"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з рубіновим весіллям — 40 років разом

Красиві вітання прозою

 • Вітаю вас з рубіновим весіллям, з 40 спільного життя. Бажаю зовсім не відчувати себе старими й не гріти свої попи на дивані, бажаю бути ще ого-го і хвацько вриватися у кожен новий день. Нехай рубін вашої заслуженої, перевіреної роками та життєвими випробуваннями, щирої та ніжної любові не зможе ніколи ні розбитися, ні потьмяніти, не припасти пилом, не втратити свою актуальність. І знову «гірко»!

 • Ви виконали священний обов’язок: побудували будинок, посадили дерево, виростили сина. Так насолоджуйтесь тепер затишком цього будинку, пишайтеся дітьми, онуками, збирайте багаті врожаї саду! Здоров’я, щастя! Знаючи ціну кохання і вірності, бережіть їх. Бережіть один одного! Зі святом, любі, з рубіновим ювілеєм вашу чудову сім’ю!

 • Вітаю з 40 спільного життя. В хорошому доброму фільмі говорили, що після сорока життя тільки починається, так ось – нехай і у вас після сорока почнеться нове життя, в якому ви знову закохані голуби, в якому все весело, красиво і чудово, як у молодих. З рубіновою річницею вас, незліченного багатства в будинку і в серцях.

 • За сорок років спільного життя ви побудували житло, виростили дітей. Невтомні в роботі, ви передали нам у спадок велике багатство вашої сім’ї — кохання і повагу, працьовитість і злагоду, повагу до старших і турботу про маленьких, страсну молитву до Бога, стійкість у перенесенні страждань. Вітаючи наших любих ювілярів з 40-річчям спільного життя, говоримо: на нашу радість, на радість людям живіть багато ще зим і літ! Нехай з вами щастя в родині буде і буде добробут! Здоров’я міцного зичимо щиро, від Бога просимо ласки і добра на многії і благії літа!

 • Вітаю вас, молоді, з рубіновим весіллям. Рівно 40 років минуло з того моменту, як ви сиділи за святковим столом сором’язливою нареченою і бравим нареченим. Крута дата – рубінове весілля, і я бажаю вам, щоб рубін вашої любові сяяв, блищав і відбивав від вас будь-які біди. Залишайтеся міцної як рубін парою і будьте найдорожчою коштовністю один для одного!

 • Любі наші ювіляри! Великий життєвий шлях залишився у вас позаду, великі справи. Ви стали майстрами в своїх професіях, виростили чудових дітей, допомогли у скрутну хвилину багатьом людям. Тому не треба сумувати про минулі роки. Хоч волосся і посивіло, але ви не постаріли душею. До вас тягнуться добрі люди і діти, їх притягують ваші посмішки, оптимізм, щирість і душевна краса. Залишайтеся такими ж! З 40 річним ювілеєм Вас!

Більше привітань

Короткі вітання до річниці

 • Вітаємо з благородною датою від дня весілля! Ви 40 років радуєте один одного, кохаєте, надихаєте, розумієте і підтримуєте. Цей рубіновий союз рідних сердець — чудовий еталон сім’ї! Будьте щасливі ще не один десяток років!

 • Вітаю з відміткою 40 в спільному житті, з рубіновою річницею. Нехай ваше життя виблискує також яскраво, як цей кристал, нехай у вашій родині панує здоров’я, щастя і лад, нехай серця ваші б’ються в один такт, нехай ваші прожиті разом роки стануть для вас гордістю і прекрасним спогадом. Добра вашій родині та довгих років життя.

 • Який прекрасний союз у вас вийшов, такий ювілей іншим і не сниться! Нехай в келихах весело іскриться терпке вино, життя не здається кислим і звичайно бажаємо безліч солодких днів і ночей!

 • У рубінову вашу річницю від чистого серця бажаю таких же міцних сил, такого ж міцного кохання та щастя, як рубін. Нехай вашу сім’ю стороною обходять негоди, нехай у вашому будинку постійно живе свято!

 • Вітаю з прекрасною датою вашого сімейного життя, з 40-ю річницею! У день вашого рубінового весілля бажаю міцного здоров’я сім’ї й благополуччя, світлих надій і радісних свят, теплих слів і щасливих емоцій, розуміння в будинку і чудової погоди за вікном!

 • Від усієї душі вітаю з 40-річчям вашої сім’ї, з рубіновим весіллям! Будьте здорові і повні сил, життєрадісні, як і раніше міцно кохайте один одного! Бажаю вашій родині розуміння, достатку, блага і добра, а вашому будинку — затишку, тепла, щастя і веселих свят!

Більше привітань

Вірші на Рубінове весілля

 • Хай повниться рідна оселя добром,
  Коханням і щастям, душевним теплом!
  Дякуємо вам за дорогу в життя
  Бажаємо щастя, сонця і тепла,
  Низький вам робимо уклін!
  Здоров’я міцного і миру у дім!

 • Рубінове весілля вже прийшло.
  Ви довгих сорок років крокували.
  І поряд з вами все життя пройшло,
  І нас у гості ви тепер позвали.
  І ми вітаєм з святом урочистим
  Й уклін низький вам шлемо до землі.
  Хай над вами небо завжди буде чистим,
  Радісно на серці, повно на столі!
  Від людей Вам зичим шани та любові,
  Ладу у домівці, успіхів в труді,
  Щоб були ви завжди милі та здорові,
  А душею й серцем вічно молоді!

 • Минуло 40, як молоді й щасливі,
  Ви свої долі в одну сплели
  І, об’єднавшись на життєвій ниві,
  Лебедину вірність зберегли.
  Тож не хворійте і не знайте в житті ні смутку, ані бід,
  У серці молодість плекайте хоча б до ста щасливих літ.
  Хай вам квіти вклоняються рясно,
  Зичим життя довге й прекрасне!

 • З рубіновим весіллям вас, дорогі!
  Сьогодні ви знову у нас молоді.
  Сердечно і щиро вас вітаю,
  Родині процвітати ще довго бажаю.
  Ви стільки всього пережили удвох,
  Будь-які проблеми вже не страшні.
  Нехай допоможе доля і Бог
  Прожити ще довго у мирі й добрі!

 • Вітаємо вас з річницею шлюбу–
  На вас дивитись нам сердцю любо!
  Ваша пара така чарівна!
  Ідеальна, щаслива, міцна.
  Сорок років прожили гідно,
  Що ще додати потрібно?
  Ви своєї долі творці.
  Браво! Гірко! Молодці!

 • Нехай буде життя багатим у вас
  І, як рубін, чистим і багатогранним.
  Щоб вогонь палав і не згас,
  Щоб не мали в житті біди й обману.
  Нехай в ювілей додасться добра,
  А діти, онуки вас турботою гріють.
  Бажаємо вам сімейного тепла,
  Серця нехай ваші довго не старіють!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням