"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з кораловим (полотняним) весіллям — 35 років разом

Вірші з річницею

 • Тридцять п’ять – немало літ,
  На вас дивиться весь світ!
  Діти всі вас поважають,
  І цінують і кохають.
  Бажаєм вам добра і тепла,
  Щоб всі незгоди згоріли дотла,
  Здоров’я і щастя ми зичим без ліку,
  Радощів, довгого-довгого віку!
  Віщуйте ніжність ви світам,
  А ваші діти і родина —
  Ми всі — бажаєм щастя вам!
  Хай повняться серця добром!
  Ми ласкою й любов’ю їх зігрієм,
  Віддячимо за клопоти теплом.
  Всміхайтесь щиро — ви нам такі гарні!
  То хай з роси вам і води!
  Хай Господь Бог вас благословляє,
  Хай Матір Божа вас охороняє
  На многії і благії літа!

 • Ваша дружна сім’я,
  Як команда корабля.
  Вірний курс дружиною прокладений,
  Чоловік за кермо поставлений.
  Щоб не наткнутися на рифи,
  Зі стихією впоратися,
  Треба кохати вміти
  Одне одного триматися!
  Рома в кубки ви налийте,
  Цей день сьогодні лише ваш,
  Веселіться та не бійтеся
  Щастя взяти на абордаж!

 • Хай квітує любов на життєвому полі,
  Хай світанки дарують наснагу щодня!
  Хай крізь хмари й туман посміхається доля
  Килимами дороги встеляє весна.

 • З тобою ми прожили 35 щасливих років,
  Дітей і онуків разом піднімали,
  І нехай кохання дарує нам спокій
  Й надалі нас зігріває.
  Хай ніжність не гасне з роками,
  Завжди буде в душі теплота,
  Нехай довгі роки живуть разом з нами
  Любов твоя, чуйність і доброта!

 • Зі мною ти 35 років,
  Це перемога з перемог!
  І разом ми день за днем
  З тобою йдемо вперед.
  І я хочу тобі сказати –
  Любов нас нехай буде вінчати,
  Здоров’я міцного бажаю,
  Твоєю залишитися обіцяю!

Більше привітань

Короткі поздоровлення

 • Вітаємо вас з 35-річчям подружнього життя! Полотно символізує міцність — головну якість вашої родини. Несіть його й надалі з честю та гідністю, зберігаючи віру в один одного.

 • З річницею спільного союзу вас, мама і тато! Ось уже тридцять п’ять років ваш шлюб служить для нас прикладом вірності, чистого кохання, щирої дружби, взаєморозуміння і поваги. Бажаємо і далі нести ваш святий союз крізь роки.

 • Вітаємо вас з 35 річницею весілля, тобто зі полотняним весіллям! Нехай ваш спільний шлюб і далі буде міцним і дуже щасливим! Ідіть рука об руку зараз і по всьому життєвому шляху!

 • Я бачу, що ви зберегли всі почуття, пронесли їх крізь 35 років спільного життя. Мені приємно бачити щиру радість у ваших очах. Але це тільки частина щастя. Я ж хочу бачити гроші в ваших гаманцях, затишок у вашому будинку, вогонь у ваших серцях і повне розуміння!

 • Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

 • Що ж побажати сімейній парі, яка прожила пліч-о-пліч настільки довгий час і зберегла гармонію? Тільки здоров’я, процвітання і щастя. Нехай наші щирі побажання надовго залишать слід у вашій пам’яті.

Більше привітань

Вітання своїми словами

 • Сьогодні на полотні вашої сімейного життя намальоване свято. Вітаю з полотняним весіллям. Нехай вдасться зберегти все те, чого ви досягли за ці 35 років, нехай попереду буде ще багато удач і спільних перемог. Бажаю вам завжди залишатися рятувальним кругом один для одного в океані життя, бажаю своєю щирою любов’ю показувати приклад вірності, взаєморозуміння, злагоди та сімейного благополуччя дітям і онукам.

 • Дорогі наші! Ваш шлюб гідний поваги і захоплення. Спасибі, що довгих 35 років ви даруєте один одному і оточуючим тільки позитив. Дивіться у своє добре майбутнє тільки щасливими очима і спокійним серцем, адже у вас чудові діти і чудові онуки. Хочеться вам побажати здоров’я і менше проблем. Нехай все, що стає у вас на шляху, завжди легко і швидко долається. Міцно, як морські корали, витримуйте будь-які хвилі і любіть життя!

 • На полотні сімейного життя сьогодні свято з цифрою 35. Вітаю вас, дорогі і від усієї душі бажаю зберегти на своєму полотні всі ті щасливі і добрі моменти, важливі і радісні події, які сталися за ці 35 років, а також намалювати ще багато прекрасних картин і написати цікавих історій, в яких будуть посмішки, свята, любов і відрада.

 • Вітаємо вас з ювілеєм! Подібно величезним кораловим островам сімейне життя будується з щоденних турбот і радощів, цементується уважним ставленням і повагою один до одного. На це йде не рік і не два, а ціле життя. Але ви по праву можете пишатися своїм унікальним за красою і міцністю «сімейним рифом». Хай шторми обходять вас стороною, а у вашому затишному домі завжди панують кохання, мир та спокій!

 • Вітаю з прекрасною датою спільного життя, з 35-річчям, з кораловимї або полотняним весіллям. Бажаю, щоб полотно вашого життя і вашого щастя було міцним, барвистим і насиченим, бажаю здоров’я і благополуччя сім’ї, хай ваш будинок завжди залишається повною чашею радості, веселощів, родинного свята та посмішок.

 • Вітаю вас з полотняним весіллям! Тридцять п’ять років тому ви вирішили створити нову сім’ю, а сьогодні ви довели нам усім, що можна жити довго і щасливо, разом переплітаючи нитки долі в міцне полотно життя. Нехай кожен ваш день приносить тільки радісні моменти! Нехай життя вишиває золоті візерунки на полотні, вистилаючи його коханням дітей та онуків! Нехай роки не позначаться на вашому здоров’ї та силі духу, щоб ми так само дружно зустрілися тут і на п’ятдесяту річницю, а ви могли похвалитися витончено вишитим золотим полотном життя!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням