"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання з жерстяним (маковим) весіллям — 8 років

Переходьте на потрібний розділ

Вірші на бляшане весілля

 • Вісім років – бляшане весілля.
  Вона таке ж, як чудо зілля:
  Дорожче за багатства на землі,
  Як блиск виделки на столі.
  Звичайно, бляха — це не діамант,
  Але міцніє — віра і кохання.
  Такий період – вже для вас гарант
  Прожить життя без хвилювання!

 • Сьогодні вас з восьмиріччям вітають,
  Здоров’я, щастя бажають
  І море радості щодня,
  Троянди у рясній росі,
  Палкого сонця поцілунок,
  Весну у всій своїй красі!
  До вас хай сила вітру лине
  На журавлиному крилі!
  Хай в вас живуть душа дитини
  І мудрість матінки-землі!
  Нехай вас завжди в теплім домі
  Чекають люблячі серця!
  Бажаєм вам не знати втоми
  — Усмішка буде до лиця!
  А щоб чудове ваше свято
  В душі лишило добрий слід,
  Прийміть від нас оцю присвяту
  Й живіть, як мінімум, сто літ!

 • За 8 років спільного життя
  Ви через багато що пройшли.
  З любов’ю ви сім’ю створили,
  До характерів підхід знайшли.

  Посмішок світлих вам бажаємо,
  Любові взаємної неземної.
  Сьогодні дружно вітаємо
  Ми вас з річницею жерстяною!

Більше привітань

Гарні слова на 8 років весілля

 • Дуже раді привітати вас з бляшаним весіллям! Вісім років спільного життя позаду. Враховуючи вже пройдений вами шлях, можемо тільки побажати вам зміцнити ті почуття, які ви відчуваєте один до одного, і, звичайно ж, не забувати про ті ранні емоції, які змусили ваші серця завмерти на мить при першій зустрічі! Нехай у ваших сімейних відносинах завжди буде місце запалу і пристрасті, повазі і розумінню! Не дозволяйте тимчасовим негараздам зруйнувати все те, що ви так дбайливо і чуйно створювали всі ці роки, як одне ціле – сім’я. Будьте щасливі!

 • Вітаю вас з бляшаним весіллям! Бажаю, щоб у вашому житті не було «жесті» і труднощів, бажаю, щоб надійно від чужих очей, ніби в жерстяній банці, було заховано ваше щастя. Нехай вісім ваших спільних років стануть символом нескінченності любові, достатку і радості на вашому спільному шляху!

 • Арифметика проста: 8 років — це подвійне щастя в кубі. Символіка зрозуміла: 8 років — це нескінченність. Вітаю з річницею, з бляшаним весіллям! Бажаю: кохання, подолання негараздів, бачення себе у відображенні один одного, бути міцним сплавом і щитом для своєї половинки! Нехай вас закрутить вихор нових вражень, оновлення, свята! Кохайте, бережіть тепло, цінуєте, радійте і багатійте сімейним щастям!

 • Це просто жесть! Я не в тому сенсі, що прям ой-ой, а в тому, що ви – чоловік і жінка вже 8 років, а це, на хвилиночку, бляшане весілля. Від душі вітаю і бажаю завжди залишатися дивом один для одного і саме в цю дату в непроникній жерстяній банці законсервувати ніжність своїх почуттів, щоб і через сто років, коли вам буде не вистачати романтики та ласки, дістати цю банку і відкрити її на черговому святі вашої любові. Всіх благ вам, грошей, здоров’я, успіхів і частих радощів спільного життя!

 • Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха! Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу! Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха! І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився об скелі ревнощів і не потонув у океані життя! З бляшаною річницею весілля вас!

 • Нехай роки весілля будуть такими ж міцними, як жерсть, але не іржавіють. Нехай ми ще відзначимо багато разів по 8 років спільного життя. І, звичайно ж, бажаємо терпіння, щоб відзначали ми дійсно від душі, щоб пили ми за щастя нехай вже не молодих, але таких завзятих!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням