Все буде добре :)

 • Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

  Зичимо вам свіжих сил для нових завершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!

  Підпис

 • Сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового!

  Ці свята — особливі! Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя! Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє!

  Щиро бажаємо, аби Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.

  Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх.

  Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою вам і вашим родинам на довгі роки!

  Підпис

 • Від імені [назва організації] сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

 • Від імені колективу … вітаємо вас і ваших співробітників із Новим роком і Різдвом!

  Бажаю міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, стабільності і нових успіхів!

  Нехай у Новому році вас і ваших близьких супроводжують радість, гарний настрій і вдача!

  Підпис

 • Дорогі партнери! Вітаємо вас з Новим роком і бажаємо, щоб він став успішніше року, що минає. Нехай всі плани досягаються, мрії і бажання виконуються, а чудеса нехай трапляються не тільки в новорічну ніч! Нехай бізнес росте і радує вас новими успіхами і досягненнями. Нехай удача супроводжує всім вашим починанням і закінчуються успіхом всі ваші справи! З наступаючими Новим роком та Різдвом!

 • Шановне партнери! З нагоди світлого свята Нового Року та Різдва Христового прийміть найщиріші вітання! Зичимо щастя, радості, любові, гарного настрою, процвітання та плідної співпраці з нами.

 • Любити, надіятись, вірити,
  Доходи мільйонами міряти,
  Хай успіх на кожному кроці
  Чекає вас в Новому році!

 • Шановні друзі!

  Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

  Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

  Бажаю, щоб для кожного з нас цей рік став кращим із кращих, приніс добре здоров’я, достаток, багато радісних днів. А для нашої спільної родини — (назва компаній) — хай він буде роком справжнього економічного піднесення, результати якого відчує кожна сім’я!

  Добра і щастя всім вам!

  Підпис

 • Дорогі партнери, від усієї душі вітаємо Вас з наступаючими святами!!! Бажаємо, щоб у новому році наше співробітництво було ще більш вигідним і плідним. Ми сподіваємося, що щирість і довіра, які склалися між нами, допоможуть в наступному році досягти ще більших успіхів і перемог!

 • Від імені … вітаємо вас із Новим роком!

  Прийміть наші найщиріші і найтепліші новорічні побажання.

  Нехай 20__-й рік принесе вам багато щастя, здоров’я, радості і вдачі, стане роком виконання ваших заповітних бажань і досягнення нових творчих успіхів!

  Підпис

 • З Новим роком вас вітаю,
  Хай щасливим буде він,
  Принесе нехай вам вихор
  Позитивних тільки змін.

  Хай успішними лиш будуть
  Починання ваші всі,
  Біди вас нехай забудуть,
  Буде хай любов в житті.

  Гроші теж хай завітають
  В новорічну, славну ніч,
  Хай достаток процвітає,
  Гра завжди вартує свіч.

 • Бажаю, щоб Новий рік приніс не тільки щастя, але і впевненість у завтрашньому дні, щоб кожне ранок починався з відчуття радості і задоволення! Нехай вас переповнює жага до нових звершень, енергія та щира радість від життя, яка сама по собі є безцінним даром!

 • З Новим роком, з оновленим щастям!
  Хай минають гріхи і напасті.
  Рік Новий хай дарує прибуток.
  Хай пощезнуть невдачі і смуток.

  Хай успішними будуть всі справи,
  І хай мирною буде держава.
  Також успіхів, сил, довголіття
  Не на рік, а на цілі століття!

 • Вельмишановні партнери, спасибі вам за спільно виконану роботу і вашу довіру в нинішній році. У новому році ми хочемо побажати вам здоров’я, щастя, удачі, успіхів у справах і на особистому фронті. Ми з нетерпінням чекаємо нашої співпраці у наступному році!

 • Наш спільний труд, є головним джерелом нашого добробуту. Я дякую вам мої партнери, за кожен день, кожну мить нашого з вами трудового союзу. Союзу, де істинно повною мірою відкривається моральний вигляд людини, його здатність працювати «в зв’язці», працювати з честю і совістю, на загальне благо. Дякую і вітаю вас з Новим роком! І бажаю вам у новому році успіхів у всьому.
  Нехай ваша праця ніколи не буде легким, але допомагає вам досягти певного соціального статусу та поваги оточуючих вас людей. Нехай любов і добро завжди виступають у вашому житті разом з працьовитістю і турботою про рідних і близьких. Удачі і щастя!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням