• img

  Шановні колеги! Хочу побажати, щоб у новому році все було по-новому – нові успіхи в професії, нові знайомства з важливими клієнтами та діловими партнерами, нові перемоги, нові яскраві емоції, ну і звісно, нова, вища заробітна плата!

  img
 • img

  З Новим роком, трудоголіки! Ми з вами заслужили зустріти свято в позитивному настрої. Нехай наша зарплата надалі тільки зростає, і як наслідок, бажання працювати лише посилюється. Веселих вам свят, проведіть якнайбільше часу зі своїми близькими людьми!

  img
 • img

  Скоро Новий 2022 рік вступить в свої права. Нехай же він завалить вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками. Нехай прийдешній рік буде щасливим!

  img
 • img

  Хай здійсняються бажані мрії,
  Рік новий стане роком надії.
  Хай здоров’я міцного прибуде,
  Щастя, радості, посмішок всюди!

  І достаток хай буде в оселі,
  Щоб були всі гуляння веселі!
  Творчих успіхів, сил і наснаги.
  Від близьких — розуміння й поваги.

  Від колег — допомоги в роботі.
  І хай місця не буде турботі.
  Керівництво хай збільшить доходи
  За природність красивої вроди.

  img
 • img

  З прийдешнім, дорогий колего! Спасибі тобі за підтримку, за вірні поради і взаєморозуміння. Нехай Новий рік виконає всі твої мрії. Будь впевнений у своїх силах, ні в чому не сумнівайся. Повір – і на нашій вулиці буде свято!

  img
 • img

  Вітаю з Новим роком! Бажаю отримати під ялинкою подарунки: чарівну паличку, яка виконає всі бажання; винагорода за плідну працю, старанність; розсип діамантів з друзів, любові, удачі, впевненості, сім’ї, перемог.

  img
 • img

  Вітер віє, сніг кружляє,
  Новорічна ніч минає,
  І чекає нас за рогом
  Довжиною в рік дорога.

  Разом нам цей шлях долати,
  Разом жити, працювати…
  Хай же збудуться все мрії,
  Побажання та надії!

  img
 • img

  Тобі, колего, друже і соратнику, бажаю в Новому році душевної рівноваги, творчого вогника, більше щасливих сімейних свят і успішних робочих буднів, фінансового благополуччя та максимального задоволення від роботи!

  img
 • img

  Нехай цей рік буде багатий на блискучі ідеї і геніальні плани, сповнений нових цілей. Нехай все складається легко і просто, а заохочення не змусить довго себе чекати.

  img
 • img

  Дорогі колеги, вітаю всіх вас з Новим 2022 роком! Нехай цей рік принесе нам максимально продуктивну співпрацю, безліч успішних проєктів та підвищення по кар’єрних сходинках. Бажаю кожному з вас сімейного щастя, міцного здоров’я і успіхів у всіх починаннях. Також бажаю бути креативними та сповненими оригінальних ідей.

  img
 • img

  Бажаю в Новому 2022 році промокнути під доларовим дощем, побути в купі листопадової удачі і відчути лавину щастя! Нехай в будь-яку пору року вас супроводжує успіх, здоров’я і благополуччя. Отримуйте задоволення від кожної хвилини в 2022-му!

  img
 • img

  Шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

  img
 • img

  Колеги, хочу привітати вас з Новим роком і побажати, щоб всі негаразди, непорозуміння та переживання залишилися в минулому році. Щоб в новий рік Ви вступили сповнені нових сил та натхнення!

  img
 • img

  Вже доїли Олів’є,
  Рік Старий минає.
  Склали від столом склотару,
  Переспівуєм Ротару.

  Вклали спати діточок,
  За столом пішов смішок.
  Привітання президента
  В стилі 007 агента.

  Б’ють куранти опівночі,
  Світяться від щастя очі.
  На порозі рік Миші,
  З Новим роком, колеги!

  img
 • img

  Новий рік — чудове свято!
  Зичу Вам добра багато,
  Миру в домі й на землі,
  І смачного на столі.

  Хай приходять друзі в гості,
  Щастя буде на порозі,
  Здійснення бажань і мрій
  Подарує рік Новий!

  img
Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням