Все буде добре :)

Привітання з фаянсовим весіллям — 9 років

Гарні слова з 9-ю річницею весілля

  • Вітаю з фаянсовим весіллям, з 9-річчям щастя і любові! Бажаю різнобарвного, яскравого, веселого та дивовижного життя, солодких бажань та приємних моментів у кожному спільно проведеному дні! Нехай ваша сім’я буде захищена дев’ятьма щитами від бід та негараздів, нехай у вашому домі лунає музика радості та панує повна гармонія!

  • Вітаю вас з фаянсовим весіллям, з 9-річчям сім’ї! Бажаю вам гарного, веселого, яскравого спільного життя, немов розписні ніжні візерунки на фаянсовому сервізі! Нехай далеко від вас бродить лихо і біда, хай поруч завжди буде удача і радість, а в родині хай завжди живе щастя, любов і взаємна турбота!

  •  Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З  фаянсовим ювілеєм весілля!

  • Вітаю з фаянсової весіллям. Залишився рік до ювілейної позначки і нехай цей рік буде добрим, щасливим і вдалим. Нехай ваша фаянсовий чаша завжди буде сповнена любові, достатку, ніжності почуттів і блага життя.

  • Вітаю з фаянсовим весіллям! У дев’яту річницю бажаю, щоб ваші відносини були такими ж красивими, як дорогий фаянс! Нехай шлюб стає все міцніше, а відносини ще більш чуттєвими та ніжними! Нехай метелики пурхають, нехай позитивні думки вас не покидають, нехай вас чекає спільне щасливе майбутнє! Добробуту вам, натхнення, розуміння та чуйності!

  • Сьогодні дев’ята річниця вашого весілля, з чим я вас щиро вітаю! Ці роки були прекрасними, але я точно знаю, що наступні стануть ще райдужнішими та яскравішими! Головне – це щастя у вашій дружній родині! Я бажаю вам залишатися такими ж люблячими, щирими та вірними один одному! Всіх благ вам, ви неймовірна пара!

Більше привітань

Вітання чоловіку від дружини

  • 9 років пролетіли як рік. Я навіть не могла уявити наше сімейне життя, а тепер не уявляю життя без нього. Ми настільки різні з тобою люди, що наш союз можна сміливо назвати чимось неймовірним, адже він існує стільки років. З кожним днем, прожитим з тобою в шлюбі, я переконуюся, що вибрала правильного чоловіка, з яким я зустріну свою старість. Ти наповнюєш моє життя щастям і сенсом, є моєю опорою і підтримкою. Спасибі тобі за це мій милий. І сьогодні в нашу дев’яту річницю, я хочу побажати тобі умиротворення, гармонії та терпіння, оскільки воно тобі необхідно, адже ти живеш зі мною. Нехай у нас буде все добре ще багато, багато років!

  • Милий чоловік, вітаю тебе з 9-річчям нашого сімейного життя, з фаянсової річницею. Дорогий мій, я тобі бажаю безсумнівного здоров’я та родинного добра, радості серця і душі надії, великої поваги і вірною удачі. Нехай наш будинок світиться нашою любов’ю, нехай наша сім’я буде дружна і міцна.

  • Коханий мій, сьогодні 9 років нашої сім’ї, привітаю тебе з нашим фаянсовим весіллям! Хочу побажати, щоб ти залишався для мене завжди добрим і ніжним, бажаним і успішним, коханим і надійним, найкращим і здоровим. Нехай наше кохання завжди живе і допомагає досягнути наших цілей.

  • Коханий мій, славний мій чоловік, ми сьогодні відзначаємо 9 років сімейного життя. Вітаю тебе з фаянсовим весіллям. Бажаю міцних сил і великих успіхів, чудового настрою, доброго здоров’я, плідної роботи та веселого відпочинку. Нехай наша чаша завжди буде сповнена щастям, радостю та любов’ю.

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням