Все буде добре :)

Привітання з жерстяним (маковим) весіллям — 8 років

Переходьте на потрібний розділ:

Вірші на бляшане весілля

 • За 8 років спільного життя
  Ви через багато що пройшли.
  З любов’ю ви сім’ю створили,
  До характерів підхід знайшли.

  Посмішок світлих вам бажаємо,
  Любові взаємної неземної.
  Сьогодні дружно вітаємо
  Ми вас з річницею жерстяною!

 • Вісім років – бляшане весілля.
  Вона таке ж, як чудо зілля:
  Дорожче за багатства на землі,
  Як блиск виделки на столі.
  Звичайно, бляха — це не діамант,
  Але міцніє — віра і кохання.
  Такий період – вже для вас гарант
  Прожить життя без хвилювання!

 • Сьогодні вас з восьмиріччям вітають,
  Здоров’я, щастя бажають
  І море радості щодня,
  Троянди у рясній росі,
  Палкого сонця поцілунок,
  Весну у всій своїй красі!
  До вас хай сила вітру лине
  На журавлиному крилі!
  Хай в вас живуть душа дитини
  І мудрість матінки-землі!
  Нехай вас завжди в теплім домі
  Чекають люблячі серця!
  Бажаєм вам не знати втоми
  — Усмішка буде до лиця!
  А щоб чудове ваше свято
  В душі лишило добрий слід,
  Прийміть від нас оцю присвяту
  Й живіть, як мінімум, сто літ!

Більше привітань

Гарні слова на 8 років весілля

 • Вітаю з прекрасною датою, з цифрою нескінченності — з 8-річчям вашого спільного життя! Бажаю на ваше бляшане весілля нескінченного блага та щастя у домі, нескінченного достатку та незгасної любові, неймовірної радості та невичерпних сил, вічного миру та взаєморозуміння!

 • Вітаю вас з 8-річчям вашого сімейного життя, з бляшаною річницею! Нехай з цього року вашого спільного життя почнеться постійна смуга світлої удачі і везіння, нехай у ваших стосунках завжди панує взаєморозуміння і злагода, хай заповітна цифра 8 стане для вашої сім’ї символом нескінченності кохання та щастя!

 • Дуже раді привітати вас з бляшаним весіллям! Вісім років спільного життя позаду. Враховуючи вже пройдений вами шлях, можемо тільки побажати вам зміцнити ті почуття, які ви відчуваєте один до одного, і, звичайно ж, не забувати про ті ранні емоції, які змусили ваші серця завмерти на мить при першій зустрічі! Нехай у ваших сімейних відносинах завжди буде місце запалу і пристрасті, повазі і розумінню! Не дозволяйте тимчасовим негараздам зруйнувати все те, що ви так дбайливо і чуйно створювали всі ці роки, як одне ціле – сім’я. Будьте щасливі!

 • Це просто жесть! Я не в тому сенсі, що прям ой-ой, а в тому, що ви – чоловік і жінка вже 8 років, а це, на хвилиночку, бляшане весілля. Від душі вітаю і бажаю завжди залишатися дивом один для одного і саме в цю дату в непроникній жерстяній банці законсервувати ніжність своїх почуттів, щоб і через сто років, коли вам буде не вистачати романтики та ласки, дістати цю банку і відкрити її на черговому святі вашої любові. Всіх благ вам, грошей, здоров’я, успіхів і частих радощів спільного життя!

 • Милі батьки, вітаю вас з вашої річницею! Ви для мене – приклад щасливих стосунків і розуміння з півпогляду, приклад вірного кохання і благополуччя. Бажаю вам, дорогі, міцного здоров’я, миру над головою, достатку в домі, щирості в почуттях, надії в серцях і удачі на спільному шляху!

 • З бляшаним весіллям! З восьмою річницею! 8 років – це чималий період, це час, коли навіть маленькі дітлахи виростають, стають свідомими і йдуть в школу. Це час для нових випробувань, починань і досягнень. Бажаю нам гідно пройти всі етапи трансформації та перетворити наші сімейні стосунки в ще глибші, трепетні, ніжні. Нехай завжди буде вдача та нехай у нас буде підтримка від близьких, рідних і друзів!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням