажаю в Новому 2024 році промокнути під доларовим дощем, побути в купі листопадової удачі і відчути лавину щастя! Нехай в будь-яку пору року вас супроводжує успіх, здоров’я і благополуччя. Отримуйте задоволення від кожної хвилини в 2024-му!

 • Шановні колеги! Хочу побажати, щоб у новому році все було по-новому – нові успіхи в професії, нові знайомства з важливими клієнтами та діловими партнерами, нові перемоги, нові яскраві емоції, ну і звісно, нова, вища заробітна плата!

 • В Новий рік бажаю щастя
  Вам, здоров’я і добра.
  Здійснення щоб мрій завітних
  Ніч казкова принесла.

  Хай щастить в новому році
  Вам на службі і в сім’ї.
  Більше радісних емоцій
  В повсякденному житті.

 • Вітаю з Новим роком! Бажаю отримати під ялинкою подарунки: чарівну паличку, яка виконає всі бажання; винагорода за плідну працю, старанність; розсип діамантів з друзів, любові, удачі, впевненості, сім’ї, перемог.

 • Вітер віє, сніг кружляє,
  Новорічна ніч минає,
  І чекає нас за рогом
  Довжиною в рік дорога.

  Разом нам цей шлях долати,
  Разом жити, працювати…
  Хай же збудуться все мрії,
  Побажання та надії!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням