Все буде добре :)

Привітання з рубіновим весіллям — 40 років разом

Красиві вітання прозою

 • Вітаємо прекрасну пару з 40-ою річницею з дня весілля! Ваше свято пофарбоване благородним рубіновим блиском! Нехай сяють взаємністю і розумінням ваші віддані один одному очі. Нехай почуття горять і підтримують загальне вогнище. Будьте здорові, ласкаві і залишайтеся прикладом щасливої родини не одному поколінню молодих люблячих сердець! Душевності вам, благополуччя і миру!

 • Ви виконали священний обов’язок: побудували будинок, посадили дерево, виростили сина. Так насолоджуйтесь тепер затишком цього будинку, пишайтеся дітьми, онуками, збирайте багаті врожаї саду! Здоров’я, щастя! Знаючи ціну кохання і вірності, бережіть їх. Бережіть один одного! Зі святом, любі, з рубіновим ювілеєм вашу чудову сім’ю!

 • Від душі вітаю з рубіновим весіллям. Ваші прожили разом щасливих 40 років – це новий світанок вашого кохання. І вам вистачило сил, терпіння, ніжності, бажань, прагнень, щоб дорости до цієї дати, зробити міцною свою сім’ю. А тепер я вам бажаю душевного спокою і гармонії, світлого затишку і добробуту, відради сердець і красивих пісень та довгого спільного життя.

 • Вітаю з 40 спільного життя. В хорошому доброму фільмі говорили, що після сорока життя тільки починається, так ось – нехай і у вас після сорока почнеться нове життя, в якому ви знову закохані голуби, в якому все весело, красиво і чудово, як у молодих. З рубіновою річницею вас, незліченного багатства в будинку і в серцях.

 • Вітаю, молоді, з вашим спільним 40-річчям, з дорогоцінним рубіновим кордоном на вашому шляху. Бажаю ці 40 разом прожитих років розділити на двох і відчути себе знову молодими 20-річними закоханими мрійниками. Нехай ні вітер, ні блискавка, ні дощ, ні буря не зруйнує рубін вашої любові, нехай у вашому домі завжди сяє свято щастя і відради.

 • Вітаю вас з рубіновим весіллям, з 40 спільного життя. Бажаю зовсім не відчувати себе старими й не гріти свої попи на дивані, бажаю бути ще ого-го і хвацько вриватися у кожен новий день. Нехай рубін вашої заслуженої, перевіреної роками та життєвими випробуваннями, щирої та ніжної любові не зможе ніколи ні розбитися, ні потьмяніти, не припасти пилом, не втратити свою актуальність. І знову «гірко»!

Більше привітань

Короткі вітання до річниці

 • Вітаємо з благородною датою від дня весілля! Ви 40 років радуєте один одного, кохаєте, надихаєте, розумієте і підтримуєте. Цей рубіновий союз рідних сердець — чудовий еталон сім’ї! Будьте щасливі ще не один десяток років!

 • Вітаю з відміткою 40 в спільному житті, з рубіновою річницею. Нехай ваше життя виблискує також яскраво, як цей кристал, нехай у вашій родині панує здоров’я, щастя і лад, нехай серця ваші б’ються в один такт, нехай ваші прожиті разом роки стануть для вас гордістю і прекрасним спогадом. Добра вашій родині та довгих років життя.

 • Дороге подружжя, 40 років Вашого шлюбу підтверджують, що Ваші відносини міцні як камінь рубін, дорогоцінні як його вартість. Бажаємо Вашому союзу довголіття, любові та процвітання!

 • Вітаємо вас з рубіновим весіллям! Червоний рубін говорить нам і про те, що кохання ще живе в цих серцях. Бажаю, щоб воно не згасло ще як мінімум стільки ж років! Гірко!

 • Я вітаю вас з рубіновим весіллям! Цей яскравий камінь горить на світлі як полум’я! Нехай і ваші серця і очі горять також! Ви гідно прожили стільки років разом, але на цьому життя не закінчується! Нехай попереду ще буде багато багатих на хороші події років! Гірко!

 • Любі мої! Вітаю вас з рубіновим весіллям! Нехай цей дорогоцінний камінь принесе у ваше життя ще більше любові, ласки та щирості. Будьте один одному вірними друзями, рідними душами та надійними партнерами. Щастя безмежного, міцного здоров’я і добробуту!

Більше привітань

Вірші на Рубінове весілля

 • З рубіновим весіллям вас, дорогі!
  Сьогодні ви знову у нас молоді.
  Сердечно і щиро вас вітаю,
  Родині процвітати ще довго бажаю.
  Ви стільки всього пережили удвох,
  Будь-які проблеми вже не страшні.
  Нехай допоможе доля і Бог
  Прожити ще довго у мирі й добрі!

 • Рубінове весілля вже прийшло.
  Ви довгих сорок років крокували.
  І поряд з вами все життя пройшло,
  І нас у гості ви тепер позвали.
  І ми вітаєм з святом урочистим
  Й уклін низький вам шлемо до землі.
  Хай над вами небо завжди буде чистим,
  Радісно на серці, повно на столі!
  Від людей Вам зичим шани та любові,
  Ладу у домівці, успіхів в труді,
  Щоб були ви завжди милі та здорові,
  А душею й серцем вічно молоді!

 • Минуло 40, як молоді й щасливі,
  Ви свої долі в одну сплели
  І, об’єднавшись на життєвій ниві,
  Лебедину вірність зберегли.
  Тож не хворійте і не знайте в житті ні смутку, ані бід,
  У серці молодість плекайте хоча б до ста щасливих літ.
  Хай вам квіти вклоняються рясно,
  Зичим життя довге й прекрасне!

 • Нехай буде життя багатим у вас
  І, як рубін, чистим і багатогранним.
  Щоб вогонь палав і не згас,
  Щоб не мали в житті біди й обману.
  Нехай в ювілей додасться добра,
  А діти, онуки вас турботою гріють.
  Бажаємо вам сімейного тепла,
  Серця нехай ваші довго не старіють!

 • Хай повниться рідна оселя добром,
  Коханням і щастям, душевним теплом!
  Дякуємо вам за дорогу в життя
  Бажаємо щастя, сонця і тепла,
  Низький вам робимо уклін!
  Здоров’я міцного і миру у дім!

 • Вас привітати є причина –
  40 років одружені ви!
  Символ вашої родини–
  Камінь кохання і краси.
  Нехай рубін оберігає
  Шлюб від сварок, тривог, образ
  І вогонь щастя роздуває,
  Коханими бути немов в перший раз!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням