"Русскій воєнний корабль" - іді нах#й!
Слава Україні!

Привітання зі сталевим весіллям — 11 років разом

Переходьте на потрібний розділ

Проза до сталевої річниці

 • Число 11 сьогодні для вас обох грає не малу роль, адже ви одинадцятий рік приносите один одному спільне щастя! Одинадцятий рік дивитесь в очі своєму щастю. У народі одинадцяту річницю весілля називають «сталевою». Напевно, тому, що відносини повністю сформовані, ви вже не просто чоловік і дружина, а одне ціле у двох тілах. У вас вже не два життя, а одне спільне, міцне і сталеве! Бажаю вам, прожити все життя, йдучи в ногу один з одним. Йдучи і знаючи, що ось воно, щастя! Зі сталевим весіллям вас, мої любі!

 • Вельмишановні, ви вже прожили у шлюбі 11 років, це не кругла дата, але я хочу зазначити, що сьогодні ви виглядаєте ще краще, ніж у минулому році. Ви стали старшими, мудрішими і красивішими. Я хочу побажати вам: завжди будьте такими, як сьогодні, вдосконалюйте свої почуття, ідіть по життю, тримаючись за руки, щоб жоден з вас не міг дозволити собі відійти у сторону. Даруйте один одному поцілунки, щоб витрачати на подарунки якомога менше фінансів! Посміхайтеся частіше, щоб на обличчі не утворювалося зайвих зморщок! Гірко!

 • Сердечно вітаю наших молодят з 11-ою річницею весілля. Нехай узи кохання будуть сильні, як сталь, непорушні, як стіна, а почуття палкі, як лава. Зберігайте вірність і поважайте думку один одного, і тоді ваш союз буде нескінченним і щасливим!

 • Ми дуже раді зустрічати разом з вами 11 річницю вашого весілля! Позаду — роки щасливого сімейного життя, попереду — ще довгі роки любові і щастя! Ми розуміємо, що подружнє життя не може бути без проблем і труднощів, але разом вам під силу подолати будь-які негоди. Бажаємо вам поменше турбот, побільше радощів, величезної любові і нескінченного щастя! Вітаємо!

 • Сьогодні перед нами сім’я, у якої є головний дар – кохання. Кохання не любить насильства, його не вимолюють і не випрошують. Воно надсилається небесами тим, хто його потребує, і хто здатний його прийняти. Ось і для вас воно з’явилось несподівано 11 років тому і назавжди оселилося у ваших серцях! Ви його зберегли і пронесли до сталевого весілля. Нехай відносини між вами тільки міцніють, наче сталь. Нехай вони ніколи не зруйнуються через проблеми і непорозуміння. Щастя вам і успіху у всіх спільних справах! Ви створили найдорожче в цьому світі – сім’ю. Так що бережіть її! Вітаю!

 • Вітаємо вас з річницею весілля! З того дня, коли ви стали чоловіком і дружиною, минули вже роки, а ви все така ж прекрасна пара! Ми бачимо (і ми раді бачити це), що ви досі любите один одного, що ви цінуєте ваші відносини, що ви трепетно ставитеся один до одного! Нехай у вашому житті буде якомога більше хорошого, нехай у вашому домі панує мир і спокій, хай вас не торкнуться матеріальні труднощі, нехай будуть здорові ваші діти! Щастя вам, любові і добра! Зі сталевим весіллям!

Більше привітань

Гарні вірші на 11 років весілля

 • Ну, що міцніше в світі сталі?
  Звучить питання знов і знов.
  Нам враз жінки всі закричали:
  Міцніше сталі — лише любов!
  Сталеве весілля святкуємо з вами,
  Любов щоб не згасла у вас із роками!
  Сімейним щастям дорожіть,
  Кохання своє бережіть!

 • В одинадцяту річницю,
  Хочу побажати вам,
  Щоб кохання не згасало,
  Бережіть свій власний храм!
  Про романтику бажаю
  В буднях лиш не забувати,
  Один одного частіше
  Пристрастю вам дивувати.

 • Одинадцята річниця —
  Раді молодий та молодиця!
  Для когось шлюб — робота,
  Для когось — лише турботи,
  А у вас в родині, як у казці:
  Море почуттів, емоцій, ласки.
  У тому ж дусі продовжуйте
  І один одного обожнюйте!

 • Сталеве весілля — потужний час
  Хай обдарує він щастям Вас!
  Вік добра і вік кохання.
  Тож приймайте привітання!
  Будьте радісні,здорові,
  Побажаємо любові,
  Світла й радощів багато,
  Щоб життя було, як свято!

 • Сьогодні Ви в своїм сталевім шлюбі
  Немовби знов єднаєте серця,
  Щоб все життя і радісно, і любо
  Пройти пліч-о-пліч в парі до кінця.
  Хай благодатним буде Ваш вік,
  Впродовж ще золотих і діамантових літ.

 • Зі сталевим весіллям вас вітаю!
  Кохання хай завжди вас надихає,
  Дарує радість і душевне вам тепло,
  Хай Янгол візьме вашу пару під крило.
  Бажаю мудрості в стосунках та терпіння,
  Знайти навіть в дрібницях розуміння.
  Свій шлюб, як скарб, завжди оберігати,
  Річницю золоту відсвяткувати!

Більше привітань

Сподобалося? Поділіться в соціальних мережах!

або посиланням