Все буде добре :)

Привітання з мідним весіллям — 7 років одруження

Переходьте на потрібний розділ:

Красиві слова на мідне весілля

 • Щасливе число у спільному паспорті вашого шлюбу, з мідним весіллям вас! Бажаю жити щасливо і дружньо, в усьому підтримувати один одного і разом боротися до кінця, навіть якщо доведеться пройти крізь вогонь, воду та мідні труби! Нехай цілу вічність триває історія вашого кохання, нехай у вашій родині завжди панує лад і достаток!

 • 7 років пролетіли, як мідний таз, і у вас, мої дорогі, щасливе свято. Я бажаю вам, у вашу річницю, щоб ваш подальший шлюб був таким же міцним, щасливим і сильним. Живіть дружно, не сваріться і нічого не діліть, адже девіз справжньої сім’ї закладено в рівноправності: «В сім’ї повинно бути все порівну! Дружині – шубу, чоловікові – краватка». З річницею!

 • У сьому річницю, на ваше мідне весілля, бажаю мільйон радісних емоцій та відчуттів! Нехай кожен раз, коли ви дивитеся в улюблені очі, вас охоплюють щирі яскраві хвилюючі почуття! Нехай 7 прожитих щасливих років у шлюбі закладуть міцний фундамент для майбутнього! Бажаю радості, багатства, гармонії, жити у одному ритмі, у одній тональності та одними й тими ж цінностями!

 • Вітаю з мідної річницею! Крута дата ці 7 років шлюбу. Нехай жодна ваша мрія ніколи не накривається мідним тазом, нехай кожен день вам дарує відблиск радості, посмішок і добра! Будьте на сьомому небі від щастя і продовжуйте розфарбовувати сімейне життя сімома яскравими кольорами веселки.

 • Цей день переливається мідним блиском, адже сьогодні ваше мідне весілля. Вітаю вас з 7-річчям шлюбу і бажаю бути один для одного Квіткою-семицвіткою і завжди виконувати заповітні бажання один одного. Нехай ваша мідна любов завжди має високу електропровідність, передаючи від серця до серця ніжність, пристрасть і трепет.

 • Вітаю вас, любі, з 7-річчям подружнього життя, з мідним весіллям! Бажаю вам бути один для одного усіма сімома чудесами світу, жити у достатку та гармонії, на усі сім бід завжди знаходити відповідь та завжди наповнювати вогнище сім’ї затишком, щастям і радістю!

Більше привітань

Вітання у віршах

 • Бажаю, щоб ваше кохання не було, як сонце,
  Бо сонце сідає.
  Щоб ваше кохання не було, як місяць,
  Бо місяць тікає.
  Щоб ваше кохання не було, як вітер,
  Бо вітер гуляє.
  А щоб воно було, як море, бо море безкрає!

 • Ми Вас вітаєм з ювілеєм мідним!
  7 років – вже великий строк!
  І бачим, що любов у вас не згасла,
  7 років – гідний був для вас урок!
  І ви прожили бід немало
  І радість розділяли – все удвох!
  Так хай незгоди вас завжди минають
  І хай із вами буде завжди Бог!

 • Міддю дзвенять літа…
  Ото ж живіть у гарному настрої!
  Сім’я хай буде міцна і свята,
  Доля дарує мрії, радості частої!
  Віри в свої сили, надії і добра,
  Сімейного затишку, душевного тепла!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням