Все буде добре :)

Привітання з кораловим (полотняним) весіллям — 35 років разом

Вірші з річницею

 • Тридцять п’ять – немало літ,
  На вас дивиться весь світ!
  Діти всі вас поважають,
  І цінують і кохають.
  Бажаєм вам добра і тепла,
  Щоб всі незгоди згоріли дотла,
  Здоров’я і щастя ми зичим без ліку,
  Радощів, довгого-довгого віку!
  Віщуйте ніжність ви світам,
  А ваші діти і родина —
  Ми всі — бажаєм щастя вам!
  Хай повняться серця добром!
  Ми ласкою й любов’ю їх зігрієм,
  Віддячимо за клопоти теплом.
  Всміхайтесь щиро — ви нам такі гарні!
  То хай з роси вам і води!
  Хай Господь Бог вас благословляє,
  Хай Матір Божа вас охороняє
  На многії і благії літа!

 • З тобою ми прожили 35 щасливих років,
  Дітей і онуків разом піднімали,
  І нехай кохання дарує нам спокій
  Й надалі нас зігріває.
  Хай ніжність не гасне з роками,
  Завжди буде в душі теплота,
  Нехай довгі роки живуть разом з нами
  Любов твоя, чуйність і доброта!

 • Хай квітує любов на життєвому полі,
  Хай світанки дарують наснагу щодня!
  Хай крізь хмари й туман посміхається доля
  Килимами дороги встеляє весна.

 • Ваша дружна сім’я,
  Як команда корабля.
  Вірний курс дружиною прокладений,
  Чоловік за кермо поставлений.
  Щоб не наткнутися на рифи,
  Зі стихією впоратися,
  Треба кохати вміти
  Одне одного триматися!
  Рома в кубки ви налийте,
  Цей день сьогодні лише ваш,
  Веселіться та не бійтеся
  Щастя взяти на абордаж!

 • Зі мною ти 35 років,
  Це перемога з перемог!
  І разом ми день за днем
  З тобою йдемо вперед.
  І я хочу тобі сказати –
  Любов нас нехай буде вінчати,
  Здоров’я міцного бажаю,
  Твоєю залишитися обіцяю!

Більше привітань

Короткі поздоровлення

 • Вітаю вас з 35-річчям весілля. За ці роки ви побудували міцний кораловий риф — захист для сімейного блага і щастя. І нехай в океані вашій сім’ї завжди панує любов та достаток. Будьте здорові і живіть багато!

 • Вітаємо вас з 35-річчям подружнього життя! Полотно символізує міцність — головну якість вашої родини. Несіть його й надалі з честю та гідністю, зберігаючи віру в один одного.

 • Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

 • Улюблені матуся і татусь! Сьогодні не простий день, сьогодні день річниці вашого шлюбу. Сьогодні ваше полотняне весілля, а це означає, що ви вдвох уже цілих тридцять п’ять років. Бажаємо вам завжди залишатися щасливими і люблячими. Адже це найголовніше.

 • Вітаю з ювілеєм подружнього життя — з 35-річчям! Бажаю, щоб ніжність, турбота і дивовижне взаєморозуміння у ваших тривалих сімейних відносинах розросталися неймовірно красивими коралами на дні багатого спільного життя в чистих водах лазурного щастя!

 • Вітаємо вас з цією річницею! Тепер ваш союз подібний витриманому вину – він міцний, іскристий і різноманітний. Iскристий від почуття радості, щастя і кохання, і завдяки їм він також і міцний. Ми вітаємо вас з такою чудовою датою і сподіваємося отримати запрошення на сорокарічний ювілей!

Більше привітань

Вітання своїми словами

 • Вітаю з прекрасною датою спільного життя, з 35-річчям, з кораловимї або полотняним весіллям. Бажаю, щоб полотно вашого життя і вашого щастя було міцним, барвистим і насиченим, бажаю здоров’я і благополуччя сім’ї, хай ваш будинок завжди залишається повною чашею радості, веселощів, родинного свята та посмішок.

 • Вітаю вас з полотняним весіллям! Тридцять п’ять років тому ви вирішили створити нову сім’ю, а сьогодні ви довели нам усім, що можна жити довго і щасливо, разом переплітаючи нитки долі в міцне полотно життя. Нехай кожен ваш день приносить тільки радісні моменти! Нехай життя вишиває золоті візерунки на полотні, вистилаючи його коханням дітей та онуків! Нехай роки не позначаться на вашому здоров’ї та силі духу, щоб ми так само дружно зустрілися тут і на п’ятдесяту річницю, а ви могли похвалитися витончено вишитим золотим полотном життя!

 • Тридцять п’ять років спільного життя – це цілий скарб! Недарма річницю називають кораловою. Коралові рифи дуже цінні, вони ростуть багато років, витримуючи всі випробування океанських глибин. Ви теж витримали життєві випробування з високо піднятою головою. Кохайте один одного, ставтеся з розумінням і повагою! Цінуйте той досвід, який отримали за ці роки! Насолоджуйтесь життям, адже ви цього заслуговуєте!

 • На полотні сімейного життя сьогодні свято з цифрою 35. Вітаю вас, дорогі і від усієї душі бажаю зберегти на своєму полотні всі ті щасливі і добрі моменти, важливі і радісні події, які сталися за ці 35 років, а також намалювати ще багато прекрасних картин і написати цікавих історій, в яких будуть посмішки, свята, любов і відрада.

 • Тридцять п’ять років пройшло з тих пір, як ви сказали «Так» у Рагсі, тепер вами треба тільки захоплюватися! Тепер цей союз тримається не тільки на романтиці і закоханості — він міцно скріплений взаємною повагою, турботою і вдячністю за проведені разом роки. Не забувайте і про те, що полотно уособлює міцність, яка, безсумнівно, характеризує союз двох закоханих. У цей день хочеться вам побажати лише щастя і щоб воно не покидало ваш будинок і ваші серця! Щоб ваш союз став ще міцніше, а кохання, ще сильніше! З річницею!

 • Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З кораловим ювілеєм весілля!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням