Все буде добре :)

 • Від душі хочеться привітати з Новим роком самого важливого, після батьків, людини — нашого учителя! Ви даруєте нам світло знань і допомагаєте йти по життю. Нехай Новий рік подарує багато щасливих днів, удачі, наснаги в роботі! Бажаю Вам родинного благополуччя та успіхів у Вашій нелегкій, але дуже потрібній справі. Ваші учні дуже вдячні Вам за Ваше терпіння і доброту. З Новим роком Вас!

 • З Новим роком, шановний учителю. Хай він для Вас буде легким, вдалим, щасливим і добрим. Бажаю виконання заповітних бажань, міцного здоров’я, успішних починань, свого інтересу і великої радості в кожному дні нового календаря.

 • Дорогий і улюблений наш учитель вітаємо вас з наступаючим Новим роком і хочемо висловити вам свою безмежну подяку. Ви нам дали дуже багато: виховали любов до краси і вміння співпереживати, розвинули в нас дисципліну і комунікабельність, навчили любити людей і життя… Бажаємо вам у Новому році нових сил, нових ідей, нехай робочі будні приносять радість, а свята запам’ятаються яскравими моментами та незабутніми відчуттями. Нехай у вашій душі і в вашій родині завжди буде гармонія. Будьте щасливі! З повагою до вас, ваші учні.

 • Наш улюблений і шанований вчитель! Ми всі щиро та дружно вітаємо Вас з дивним, чарівним і довгоочікуваним наступаючим Новим роком! Бажаємо Вам слухняних і розумних учнів, розуміючого і доброго начальника, надійних і дружних колег! Нехай Ваша робота приносить лише радість і задоволення. Нехай кожен Ваш день починається з веселих посмішок люблячих Вас учнів. Удачі Вам на професійному поприщі, гідної зарплати, достатку, достатку, благополуччя і щастя. Нехай наступаючий Новий рік буде ще прекрасніше, краще, цікавіше й дивніше, ніж минаючий!

 • Шановний педагог, прийміть наші щирі вітання з нагоди Нового року! Бажаємо Вам здоров’я, творчого натхнення, професійних успіхів та радості від Вашої щоденної, нелегкої, але такої необхідної всім праці.

 • З Новим роком вітаю чудового вчителя. Від усієї душі бажаю Вам новорічної радості і щастя, великих успіхів і вірною успіхів, чудових ідей і веселого настрою, чарівних миттєвостей життя і міцного здоров’я.

 • З Новим роком, дорогий наш педагог! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення і гарного настрою. Щоб учні Вас радували своїми досягненнями і не відчували Вашого терпіння. Ми Вас дуже поважаємо і любимо, і ніколи не забудемо. Бажаємо Вам мати на все задумане сил. Дякуємо за мудрість, дорогий учитель наш, за все чого нас навчив. Зі святом!

 • Дорогий і улюблений наш учитель, вітаємо вас з наступаючим Новим роком і хочемо висловити вам свою безмежну подяку. Ви нам дали дуже багато: виховали любов до краси і вміння співпереживати, розвинули в нас дисципліну і комунікабельність, навчили любити людей і життя … Бажаємо вам у Новому році: нових сил, нових ідей, нехай робочі будні приносять радість, а свята запам’ятаються яскравими моментами і незабутніми відчуттями. Нехай в вашій душі і у вашій родині завжди буде гармонія. Будьте щасливі! З повагою до вас, ваші учні.

 • Шановний (ім’я, по батькові). Дякуємо за ваш благородний труд, терпіння і чуйність. Ми завжди з задоволенням ходимо на Ваші уроки. Ваш професіоналізм робить кожне заняття цікавим і незабутнім. Ми хочемо побажати Вам міцного здоров’я, оптимізму, удачі і хорошого настрою. З Новим роком!

 • На кінець року, перегортаючи сторінки життя, я думаю про Вчителів!
  Адже перші осмислені кроки без мами, робляться в шкільному шумному дворику. І важко доводиться тим, хто своїм серцем, мудрістю і прикладом навчають нас багато років. Дорогі Вчителі! Нехай у Новому Році учні піднесуть Вам головну нагороду — радість бачити, як Ваші знання і людська доброта переходять до молодим людям — Вашим учням, здатним побудувати нове життя. Життя, де немає місця страждань, воєн, злиднів!
  Хай Новорічний ялиновий аромат і Різдвяні вечірні зустрічі додадуть Вам сил, додадуть здоров’я й запалять зірку любові!

 • Саме від викладача залежить те, в якому напрямку, хорошому або поганому, зміниться людина. Часто тільки вчителі в силі змінити людство в добру сторону! Завдяки Вашій нелегкій роботі багато людей стають набагато толерантнішими, розумнішими, освіченішими і добрішими. Тільки завдяки вчительській турботі і праці ми всі стаємо на вірний шлях в своє нелегке життя. Вітаю Вас і хочу побажати Вам у цьому наступаючому Новому Році тільки найкращих змін і звершень!

 • Шановний (ім’я, по батькові). Дякуємо за вашу благородну працю, терпіння і чуйність. Ми завжди з задоволенням ходимо на Ваші уроки. Ваш професіоналізм робить кожне заняття цікавим і незабутнім. Ми хочемо побажати Вам міцного здоров’я, оптимізму, удачі та гарного настрою. З Новим роком!

 • Дорогий наш улюблений учитель, ви вклали в нас багато сил, навчили робити справжні людські вчинки, любити, прощати, дружити, допомагати ближньому… Нехай в Новому році вас чекають вдячні учні, цікава робота, гідний відпочинок і щасливі дні в оточенні близьких і рідних вам людей! Ми вас любимо! З вдячністю, ваші вихованці.

 • Люди зміняються, і те, в який бік відбуваються ці зміни, залежить значною мірою від учителя. Саме такі люди, як Ви покращують людство! Завдяки Вашій праці ми стаємо трохи розумнішими, трохи духовніші, трохи кращі, ніж були. Але змінюємося не лише ми, змінюючи нас, Ви змінюєтеся і самі. Вітаю Вас і бажаю Вам тільки позитивних змін у цьому наступаючому році!

 • Ви даруєте нам знання, не шкодуєте сил і часу. Хочемо сказати вам спасибі і на Новий рік подарувати краплинку теплих почуттів до вас. З великою повагою і захопленням бажаємо здоров’я, такого як «твердий знак» в російській мові. Щастя безмежного, як тихий океан. Любові красивою, як у кінострічках.

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням